Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sniegu przybywa coraz wiecej, ale drogowców nie uświadczysz...na Czechowie od rana nie widać żadnego pługu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i drodzy panowie gdzie są wasze cudowne odśnieżarki ? w listopadzie nie było śniegu ani mrozu to kasę wydali na "utrzymanie dróg" dziś przyszła zima a drogowców jak nie było tak ni ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I drogowcy jak zwykle zaskoczeni zimą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak co roku zima zaskoczyła drogowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam rowerzystę ze zdjęcia! Ja dzisiaj też rowerem poruszałem się po mieście. W Danii, Szwecji, kto może, to do pracy śmiga rowerkiem i nie straszny mu śnieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewna pani napisał:
no i drodzy panowie gdzie są wasze cudowne odśnieżarki ? w listopadzie nie było śniegu ani mrozu to kasę wydali na "utrzymanie dróg" dziś przyszła zima a drogowców jak nie było tak ni ma!
Stoją bo pewna pani zaparkowała po kobiecemu i zastawiła wyjazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mają zrobić drogowcy?? Rozstawić namioty na drogami?? Nie mogą być wszędzie jednocześnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak co roku zima zaskoczył kierowców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na tych małych fotkach po lewej stronie jest ta sama ulica te same domy i te same samochody a nazwy ulic są różne????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten "gość" to drogowiec usprawiedliwiający swoje lenistwo. Pewnie to on pisał w poprzednim artykule, że normalnym jest płacenie pół miliona złotych za nieodśnieżanie. Tak, pół miliona złotych za sam listopad czyli połowę tego co wydano rok temu kiedy sypało prawie non stop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzz napisał:
ten "gość" to drogowiec usprawiedliwiający swoje lenistwo. Pewnie to on pisał w poprzednim artykule, że normalnym jest płacenie pół miliona złotych za nieodśnieżanie. Tak, pół miliona złotych za sam listopad czyli połowę tego co wydano rok temu kiedy sypało prawie non stop.
Ja pierdzielę. Ty śmierdzielu jeden, piszesz o lenistwie siedząc na forum zamiast pracować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracaj gościu do pługa do roboty a nie tu się panoszysz, śnieg zaczął padać wiec już za nic kasy nie dostaniesz. A jeśli chcesz tak jak ja "siedzieć na forum" to załóż sobie własną działalność i rób wtedy co chcesz- póki co kasę dostajesz za robotę a nie pijar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzz napisał:
Wracaj gościu do pługa do roboty a nie tu się panoszysz, śnieg zaczął padać wiec już za nic kasy nie dostaniesz. A jeśli chcesz tak jak ja "siedzieć na forum" to załóż sobie własną działalność i rób wtedy co chcesz- póki co kasę dostajesz za robotę a nie pijar.
Tak jest zaskoczony zimą Panie Prezesie "Chałupnicze klejenie kopert" FHUP, już biegnę do pługa aby się Pan nie zakopał w dwucentymetrowym śniegu na swoich letnich używkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś paranoja ledwo zaczęło padać a tu panika kierowcy sami robią korki i tyle jak pewnie 1/3 na letnich śmiga jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ! Znów sfrustrowane polaczki rzuciły się sobie do gardeł jak wściekłe psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...