Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tiaa no coment.. po co chodzi do klubu prawie z gołą d*** na wierzchu i chleje na umór. sama sobie winna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam 15 lat. Uciąć ja.a sku...om i po sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli jej znajomi., mieli wy.....ne co z ich pijana znajoma sie dzieje. Jakby jej pilnowali nie doszloby do tego.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa nr 1,zycze ci żebyś ty tez zawsze upilnował swoja siostrę, żonę i córkę, bo jak zdarzy jej się ładnie ubrać i wypić o jednego drinka za dużo to nie będziesz zdziwiony ze obleśne, stare chłopy pobija ci i zgwałcą bliską osobę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaa no coment.. po co chodzi do klubu prawie z gołą d*** na wierzchu i chleje na umór. sama sobie winna
rzeczywiście ubiór jest świetnym usprawiedliwieniem dla bestialstwa... :( Mam nadzieję że jednak nie każdy mężczyzna, widząc bezbronną, bo bedącą w stanie wyłączającym świadome myślenie, kobietę ma taką silną potrzebę zgwałcić ją wraz z kolegami. Jak człowiek czyni sobie ubaw z wyrządzania drugiemu człowiekowi ogromnej krzywdy nie ma chyba sensu szukać argumentów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaa no coment.. po co chodzi do klubu prawie z gołą d*** na wierzchu i chleje na umór. sama sobie winna
Nawet gdyby była naga,to wcale nie znaczy,że jakiś bezmózgi jołop może ją zgwałcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z zapisem z monitoringu ? Bo w większości przypadków to akurat "coś się zepsuło i nie nagrało". I próbuje się sprawę zamieść pod dywan. Gdzie jest zapis sprzed klubu i z kamer na zapleczu (jeśli były oczywiście) ? .............................. Taka "prestiżowa" tancbuda powinna mieć profesjonalny monitoring w każdym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takimi ochroniarzami (czego?) należy skńczyć raz na zawsze. Policjant, ochroniarz ma chronić obywatela, gościa klubu itd. CHRONIĆ!!! nawet jeśli obywatel, gość popełnia gafę czy jakiś nietakt co może kazdemu się przytrafić wszak pijemy wszyscy a tylko niektórzy mają twarde łby. Jeżeli nawet obywatel, gość zrobi coś nie tak to jest na to PRAWO z którehgo Policja, Ochrona może skorzystać. Gdy tego nie robi dzieje się tak jak z tą dziewczyną. Gdyby nawet zaproponowała sex co po wódce mogło się zdarzyć, na pewno nie zrobiła tego świadomie, a te typy zachowali się jak głodne podłe sępy lub raczej hieny. Na tym polega służnba Policji i praca ochrony, że mają jeszcze raz podkreslę CHRONIĆ. A tak chwasty dostaną po kilka latek, mam nadzieję że pbezwzględnej odsiadki a i kupa wstydu(watpię że mają) kwas w rodzinie i zycie w anclu że hej tylko ze tam to oni bedą nadstawić starym dupy czego im nie zazdroszczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakapiory bez muzgu co nic nie umią tylko siłka bo muzgu brak nadają się tylko na ochronę bo tam myśleć nie trzeba tyljo bić. Do pierdla ich albo lepiej do kamieniołomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje dziewczynie jeśli fakt została zgwałcona, ale ten kto chodzi do tego klubu widzi jak naprute dziewczyny się zachowują i co robią... Najlepiej jest w środę LAdie Night... wszędzie nachlane jak świnie nastolatki !!! Piją Wódkę z Butli na ULICY!! Gdzie policja ?? Może nowa izba wytrzeźwień pomorze... ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na tej imprezie i pamiętam ta dziewczyne wiem, ze nukt nie zmuszal ja do niczego tylko sama tego chciala, ale wiadomo, ze jak dziewczyna powie, ze ktos ja zgwalcil to jej uwierzą a nie mezczyznie, zenada z jej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na tej imprezie i pamiętam ta dziewczyne wiem, ze nukt nie zmuszal ja do niczego tylko sama tego chciala, ale wiadomo, ze jak dziewczyna powie, ze ktos ja zgwalcil to jej uwierzą a nie mezczyznie, zenada z jej strony.
Nie dogadali się. Ona chciała z nimi na spokojnie, oni wolą na ostro :) Jakoś zupełnie jej nie wierzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faceci są obrzydliwi niech sobie wsadzi między drzwi a framuge samiec zboczony, jaja powini urżnąc tym zbokom jabym im tego też nie podarowała a to chamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dogadali się. Ona chciała z nimi na spokojnie, oni wolą na ostro :) Jakoś zupełnie jej nie wierzę...
Zgłoszony na policje ! Pod przysięgą to potwierdzisz ? Chyba nie myślicie , że młoda dziewczyna chciałaby być bzykana po kolei przez starych trepów ? Chciałaby mieć rany na kroczu i w imie czego ? braku przyjemności ? To był gwałt ze szczególnym okrucieństwem i miejsce tych bestii jest w więzieniu . Jaki facet co coś sobą reprezentuje tak podchodzi do seksu z kobietą ? Normalnemu facetowi nie stanie na widok tak upodlonej kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypędzam szatana w imię Chrystusa Autor: ks. Andrzej Grefkowicz Człowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli. Rozmawiamy z ks. Andrzejem Grefkowiczem – egzorcystą w diecezji warszawsko-praskiej. fragment Wiele osób ma koszmary. Ja też. Ale pewnie nie budzi się pan regularnie w nocy z wrażeniem, że ktoś siedzi na panu i dusi za gardło. Osoby, które do mnie trafiają, opowiadają, że budziły się z koszmarnego snu i w ciemnym pokoju czuły czyjąś obecność, czuły czyjś wzrok na sobie. Mogą pojawić się też poważniejsze znaki działania złego ducha: podmuchy zimna, przesuwanie mebli, otwieranie i zamykanie drzwi. Światło samo zapala się i gaśnie, wskazówki zegara zaczynają obracać się w odwrotną stronę, w domu pojawiają się różne przedmioty, których nigdy wcześniej tam nie było. http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/prowadzenie-spotkainmenu-33/modlitwa-o-uwolnienie-mainmenu-83/300-wypam-szatana-w-imihrystusa
Głupoty , jeszcze raz głupoty ! . To klasyczne objawy FOBII SPOŁECZNEJ a , że w kościele jest największe skupisko ludzi to tam jest najtrudniej fobiakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na tej imprezie i pamiętam ta dziewczyne wiem, ze nukt nie zmuszal ja do niczego tylko sama tego chciala, ale wiadomo, ze jak dziewczyna powie, ze ktos ja zgwalcil to jej uwierzą a nie mezczyznie, zenada z jej strony.
Zgłoszony na policje ! No to będziesz świadkiem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem żadna normalna, kulturalna, szanująca się kobieta nie chodzi po takich spelunach. Nie ma się co nad nią litować. To jakaś patologia upita do końca. Kobiety znajdujące się w takim miejscu są właśnie do tego przeznaczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaa no coment.. po co chodzi do klubu prawie z gołą d*** na wierzchu i chleje na umór. sama sobie winna
Ma prawo a ochorniarze są od tego żeby pilnonać porządku a nie wykorzystywać sytuację ... jednym słowem bydlaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam wielokrotnie w tym clubie za czasów studenckich, zawsze było spokojnie i z kulturką. za takie okrucieństwo powinno się degeneratów sterylizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pie....li kocopoły wytrzeżwiała i zrobiło się jej głupio ze ostro poszła po bandzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...