Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lepiej w porządnej budzie na długim łańcuchu z pełna swobodą z miską pełną żarcia i wody -czy lepiej w mieszkaniu na kilku metrach kwadratowych wyprowadzany raz - 2 na dobę żeby tylko się szybko załatwił i szybko do domu- biegiem po 5 minutach. Jak wolisz piesku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu państwu łańcuszki i ten domek bardzo pasują.A ładnie warują i szczekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie miałem psa,ale lubiłem te stworzenia.Jak przeszedłem dwa lata temu na emeryturę,to córki kupiły mi psa beagle.On jest całym moim życiem,wiele z nim spaceruje i przebywa.I dopiero teraz zobaczyłem jaki stosunek do psów mają ludzie w roznym wieku i o roznym wykształceniu.Czasem mijam takichg ludzi,ktorzy patrzac na mnie i mnie mijaja ze spacerujacym psem,to stukaja sie w czoło.A moj beagle obnizylmi cisnienie i wogole jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com/view-review/bubatoy-com-online-store-get-your-kid-a-buba-toy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mówi powiedzenie "Strzelił piorun psa i łańcuch" więc ? Uwolnić Amstaffy Rotweillery i inne bestie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cenię Panią red. Szafrańską za jej blog, w którym bezkompromisowo piętnuje wyczyny jedynie słusznej władzy i opcji politycznej. Niemniej tego typu hepeningi, mimo, że jestem za tworzeniem zwierzętom godnych warunków życia, uważam za przejaw nasilania się objawów choroby poprawności, na którą coraz głębiej zapada tzw. nowoczesna i postępowa Europa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
keks napisał:
Bardzo cenię Panią red. Szafrańską za jej blog, w którym bezkompromisowo piętnuje wyczyny jedynie słusznej władzy i opcji politycznej. Niemniej tego typu hepeningi, mimo, że jestem za tworzeniem zwierzętom godnych warunków życia, uważam za przejaw nasilania się objawów choroby poprawności, na którą coraz głębiej zapada tzw. nowoczesna i postępowa Europa ...
Zgadzam się Traktujmy zwierzęta jak ludzi,jak mówią działacze,czyli inaczej mówiąc traktujmy ludzi jak zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuszna racja traktujmy zwierzęta jak ludzi a ludzi jak zwierzęta, a tak jest teraz w naszym kraju, co maja zrobić bezrobotni lub pracujący za minimum (a to jest co najmniej połowa osób pracujących za te 1 tys. zł, za które się nie da zyć na normalnym poziomie). Ostatnio facet zabił żonę i dwójkę dzieci, prawdopodobnie z biedy. Nie mówię, ze nalezy znęcać się nad zwierzętami, bo sama niejednokrotnie ratuję zwierzęta, ale dajmy najpierw zyć godnie ludziom to i zwierzęta będą mieć lepsze zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIELOT SOBCZAK ZWANY WICKIEM MARSZAŁKIEM WOJEWÓDZTWA, OD MAKIET I NIE ISTNIEJĄCEGO LOTNISKA LUBLIN,SZUKA W WALCE O KORYTKO NA KOELJNE CZTERY LATA NIC NIEROBIENIA,WIERNYCH WŚRÓD WŁAŚCICILEI PSÓW??A NIE LEPIEJ BYŁO PÓJŚĆ ZA CISOEM I ZROBIC PIKNIK LOTNICZY W ŚWIDNIKU,POKAZAĆ MAKIETY,CHAHCHA!!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacku, czego się nie zrobi dla kampanii hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wszyscy zerwą łańcuchy,to naprawdę nie będzie można wyjść z domu,czasami idąc do pracy można spotkać kilka wałęsających się psów,i wtedy aż ciarki po skórze przechodzą,gdyż nie wiadomo co może człowieka spotkać,a nieraz są nawet agresywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak mówi powiedzenie "Strzelił piorun psa i łańcuch" więc ? Uwolnić Amstaffy Rotweillery i inne bestie !
Kto jest okrutny w stosunku to zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem." Poza tym jak powiedział Mały Książę "Jesteśmy odpowiedzialni za wszystko co oswoimy." ! Należy o tym pamiętać, a jeśli te słowa Cię nie przekonują to może te Cię oświecą : "Jesteśmy odpowiedzialni za naszych braci mniejszych" -św. Franciszek (miał tu na myśli zwierzęta).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jole napisał:
Jeśli wszyscy zerwą łańcuchy,to naprawdę nie będzie można wyjść z domu,czasami idąc do pracy można spotkać kilka wałęsających się psów,i wtedy aż ciarki po skórze przechodzą,gdyż nie wiadomo co może człowieka spotkać,a nieraz są nawet agresywne.
Psy są agresywne ponieważ AGRESJA RODZI AGRESJĘ! Gdy są katowane to potem są tego skutki. Nie odróżniają przyjaciół i wrogów... Wyobraź sobie, że to Ty jesteś przywiązany, np. do drzewa. Patrzysz na drzwi domu, z którego nikt do Ciebie nie wyjdzie, widzisz przez okno ludzi w środku - oni są razem, w swoim stadzie, szczęśliwi, a ty ? Przed tobą jest podwórko, po którym i tak nie możesz pobiegać. Marzniesz zimą, bo łańcuch nie pozwala Ci dostatecznie się ruszać, żeby się rozgrzać, a latem nie masz się gdzie schować przed upałem. I tak rok za rokiem... Gdyby ludzie szanowali zwierzęta... nie byłoby pogryzień... Nawet amstaff czy rotwailler nie muszą być agresywne. Należy po prostu je dobrze traktować !! Naprawdę warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie nagłośni tak akcji "Zerwijmy łańcuchy", która odbędzie się w Bychawie (niedaleko Lublina) ?! W Bychawie będzie on od 12 i potrwa około 2 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KIEDY WY WSZYSCY MIŁOŚNICY ZWIERZĄT BĘDZIECIE SPRZĄTAĆ GÓWNA Z CHODNIKÓW PO SWOICH OBIEKTACH UCZUĆ ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koordynator w Bychawie napisał:
Psy są agresywne ponieważ AGRESJA RODZI AGRESJĘ! Gdy są katowane to potem są tego skutki. Nie odróżniają przyjaciół i wrogów... Wyobraź sobie, że to Ty jesteś przywiązany, np. do drzewa. Patrzysz na drzwi domu, z którego nikt do Ciebie nie wyjdzie, widzisz przez okno ludzi w środku - oni są razem, w swoim stadzie, szczęśliwi, a ty ? Przed tobą jest podwórko, po którym i tak nie możesz pobiegać. Marzniesz zimą, bo łańcuch nie pozwala Ci dostatecznie się ruszać, żeby się rozgrzać, a latem nie masz się gdzie schować przed upałem. I tak rok za rokiem... Gdyby ludzie szanowali zwierzęta... nie byłoby pogryzień... Nawet amstaff czy rotwailler nie muszą być agresywne. Należy po prostu je dobrze traktować !! Naprawdę warto.
Jak byłam dzieckiem miałam psa,nigdy nie zrobiłam żadnemu zwierzęciu krzywdy,ale co do biegających psów bez kagańców naprawdę mam bardzo przykre wspomnienie,i dlatego moim zdaniem psy mogą być bez łańcuchów na ogrodzonej posesji,a nie wypuszczone na ulice czy pola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bgh napisał:
A KIEDY WY WSZYSCY MIŁOŚNICY ZWIERZĄT BĘDZIECIE SPRZĄTAĆ GÓWNA Z CHODNIKÓW PO SWOICH OBIEKTACH UCZUĆ ?????????????
no właśnie, kiedy będzie akcja uświadamiająca sprzątanie po swoich pupilkach, kiedy wyznaczycie miejsca do wyprowadzania sowich pupilków a nie na plac zabaw, gdzie boję się dziecko zaprowadzać, bo odchody psie są groźne dla zdrowia ludzkiego, kiedy psy będą wyprowadzane w kagańcu i na smyczy, bo o mało sama osobiście nie została pogryziona przez wilczura i gdyby nie siatka z zakupami i krzyk na całe osiedle po pomoc to doszłoby do tej tragedii,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczłowieczanie zwierząt jest ich maltretowaniem ,ponieważ natura wyposażyła je w instynkt funkcjonujący od powstania danego gatunku .Mądre są słowa cytowane za Św.Franciszkiem z Asyżu:że za to co oswoimy lub odbierzemy naturze ponosimy całkowitą ODPOWIEDZIALNOŚĆ ,od urodzenia po naturalną śmierć .To MY ludzie hodujemy pieski pokojowe czy domowe ,które mają tylko wyglądać bo takie nam się podobają .Zapominamy że każde żwierzę ma swoją naturę ,i według niej powinniśmy dobierać sobie zwierzę na CAŁE JEGO Życie.(Lecz to już sprawa naszego SUMIENIA).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=X0p1Zyv9-GU zdecydowane nie łańcuchom- rozmawiajcie o tym z ludźmi;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...