Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgłoś Kobietę Sukcesu do naszego plebiscytu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2017 r. o 18:01 Powrót do artykułu
Anna Jastrzębska Lublin,po 6 latach pozbyła się trolla ze swojego życia - "sekces"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to jest kobieta sukcesu to co tam robi tych trzech gości????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiejak,ale staro wychodzisz na tych fotografiach, hehe jak dziadek,tych Pań, no może ojciec;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko prezydent Barbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGŁASZAM SIEBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poprosze kontakt do tej pani w okularach...super babka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo śliczna Pani, ktora siedzi po lewej, w żółtej spodnicy. Jest zjawiskowa! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne i mądre kobiety, najbardziej mi się podoba ta pani w żółtej spódnicy i ta w okularach. Pozdrowienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zgłaszam taką jedną panią "kierowniczkę" z UM: za umiejętność doskonałego odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Już tłumaczę, otóż: ma męża z PO a obecnego kochanka z PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja zgłaszam taką jedną panią "kierowniczkę" z UM: za umiejętność doskonałego odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Już tłumaczę, otóż: ma męża z PO a obecnego kochanka z PiS.
a jaki wydział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ostatnio pociąłem podsufitkę w aucie,może to rogami;-)dlatego pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za jedną noc z Panią Katarzyną Łętowską-Andrzejewicz oddał bym całe życie,co za zjawiskowa kobieta,brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cHARGOT JESCZE W SZKOLE BYŁA BEZCZELNA,CZYTAJ"PRZEBOJOWA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty nie na odwyku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje prezydenta Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Szmidt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prpponuj ciekły myszki nie nekonomisty rehabilitowanego Petru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam Elżbietę Kruk , aktywną posłankę na sejm.Coś tam coś tam wie i sobą reprezentuje!!!A co najważniejsze jest z PIS-u!!! I jest łącznikiem między PZPR , a PIS-em!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam Panią Prezes Sądu Naj naj naj Gersdorf - "Za 10 tys. brutto dobrze żyć można tylko na prowincji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Elżbieta Bieńkowska z PO „6 tysięcy... Rozumiesz to? Albo złodziej, albo idiota... To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...