Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Budują estakadę żeby uratować gożdziki, motylki czy inne żabki a człowiek zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś widziałem jak w końcu robotnicy pracowali z uprzężami zabespieczającymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety taka jest rzeczywistość na każdej polskiej budowie. Działam trochę w tym fachu i zdążyłem się napatrzeć. Robotnikom daję się na akord a chłopaki lecą jak burza z robotą aby zarobić godnie. Ale czy w godnych warunkach? Posadzić na każdej budowie BHP-(owca), by ten te fotki robił za rzeczy nie prawidłowe np. bez uprzęży na wysokości. A nie dać mu na godzinę ileś tam a on przejdzie się po budowie narobi fotek po wystawia mandaty za głupoty a ludzie i tak zrobią swoje gdy on zadowolony pójdzie do domu bo kierownik budowy dał parę złotych żeby pewne rzeczy ucichły. Gdzie Ci z BHP są gdy różne cuda się dzieją jak ich nie ma??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak 21 lat całe życie miał przed sobą.. Miał dziewczynę i co teraz ?? Nic... Łącze się w bólu z rodziną i dziewczyną ;(( Przez głupi błąd kierowcy dźwigu chłopak starcił szansę na życiE Na zawsze w naszej pamięci [*] (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G napisał:
Budują estakadę żeby uratować gożdziki, motylki czy inne żabki a człowiek zginął.
Co ma piernik do wiatraka, wypadki się zdarzają. A przyroda jest najważniejsza, bez niej nie istniałbyś i nie mógł byś oddychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G napisał:
Budują estakadę żeby uratować gożdziki, motylki czy inne żabki a człowiek zginął.
Nie..... puszczą obwodnice po bagnie i pod bystrzycą zacznij myśleć tumanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi nie głupi bład operatora myślenie nie boli nie staje się po między barierą bhp i ładunkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był piłkarzem na budowie. Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek a Ty jesteś pusty i będziesz pusty,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ma piernik do wiatraka, wypadki się zdarzają. A przyroda jest najważniejsza, bez niej nie istniałbyś i nie mógł byś oddychać.
Zastanawia mnie co byś powiedział(a) gdyby to twój syn, ojciec lub ktoś z bliskiej rodziny zginął. Też byś napisał(a) że przyroda jest najważniejsza? Czasem warto trochę pomyśleć zanim coś napiszesz... Gratuluję inteligencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...