Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ziemia rolna pod zastaw? Bank się nie zgodzi. To skutki ustawy PiS o obrocie ziemią

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2016 r. o 21:11 Powrót do artykułu
Dla mnie Polskę można zaorać. Będę głosować na PIS bo w końcu dochapałem się do koryta. Praca dla prawdziwych Polaków!! Red sie bed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie chcą dać ci kredytu na hipoteke to weż kredyt we frankach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wyjście. Niech pan Zabielski nastepnym razem będzie madrzejszy i nie zagłosuje na PIS ...ar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może pogadajmy, co zafundowała władza ludowa prawowitym właścicielom ziemi sprzed 1944! I co następne rządy im dały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już teraz wiem dlaczego "mój bank" - dostał konwulsji z kredytem hipotecznym ( kredyt już wydałem). Dzwoni do mnie i wnosi o jakieś dziwne rzeczy ? A gdy poprosiłem na piśmie o wypowiedz - to wody w usta nabrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana rolnicy!!! głosujcie dalej na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kity walicie wczoraj właśnie dostałem taki kredyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy chciał kupić ziemię przeznaczoną pod przemysł przy drodze krajowej, ale nie ma tam uchwalonego planu zagospodarowania przestrzennego. Wszędzie wokoło są zakłady produkcyjne albo usługi i handel. Ale dzięki nowej ustawie pisu nie może tej ziemi kupić i postawić nowego zakładu, bo ziemia jest oznaczona jako grunty orne. I taką ziemię może kupić tylko rolnik i to z tej samej gminy... Zamiast 10 zł/m2 sprzedający dostanie może z 1,5, góra 2 zl/m2. Poza tym jeszcze gorzej mają małżeństwa, które chcą się rozwieść. Jeżeli nie są rolnikami to żaden z nich nie może przejąć ziemi rolnej i przechodzi ona na skarb państwa. Proszę sobie poczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Każdy kredyt kreował kolejny pusty pieniądz, który był kołem napędowym inflacji. Im mniej kredytów, bym bardziej realne ceny za m2. Zaś inflacja jest ukrytą formą podatku, którym państwo po cichu odbiera obywatelowi nagromadzony majątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, staram się zrzeszyć ludzi poszkodowanych przez nową ustawę. Utworzyłem stronę na fb. Razem możemy coś zdziałać! ***s://***facebook.com/niedostanekredytuprzezpis/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, staram się zrzeszyć ludzi poszkodowanych przez nową ustawę. Utworzyłem stronę na fb. Razem możemy coś zdziałać! ***s://***facebook.com/niedostanekredytuprzezpis/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim banku? Bo też się staram a uslyszalem że się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działania rządu sa ukierunkowane na obronę naszych interesów i jak jeden nie dostanie kredytu to się katastrofa nie stanie ale uchroni przed Szkopami i Ruskimi i holendrami co to nasza ojcowiznę wykupują na pniu od zdrajców co to się na niej robić nie chce ale pieniądz nie śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze chłopom chcieli Pis to w ziemienkach niech siedzą ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otpowiedzialny ... napisał:
działania rządu sa ukierunkowane na obronę naszych interesów i jak jeden nie dostanie kredytu to się katastrofa nie stanie ale uchroni przed Szkopami i Ruskimi i holendrami co to nasza ojcowiznę wykupują na pniu od zdrajców co to się na niej robić nie chce ale pieniądz nie śmierdzi. Pierdu,pierdu .To trzeba było zabronić w nowej ustawie zakup ziemi cudzoziemcoma a nie tworzyć absurdalne sytuacje np. takie że rolnik nie może sprzedać ziemi innemu rolnikowi z sąsiedniej wioski tylko dlatego że jest to już inna gmina. Wracając do tematu to kredytu nie dostanie większość 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam to samo kredyt na budowe juz prawie mialem ale mam dzialke 20 arow grunt orny nieuzytki pod zabudowe zagrodowa. Banki nie wiedza czy moga zalozyc hipteke chamstwo!!! Ale ksiadz moze kupic kazda ziemie, bo przeciez na rolnictwie i na sexie najlepij sie zna. Zostalem teraz z rozpoczetym domem celowe dzialanie, abym teraz mieszkania szukal. Teraz wszyscy zobacza jak cena miszkan u deweloperow pojdzie. Pisowscy zlo....ieje!!! Ci co mieli kupic ziemie rolne to wiedzieli wczesniej ze ustawa wejdzie. To wszystko jest zaplanowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup sobie jeszcze jednego wypasa, a juz slyszalem swinie na benzyne. Bedziesz mial; czym jechac na zakupy kartofli, miesa, mleka itd do Biedronek czy jakichs Carefourow. Oto Polska, Ziemie wykupuje Niemiec, ale to nic dla niektorych. Poznikaly polskie fabryki, sklepy, chcieli wykupic lasy i ziemioe. Krotko. Polski mialo nie byc. A jak obecny rzad chce chronic wasza Ojcowizne, to niezadowolenie, bo banki, w wiekszosci nie polskie nie chca dac kredytu. Wyobraz sobie, ze ten dom, gdyby powrocila poprzednia wladza wybudowalbys dla Niemca czy tez innego smierdziela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze że tak jest głupotę trzeba karać z najwyższą siłą, to właśnie wieś chciała swojej dobrej zmiany więc niech teraz ma i się cieszy. Czekamy kiedy zabiorą im dopłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat jeb....na pisowska kur...o to pierd...lony polski bank nie chce dać na kredytu, a zagraniczny bez problemu. I właśnie dzisiaj jadę złożyć tam wniosek. Nie ma to jak niedoinformowany debil się odzywa. Ale tak to już jest z pisowcami. Ich broni tylko stary elektorat, który niedługo wymrze,hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech państwo Zabielscy i inni, którym podcięto skrzydła bublem ustawowym pojadą do prezesa i tam się poskarżą. Przecież to wieś w większości za namową księży głosowała na pis. Mam nadzieję, że usłyszą "spieprzaj dziadu", bo w tej sytuacji stali się przysłowiowymi dziadami. Wcześniej jak rolnik nie miał np.za co się leczyć to sprzedał kawałek pola. Teraz niech idzie do prezesa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...