Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodziej wpadł z umową z lombardu w kieszeni

Utworzony przez becool, 11 marca 2011 r. o 14:13 Powrót do artykułu
Teoretycznie wsadzenie ich do pierdla jest najlepszym rozwiązaniem, szkoda że jak wyjdą to lepszymi ludźmi nie będą. Dla tego jestem zdania że za kradzież/rozboje powinno się dosłownie obcinać ręce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręki nie ucinać, uciąć łeb , który skusił rękę do czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18-latek to już mężczyzna, ale ci pozostali, to nie mężczyźni, tylko GÓWNIARZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropnego czynu dopuscili sie ci mlodzi mezczyzni, nie ulega watpliwosci, ze musza poniesc konsekwencje. Tak latwo foruje sie wyroki i obcina rece...Tylko kiedy zastanowimy sie, ze na tym miejscu moze pojawic sie nasze dziecko, zaczynamy sie zastanawiac. Wiem, pojawia sie glosy protestu...Tak miewiele trzeba, zeby taki 17 latek, aby tylko zaistniec w srodowisku rowiesniczym, nawachal sie jakiejs substancji i poszedl do parku poszpanowac...kiedy opary narkotyczne opadaja, wraca swiadomosc okropienstwa czynu...na wszystko jest juz jednak za pozno...areszt, rozprawy, wiezienie...a tam calkowita deprawacja...i po latach ilus wraca do zycia przestepca z certyfikatem...Dlaczego w mlodych ludziach jest tyle zla i agresji, skad ona sie bierze? Czy tacy pojawili sie w chwili narodzin? Moze my zle wychowujemy, moze zle nauczamy, moze za malo z dziecmi rozmawiamy, moze zle wzorce tworzymy? Nie wiem, ale sadze, ze trzeba nad tym sie zastanowic. Jako kobieta, matka, wspolczuje ofiarom napasci, wiem, ze w takiej sytuacji pojawia sie rana psychiczna, ktora moze sie nigdy nie zagoic. Wspolczuje tez Rodzicom chlopcow, ktorzy dopuscili sie zla...wspolczuje i im samym, jeszcze nie zaczeli na dobre zycia, a juz je sobie zniszczyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmienia się prawo w polsce i już od 11 marca bedzie trzeba pozamykac lombardy lub www.express-line.pl/blog/czytaj/67/czy-po-11-marca-w-polsce-znikna-lombardy paranoja normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...