Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Złota Kaczka\" zamknięta po raz trzeci

Utworzony przez Klient, 27 listopada 2008 r. o 19:31 Powrót do artykułu
wow, a ja wczoraj zamówiłem obiad przez telefon: Pierś z kurczaka z pysznymi ziemniakami, do tego surówki (ciekawe co kapało do surówek?). A wszystko w bardzo dużych porcjach. Dziś czuję się dobrze i nic mi nie dolega...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELo ja tez ostatnio zamawiałem od nich jedzenie i te ziemniaki miały naprawde jakiś dziwny smak moze ktoś mył w nich np. rece obby tylko rece :/ ale jak to jest mozliwe przepraszam jest możliwe bo to polska że już trzy razy zamykali a ta firma nadal działa i nadal jest syf "P O L S K A"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh dobze ze ktos ku***a tam niemyl albo spuszczal sie do frytek ale nic niewaiadomo.Wczoraj jadlem obiad z tamtot teraz zbiera mnie na ynmioty jak pomysle ze ziemniaki ktore jadlem nmoga byc obsikane albo obsrane przez myszy ktore biegaly jak kjontrola przyszla.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh dobze ze ktos ku***a tam niemyl albo spuszczal sie do frytek ale nic niewaiadomo.Wczoraj jadlem obiad z tamtot teraz zbiera mnie na ynmioty jak pomysle ze ziemniaki ktore jadlem nmoga byc obsikane albo obsrane przez myszy ktore biegaly jak kjontrola przyszla.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...