Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złowiłem karpia na kukurydzę

Utworzony przez yeti, 20 lipca 2012 r. o 15:02 Powrót do artykułu
ale masakra !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje gratulacje. A teraz Pana Mieczysława zachęcam do złowienia podobnych okazów np. w rzece czy jeziorze bo karpie ze stawu hodowlanego to żaden wyczyn wędkarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nius jakich mało aż się serce raduje, że jeszcze są wśród nas prawdziwi dziennikarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziad z podniecenia i wrażenia zapewne narobił w gacie.Ludzie łowią karpie po 20 kg i więcej a tu dziad wyskakuje ze swoimi maleńkimi okazami i cieszy ryło nie wiadomo z czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy wędkarz preferuję zasadę "nie zabijaj" "złów i wypuść".Ten Mietek zrobił te fotki w swoim obejściu obok chlewika więc wnioskuję,że te ryby zabił i wpier***ił na kolację z rodziną,już widać na tym brudnym stole stoją garnki na te ryby.Takich wędkarzy nasza wędkarska brać nie potrzebuje.Stop mięsiarzom, i prawdziwy wędkarz wypuszcza ryby złowione przez siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złów i wypuść...pusty slogan! Mozna tak powiedziec do policjanta albo dziada co na promocji w tesco znalazl ostatnial czekolade. Co to w ogole znaczy,ja mam dlugoletni staz w lowieniu ryb ale nie wyobrazam sobie zeby wypuszczac do wody wszystko co zlowie. Uwielbiam ryby,lowic,patrzec jak rowniez zjesc...owszem wypuszczam wiekszosc ale zawsze cos zabiore do domu. Nie wspominam nic o takich wasatych chytrusach co to zabieraja do domu wszystko co tylko maja w podbieraku wlacznie z tymi niewymiarowymi...dla mnie to motloch do odstrzalu(dozywotni zakaz na dotykanie wedziska)Dla mnie to ty GOSCIU nie jestes prawdziwym wedkarzem,taki co sie naogladal w tv prawdziwego lowienia i pokrzykuje cos od czasu do czasu. Co do Pana Mieczyslawa to gratulacje ale fakt, ze ryba marna i nie ma co pokazywac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.L., Gość, jesteście żenującymi frajerami, siedzicie 24/h przed komputerem i tylko umiecie komentować przez internet a tak naprawdę w życiu jesteście c i p a m i, a co do czego to nawet nie wiecie jak wędka wygląda i prawdopodobnie nic w życiu nie osiągnęliście i próbujecie się wyżyć przez internet... Jesteście żałośni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...