Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po prostu leszek k. wszystkich mieszkańcow na w d... Nie chciało mu sie nawet kilka kroków zrobic. żałosne:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olać frajerów z obcych miast....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to LUBLIN ma ich głęboko w D***E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie teraz kto Was olewa.Głosuj lubelszczyzno na II ture prezydenta no i oczywiscie niezapomnij o PiS-ie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak Kaczyńscy mają w poważaniu mieszkańców regionu gdzie mają największe poparcie.Wiedzą że jest tu wystarczająco dużo głupków którzy i tak na nich zagłosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie w Gruzji jest bezpieczniej bo tam widziano naszego wodza poza samochodem podobno . A lubelski deptak obsadzony 170 policjantami 70 Strażnikami miejskimi pracownikami Boru których pewnie też było z 50 i jeszcze do tego cywile o kamerach już nie wspomne, to za mało by wyjść z auta, bo wkońcu jakimś jajkiem ktoś może rzucić. Proponuje nie urządzać takich imprez poza Pałacem Prezydenckim. W sumie nie zależało mi natym żeby zoboczyć kogoś na żywo ale samochody po deptaku jechać nie musiały.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak ciemny lud to kupi. Szkoda że nikt mu nie zacytował jego slów ,,spieprzaj dziadu''. Po dzisiejszym cyrku i paralizu połowy miasta mam dość prezydencikow tego kraju i nowego lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Dla Naszego Prezydenta Lublin Wasilewskiego za przygotowania. Chociaż kilka firm zarobiło i kilu ludzi pracowało i pracy niestraciło. A że gości nie raczyli wyjść ich strata brawa dla artystów i za to że na zamek nieszli ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vip napisał:
I tak ciemny lud to kupi. Szkoda że nikt mu nie zacytował jego slów ,,spieprzaj dziadu''. Po dzisiejszym cyrku i paralizu połowy miasta mam dość prezydencikow tego kraju i nowego lublina
Paraliż... tak parkowałem na 3 Maja nikt mi niebył w stanie powiedzieć czy mnie odcholują czy nie mimo że pytałem dwa patrole...nic nie wiedzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jak się rozpisałem to dodam że przed przejazdem limuzyn człowiek z policji jeżdził na podnosiniku i zaglądał w kwiaty na słupach które są na daptaku , kolejna ekipa zaglądał do śmietników i studzienek kanalizacyjnych, śmietniki były raczej czyste bo KOM-EKO miało obchód co pare minut można ich zapytać ile razy to robili, może ze studzienek troche "waliło" i niektórzy nieodważyli się deptakiem chodzić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wszystko to przez tego ukraińskiego gloryfikatora banderowców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imć Kaczor ze swoim pryszczatym kolegą uznali że nie będą się bratać z gawiedzią1 We głowach im się z upału pomieszało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bratać się .... Najgorzej to jest gdy Poseł i przedstawiciele lokalnych władz są na imprezie tylko chwile aby dostać laury coś nie co powiedzieć a potem zniknąć w budynku obok na wódeczce a plebs niech moknie .... :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antagonizmy to domena ciemniaków. To tchórz Juszczenko obawiał się kolejnych demonstracji. I miał rację-czekali na niego ludzie z banerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu kolarze Tour de Lang POtwornie olali LUblin. Medialnie był sukces bo w sPOrcie dawno takiego kabaretu w stylu POlikota nie widziano, ale sPOrtowo to POrażka. Nieobecność JUszczenki POwinna być usprawiedliwiona bo zapewne miał do odwiedzenia wiele grobów "bohaterów" OUN i UPA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historyk ma rację! Juszczenko bardzo bał się swojej międzynarodowej kompromitacji. Dlatego na KUL wchodził bocznymi drzwiami, a za nim TV Ukraina-byle by nie filmować protestów ks.Zalewskiego i oburzonych Polskich i Ukraińskich Kresowian. Podobnie było "ze spacerem"-odwołano go "ze względów bezpieczeństwa". Banery to przecież broń jak armata!!! Zresztą telewizja i fotoreporterzy (z różnych krajów) tylko czekali na takie atrakcje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadać h.c Juszczence - gloryfikatorowi UPA i SS Galietzen to tak jakby nadać pośmiertny doktorat hc Adolfowi Hitlerowi- POan Życiński TW Filozof wraz z ks Wilkiem powinni trafic do brunatnej ksiegi stowarzyszenia "Nigdy Wiecej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślepcze...widzisz tylko jedną stronę. Fakt Juszczenko gloryfikuje UPA, a czy my nie gloryfikujemy AK?? a przecież AK mordowało Ukrainców!! Troszkę rozsądku i obiektywności życzę! zresztą gdybyśmy zajrzeli w karty średniowiecznej historii to żaden prezydent prówcz głowy państwa Litwy by nie przyjechał ze względu na traktowanie (delikatnie ujmując) narodów - białoruskiego i ukraińskiego przez ówczesne społeczeństwo polskie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakże wymowne jest również to, że o tym bądź co bądź ważnym (i to nie tylko lokalnie) wydarzeniu nie było prawie w ogóle wzmianki w ogólnopolskich mediach (w tym na największych portalach informacyjnych)............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...