Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje ubrań nagrani przez monitoring w Plazie (wideo)

Utworzony przez Irasiad, 10 marca 2015 r. o 10:03 Powrót do artykułu
Niech profesjonalna ochrona Plazy zajmie się swoją pracą. Ja najprawdopodobniej wiem kto to, ale z tego wspaniałego monitoringu nie mam pewności. Dla tego wam nie powiem, bo za pomówienie mogę mieć nieprzyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to Anka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło najważniejszej informacji. Jaka nagroda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co ci nagroda? nie można bezinteresownie? czemu nasz naród robi sie taki roszczeniowy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co ci nagroda? nie można bezinteresownie? czemu nasz naród robi sie taki roszczeniowy???
 
a po co ci nagroda? nie można bezinteresownie? czemu nasz naród robi sie taki roszczeniowy???
Niestety: dobra informacja kosztuje!  "Sorry, takie mamy czasy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy gdyby Tobie byłaby potrzebna zwykła pomoc rozdawałabyś na prawo i lewo? może jednak możnaby było bezinteresownie, tak dla satysfakcji??? piszesz, że takie mamy czasy, no mamy ale czy dobrze nam jest tak? że każdy krok musi być za coś? chciałbym jednak aby było inaczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...