Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginął podczas zdejmowania anteny

Utworzony przez kylan, 9 lutego 2009 r. o 17:51 Powrót do artykułu
no kto tu jest winien, jak nie teściowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze powiedziane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie pił alkoholu!! Po drugie nie miał oddać anteny teściowej tylko własnej matce! W wiadomości napisane są bzdury nie potwierdzone przez nikogo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co widzę jest to gdzieś w okolicy Starego Miasta, a tam wszyscy piją alkohol nawet dzieci. Widziałem kilkakrotnie takich młodocianych... a gdzie byli rodzice,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek napisał:
z tego co widzę jest to gdzieś w okolicy Starego Miasta, a tam wszyscy piją alkohol nawet dzieci. Widziałem kilkakrotnie takich młodocianych... a gdzie byli rodzice,,,,
Nie w okolicy Starego Miasta tylko dokładnie na Starym Mieście przy ul. Jezuickiej. Wszyscy tam piją alkohol- kolega Arek pewnie zajrzał do każdego mieszkania stąd ma tak trafne spostrzeżenia! Człowieka, który spadł z tego dachu trudno nazwać młodocianym bo miał 37 lat! I na koniec mała zbieżność on też miał na imię AREK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy to gadacie?!!!! to ze wiekszosc pije alkochol to nie znaczy ze wszyscy! nie oczerniajcie ludzi skoro ich nie znacie i nie wiecie jak bylo! zazwyczaj brukowce klamia i pisza to co najgorsze i nie prawdziwe tacy sami sa ludzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wraz z nim umarła część mnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...