Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ziemniaki z chlebem, kefir i masło. Taką kolację dostała pacjentka w lubelskim szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2017 r. o 07:21 Powrót do artykułu
Straszne,wielkie nieszczęście,wiadomość dnia,ludzie wpadki się zdarzają ale to nie była ani trujące, ani nie zjadliwe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 6,8 zł to faktycznie tylko można kefir dwie kromki chleba, masła co kot napłakał i ziemniaka z wody. A co z innymi posiłkami? Już od dawien dawna wiadomo że w szpitalach to tylko porcje głodowe, i jak rodzina czegoś nie dokupi to człowiek głodny. Ale nasze polskie więzienia, tam są dopiero frykasy, bo jak więzień poskarży to naczelnik straci robotę. Ot, taki paradoks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młode ziemniaczki z masłem i koperkiem, z zimnym zsiadłym mlekiem lub kefirem na upały - danie rarytas - mniam, mniam. Szczerze mówiąc już mi redakcja narobiła smaku. Na upalne dni nie ma nic lepszego. Ale o gustach się nie dyskutuje. Dodam tylko, że w ekskluzywnych restauracjach takie dania uchodzą za przysmaki, chleb ze smalczykiem - bomba, no ale szpital to nie hotel ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka o koryto sędziów ważniejsza !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy zestaw, jednak brakuje dżemu i musztardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzą jak funkcjonują szpitale .Co najważniejsze pretensje do personelu nie wyżej. Najlepiej o takiej sytuacji informować ministra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja p....lę to jest jedzenie dla świń ??????  Ciekawe co ta hrabianka żre zazwyczaj. Oby cię babo pokarało i żebyś musiała jedzenia po śmietnikach szukać. W dup...ch się hołocie poprzewracało z tego dobrobytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szpital dziecięcy wczoraj zaserwować zupę szczawiowa z ryżem dla dzieci na laryngologi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co oczekiwały na KEBAB czy Sushi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby starczyło na MIsieiPiSie, kleszcze wysysają rocznie ok 30 mld, zarządy spółek Skarbu Państwa, emerytury dla posłów i senatu +pobory; samolociki do transportu broszek,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co chcielibyście w szpitalu spożywać, mnie dziwią te pretensje do szpitali w temacie żarcia, jak spojrzeć na ulicę, to 90 % populacji ma nadwagę, wystające i wylewające się brzuchy, tyłki nie mieszczące się w największych rozmiarach spodni i ciągły wrzask, że chce się jeść, a tak naprawdę to żreć, istne szaleństwo, na pocieszenie tego niedożywionego pacjenta powiem, że z głodu jeszcze nikt się nie ze........ał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo dobra kolacja, jem taką codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórym to w d...e poprzewracało się. Ziemniaki z kefirem- PYSZOTA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Anglii dostałyby łyżkę fasolki z puszki i przysmażopne jajko i tak codziennie. Co zdrowsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do POpapranych z amnezją, którym w głowie Misie i samoloty dla broszek...Ile kosztowały cotygodniowe loty wojskowym samolotem "słońca Peru" do Gdańska? Ile kosztowało przed ostatnimi wyborami wysyłanie pustymi samolotami rzeczy pani premier Kłamacz bo pani postanowiła jednać się z ludem i jechała koleją? Ile podatników kosztowały wystawne obiadki, kolacyjki? ... i generalnie "ch..z tą Polską Wschodnią"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są przecież prywatne lecznice. Widać ta pacjentka to wielka Pani. I widać które to pokolenie tego wielkiego "państwa". Ma rację przysłowie: "Nie ma gorszego tyrana, jak z dziada zrobić pana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziemniaki na kolacje?? Nie wierzę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sobie zamówi catering i po sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co piszące wyżej hrabiowskie lemingi w pierwszym pokoleniu (lub też pracownicy PSK rzuceni na odcinek walki propagandowej), powiedziały i jak płakały gdyby dostały taki talerzyk na kolację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota dziennikarz tak by zjadł ziemniaki z chlebem a kefir z masłem. Ja bym zjadł ziemniaki z kefirem a chleb z masłem. Niemniej z wyżywieniem w szpitalach nie jest najlepiej ale nikt tam nie idzie aby pojeść i poleżeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...