Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie busa i osobówki na rondzie przy Makro

Utworzony przez Gość, 11 lipca 2012 r. o 13:10 Powrót do artykułu
Przecież,tam nie ma dnia ba godziny żeby coś sie nie zdarzyło.Światła tam zamontować przedewszystkim!!!A kierowcom którzy tam wymuszją wysokie mandaty!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jeśli kierowcy zaczną respektować stojący tam znak STOP, zmniejszy się ilość kolizji i wypadków. Wiele razy widziałem też, jak 'szanowni' policjanci dają sami taki przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaorać OBI i MACRO i nie będzie wypadków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srali muchy będzie wiosna. Jakoś nie widziałem żeby codziennie była jakaś kolizja. a jeżeli już jest to tylko dla tego, że ludzie nie mają ograniczonego zaufania tylko jadą jak buraki "bo on ma pierwszeństwo i hoy" Światła ? Tak samo potrzebne jak na przejściu przy targu. Na co Ci światła ? Żebyś mógł przejść ? Będą światła to krańcowa od dywizjonów będzie cała stała na 100% więc nie p.... głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
news z dupy: "Bus leży na boku."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się jeździ jak ciota, nie myśli i się śpieszy to tak jest! jeżdżę codziennie tamtędy kilka razy dziennie i wkur...wia mnie jak trąbią na mnie lub Elki jak na stopie się zatrzymuje człowiek mimo że jest pusto lub omijają korek jadąc od Pogodnej w stronę Zamku! wystarczy odrobina kultury a jak nie pomoże to postawić po 2 patrole i roboty będą mieli mnóstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie powinny być tam światła, znak STOP TO JEDNO, a wkórw..nie kierowców to drugie. Wjechanie na te rondo od godziny 9,00 to niezła woltyżerka. Stłuczki na tym rondzie to niemalże codzienność.Znajdzie się kasa na sygnalizacje jak ktoś wyskoczy przez barierkę na S-ke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo po co komu "światła" przy WORD-ie. Priorytet to bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła na rondzie przy MAKRO I OBI TAK są potrzebna, bo kierowcy nie patrzą jak jadą, nie patrzą na znaki tylko jadą na pamięć. ktoś napisał, że ludzie nie mają zaufania jak się nie myśli kierując autem to tak jest i będzie. Trąbienie na NAUKĘ JAZDU jest nie potrzebne, bo każdy kiedyś musi się nauczyć jeździć CZY NIE PRAWDA. Na pewno nie wszyscy kierowcy od razu byli mistrzami kierownicy . Troszeczkę wyrozumiałości dla ELEK i osób uczących się jeździć. Na STOPIE ten, kto zna przepisy drogowe musi się zatrzymać bez względu czy coś jedzie czy nie. A ten, kto nie zna przepisów i wypisuje głupoty to niech weźmie przepisy drogowe i sobie poprzypomina albo niech się jeszcze raz zapisze na egzamin prawo jazdy, myślę, że nie wszyscy ci kierowcy, którzy tak narzekają byliby zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po kiego ch. tam światła? Skoro na "Stop" nie reagują, to niby dlaczego mieliby reagować na czerwone? Zdaje się znów tam był wypadek. Buraki przyjeżdżają i nie patrzą na znaki, bo jezdnia wiedzie prawie prosto... to co mu tam po linii zatrzymania, po znaku "Stop", po przejściu dla pieszych... zapiernicza, licząc na to, że ktoś inny pomyśli za niego. Czasami niestety pozostawia temu drugiemu zbyt mało czasu na reakcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...