Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak między nami ten, który wpadł na pomysł niepodległego kraju , dziś pewnie w grobie się przewraca. Kraj piękny, ale w ruinie finansowej -to fakt . Ludzie więcej mają kredytów , niż włosów na głowie to drugi fakt. Młodzież drzwiami i oknami ucieka z tej przeklętej ziemi- to fakt trzeci, który dokona aktu apokalipsy tego narodu...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestuję przeciwko nazywaniu mojego kraju "przeklętym". Pomimo wszystko, kocham Polskę i wierzę w lepszą przyszłośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestuję przeciwko nazywaniu mojego kraju "przeklętym". Pomimo wszystko, kocham Polskę i wierzę w lepszą przyszłośc.
To chyba prośba skierowana do mnie ? Nie nazywam tego kraju przeklętym , bo jest on wspaniały ! Natomiast ziemia -jak najbardziej ! Lepsza przyszłość już była , ale ta przyszłość jest niestety już tylko przeszłością ...;-((( Nie ma co zaklinać faktów, które są jednoznaczne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba prośba skierowana do mnie ? Nie nazywam tego kraju przeklętym , bo jest on wspaniały ! Natomiast ziemia -jak najbardziej ! Lepsza przyszłość już była , ale ta przyszłość jest niestety już tylko przeszłością ...;-((( Nie ma co zaklinać faktów, które są jednoznaczne !!!
  Skad się bierze w Tobie taki pesymizm? Nie mozna się tak dołować. Podstawą tego, żeby cokolwiek się zmienilo tu na lepsze, jest odrobina wiary w to, że może byc lepiej. Fakty wcale nie są jednoznaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie co z niepodległościową grą miejską w Lublinie?? nigdzie nie ma info, do tej pory co roku miała miejsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad się bierze w Tobie taki pesymizm? Nie mozna się tak dołować. Podstawą tego, żeby cokolwiek się zmienilo tu na lepsze, jest odrobina wiary w to, że może byc lepiej. Fakty wcale nie są jednoznaczne.
To nie pesymizm,ale realizm. Śp.Piłsudski wierzył w ten naród, który szybko pokazał swoje oblicze w II WŚ. Patrioci kontra konfidenci. Potem socjaliści zlikwidowali analfabetyzm, nadali chłopom ziemię ,zbudowali fabryki czy dali mieszkania spółdzielcze. Narodowi i tego było mało.Pojawił się Lech Wałęsa , dał wolność, a teraz jest opluwany. Przyszła wreszcie Unia, bo Zachód doskonale wie, że ten naród nadaje się głównie na zmywak ,czy pola...I w zasadzie lepszych pomysłów już nie ma,  co oznacza definitywny  koniec tego romantycznego  i bogobojnego narodu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hrubieszow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Piłsudski wchodził z Legionami  do kraju kościól na niego pluł i oskarżał o najgorsze,tak więc zaczynanie uroczystości od masowej ilości mszy jest o ile nie głupie ,to stanowczo nie na miejscu,bo o przeproszeniu tych zakapiorów Pana  Marszałka  ,co w swym zadufaniu zawsze mają racje  , nie doczekamy nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Piłsudski wchodził z Legionami  do kraju kościól na niego pluł i oskarżał o najgorsze,tak więc zaczynanie uroczystości od masowej ilości mszy jest o ile nie głupie ,to stanowczo nie na miejscu,bo o przeproszeniu tych zakapiorów Pana  Marszałka  ,co w swym zadufaniu zawsze mają racje  , nie doczekamy nigdy
Kościół z reguły pluje na wszystkich, którzy zagrażają jego interesom. A że śp.Marszałek też był przeciwko bolszewikom ( nie mylić z socjalistami i już nie daj Bóg z Komunistami !!!), którzy ewidentnie mu zagrażali, to stosuje metodę sorry Winetoau , ale biznes jest biznes. Dobrze, że nie ma świętej Inkwizycji , ale to akurat to dzięki socjalistom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=HO46vMAUALc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuchy , też świętujecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuchy , też świętujecie ?
nie twój interes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinocentryzm ? Czy Biała Podlaska,to już mazowieckie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuchy , też świętujecie ?
Piłsudski był SOCJALISTĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak komuchy też swiętują szkoda tylko że nie doszedłeś jeszcze do takiego poziomu inteligencji aby wiedzieć co znaczy komunizm. Czytelniczku bez szkoły . Dobrze że posiadłeś choć sztukę pisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pesymizm,ale realizm. Śp.Piłsudski wierzył w ten naród, który szybko pokazał swoje oblicze w II WŚ. Patrioci kontra konfidenci. Potem socjaliści zlikwidowali analfabetyzm, nadali chłopom ziemię ,zbudowali fabryki czy dali mieszkania spółdzielcze. Narodowi i tego było mało.Pojawił się Lech Wałęsa , dał wolność, a teraz jest opluwany. Przyszła wreszcie Unia, bo Zachód doskonale wie, że ten naród nadaje się głównie na zmywak ,czy pola...I w zasadzie lepszych pomysłów już nie ma,  co oznacza definitywny  koniec tego romantycznego  i bogobojnego narodu !
  Warto wiedzieć, w jaki sposób odbyło się owo nadanie chłopom ziemi...Przetracono nam wtedy kręgosłup, pozbawiono nasz naród elit, i wiekszość negatywnych zjawisk w naszym życiu publicznym ma swoje korzenie własnie wtedy. Komuniści też fabryk nie zbudowali. Oni je tylko upaństwowili. A co do reszty - musisz być strasznie nieszczęsliwym człowiekiem, tak wnioskuję z tego, co napisałeś. Nasz naród ma wspaniały potencjał, znam wielu ludzi, którzy na Zachodzie pracują nie na zmywakach, ale np. jako wykładowcy na uczelniach (nawet na Sorbonie), wlasciciele duzych firm, są szanowani i nie narzekają na brak pieniedzy. 
Ostatnio edytowany 11 listopada 2015 r. o 11:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COROCZNE OBCHODY, NAZWIJMY TEN DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI, POKAZUJĄ HIPOKRYZJĘ I OBŁUDĘ POLAKÓW!!MSZA ŚWIĘTA, MIMO,ŻE PONOĆ WG KONSTYTUCJI POLSKA TO KRAJ ŚWIECKI, POTEM BEŁKOT POLITYKÓW I MARSZE FASZYSTÓW, TEŻ PONOĆ ZAKAZANE PRZEZ KONSTYTUCJĘ!!J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy to PIŁSUDSKI odzyskał niepodległość czy jakiś BISKUP bo wszystko w kościele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani jeden, ani drugi. Do odzyskania niepodlegosci w równej mierze, a może nawet  bardziej, przyczynił się Roman Dmowski, i o tym trzeba pamietac (uwaga - nie jestem narodowcem, jakby kogoś to interesowalo). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwalą ten kraj ci co się nachapali za darmo kupę pieniędzy, jak ja zapieprzam 40 lat za najniższą krajową to kazałam dzieciom (2) wyjeżdżać z tego kraju,  wystarczy jak my jako rodzice pracowaliśmy za jałmużnę dla tego kraju, nie pozwolę aby dzieci już jako trzecie pokolenie klepało biedę, nie mogę tylko sobie podarować po co mój śp. ojciec walczył o ten kraj w czasie II wojny światowej, chyba tylko po to aby jego dzieci pracując klepały biedę, bo jesteśmy wychowani na uczciwych ludzi, nie umiemy kombinować, kraść, oszukiwać itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...