Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To efekt dziurawej drogi a nie zasłabnięcia kobiety!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To efekt dziurawej drogi a nie zasłabnięcia kobiety!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała dzielnica głusk to zadupie komunikacyjne, jak mamy byc zadowoleni z zycia jak miasto wysysa z nas podatki a wzamian nic nie robi, ja mieszkam na ulicy sachsow i mam dosc wdychania pyłu z żużlu w kazdy pogodny dzień. dopuki nie bedzie podzialu podatkow na dzielnice tylko do ratusza to zawsze dzędzie dziura. wszyscy ładuja kase w krakowskie, dlaczego nie w ulice sachsów. wojt gminy wylal asfalt wszedzie gdzie sie da a w lublinie konczy sie swiat. zenada!!!!! CHCEMY ASFALT NA ULICY SACHSÓW!!!! DOŚĆ WDYCHANIA RAKOTWORCZEGO KURZU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze możesz się wyprowadzić z miasta na tę wieś ukochaną. Od Sachsów to tylko parę km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
cała dzielnica głusk to zadupie komunikacyjne, jak mamy byc zadowoleni z zycia jak miasto wysysa z nas podatki a wzamian nic nie robi, ja mieszkam na ulicy sachsow i mam dosc wdychania pyłu z żużlu w kazdy pogodny dzień. dopuki nie bedzie podzialu podatkow na dzielnice tylko do ratusza to zawsze dzędzie dziura. wszyscy ładuja kase w krakowskie, dlaczego nie w ulice sachsów. wojt gminy wylal asfalt wszedzie gdzie sie da a w lublinie konczy sie swiat. zenada!!!!! CHCEMY ASFALT NA ULICY SACHSÓW!!!! DOŚĆ WDYCHANIA RAKOTWORCZEGO KURZU!!
Mógłbyś korzystać z polskich znaków i zerknąć do słownika jak poprawnie pisze się słowo "dopóki". A co do wylewania asfaltu przez wójta gminy wszędzie gdzie się da to puenta piękna, jednakże dalece mijająca się z rzeczywistością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt że w Głusku jest chyba najgorsza nawierzchnia z dróg lubelskich. To wstyd dla miasta, że nie potrafią spełnić obietnic danych mieszkańcom podczas włączania Głuska do obszary miasta. Nie zdziwię sie jak mieszkańcy powiedzą dość i wystąpią o odłączenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wladze mydla oczy ze chca w cos inwestowac, rozne pier***y, jakies parki, nie parki itp, tu nic wiecej nie potrzeba tylko normalnej asfaltowje drogi reszta nikomu nie jest potzrebna, PS: apropo słownika kilka watkow wyzej: prosba do POLIGLOTÓW - odczepcie sie od błędów!! ktore sie popelnia przez przypadek. to nie artykuł do gazety tylko dyskusja internetowa. bledy nikomu w zrozumieniu nie przeszkadzaja. jak z bledami nie mozna zrozumiec to znaczy ze nawet to forum nie jest dla "poliglowów" nerw mnie bierze na takie pierdoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...