Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po terminie ale dali radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez mieli oddac zjazd na Lotnikow Polskich w poniedzialek ..??? Ktos tutaj robi nas w balona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałem dzisiaj do Lublina od strony Piask, i mimo nowiutkiej nawierzchni jest sporo garbów na asfalcie. Spodziewałem sie większego komfortu po nowej drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jechałem dzisiaj do Lublina od strony Piask, i mimo nowiutkiej nawierzchni jest sporo garbów na asfalcie. Spodziewałem sie większego komfortu po nowej drodze. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1351790284' post='689224'] jechałem dzisiaj do Lublina od strony Piask, i mimo nowiutkiej nawierzchni jest sporo garbów na asfalcie. Spodziewałem sie większego komfortu po nowej drodze.
Więc najwyższy czas, abyś w swoim gruchocie wziął się za naprawę zawieszenia -wtedy będziesz miał "większy komfort po nowej drodze niż się spodziewałeś" Ja jechałem wczoraj dwa razy tą trasą swoją nowiutką Renówką i żadnych garbów i nierówności nie wyczułem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ciesz się renówka jak jeszcze sie nie rozpadła kto w ogóle kupuje jeszcze francuskie auta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chajo napisał:
to ciesz się renówka jak jeszcze sie nie rozpadła kto w ogóle kupuje jeszcze francuskie auta? [/quote] [quote name='chajo' timestamp='1351792569' post='689227'] to ciesz się renówka jak jeszcze sie nie rozpadła kto w ogóle kupuje jeszcze francuskie auta?
A tak w ogóle to miałeś francuskie auto, że się wypowiadasz? Bo ja miałem niemieckie jak i francuskie. To dziwne, ale w Lublinie sporo jest Renówek i innych francuskich aut -więc jednak "ktoś" to kupuje... Zapytaj się mechaników: które współczesne auta mają bardziej skomplikowane i awaryjne zawieszenia: francuskie czy niemieckie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bacznie obserwować znaki, których nie ma. Mieszkańcy okolicznych miejscowości jak Bystrzejowice, Wierzchowiska, Krępiec itp. wracając z pracy codziennie szukają innej drogi do domu. Nie wspomnę już o rolnikach, którzy czasem muszą wybrać się w pole po drugiej stronie "ekspresówki", bo jak dojechać ciągnikiem np. z Bystrzejowic do Wierzchowisk lub Janówka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...