Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"HANDLARZE" TO BYLI ZA KOMUNY, TERAZ TO SĄ PRZEDSIĘBIORCY LUB HANDLOWCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!! Może w końcu uda się zapanować nad tym bezładnym jarmarkiem. Widok na nasz PKS, do którego który przecież jest pierwszym miejscem w mieście które odwiedzają podróżni przyjeżdzający z wielu rejonów kraju, (a co gorsze ze świata bo koło PKS zatrzymują się busy z lotniska), jest żenujący. Koło dworca trudno przejśc żeby nie dostać w twarz dyndającym na wietrze stanikiem z 8 zł. Rozumie że Lublin jest mistem wielu kultur i folkloru ale chyba nie o taki folklor chodzi. Miejsca pracy oczywiście są ważne więc proponuje pogonić rumunów i ciapatych z placu przy ul Ruskiej, i umożliwć tutaj (i tylko tutaj) handel Polakom.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czegoś trzeba utrzymać lotnisko i stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale od wielkich sieci nie pobierają wcale podatku gruntowego.Celowe działanie aby pozbawić ludzi pracy na swoim i wysłać na niewolników do marketów i dyskontów.Ale pewnego dnia niewolnicy się zbuntują i historia zatoczy koło, oj biada wam słudzy wyzyskiwaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja płacę 3000 PLN czynczu plus media plus wywóz nieczystości i też prowadzę handel. Czyli 4000 pln co miesiąc i nikt mnie nie pyta o zdanie.Więc jakim prawem to buractwo się bulwersuje. Większość nie płaci podatku i nie ma kasy ja musiałem na dzień dobry wuwalić 1000 oln na fiskalną kasę. Jak ktoś był tam na tym syfie to widział opłaty za 1m a samochodem wjeżdzają i to jest uczciwe. Zabrali się w końcu za ten margines handlowy i bardzo dobrze. Może Wam jeszcze obady regeneracujne z kasy miasta w zimie sponsorować . Swołocz . Wielka obraz a. Biznesmeni zasrani w dupę kopani. Jak się nie podoba wypad do sprzątania ulic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale od wielkich sieci nie pobierają wcale podatku gruntowego.Celowe działanie aby pozbawić ludzi pracy na swoim i wysłać na niewolników do marketów i dyskontów.Ale pewnego dnia niewolnicy się zbuntują i historia zatoczy koło, oj biada wam słudzy wyzyskiwaczy.
pomyśl fagasie zanim napiszesz coś nie mając bladego pojęcia . Baran
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj masz racje.To celowe dążenie do tego by zniszczyć małych handlarzy i  sklepiki osiedlowe na korzyść supermarketów i handlowych molochów którzy nie płacą prawie wcale podatków.Każdy kto narzeka na bazary jest wychowany właśnie na takich centrach i widać stać go żeby tam przepłacać.Ludzie chcą jakoś wyżyć z tych nędznych emerytur i rent.Pracy nie ma więc co mają robić????Nie handluje ale rozumiem tych ludzi.Nie lubię robić zakupów w Hipermarketach mnie to przytłacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja płacę 3000 PLN czynczu plus media plus wywóz nieczystości i też prowadzę handel. Czyli 4000 pln co miesiąc i nikt mnie nie pyta o zdanie.Więc jakim prawem to buractwo się bulwersuje. Większość nie płaci podatku i nie ma kasy ja musiałem na dzień dobry wuwalić 1000 oln na fiskalną kasę. Jak ktoś był tam na tym syfie to widział opłaty za 1m a samochodem wjeżdzają i to jest uczciwe. Zabrali się w końcu za ten margines handlowy i bardzo dobrze. Może Wam jeszcze obady regeneracujne z kasy miasta w zimie sponsorować . Swołocz . Wielka obraz a. Biznesmeni zasrani w dupę kopani. Jak się nie podoba wypad do sprzątania ulic .
Poczekaj trochę, niedługo i za ciebie się wezmą,zamkniesz interes i będziesz sprzątał ulice bo gigantem to ty widzę nie jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że im podnieśli stawki,mam nadzieję że w końcu zlikwidują to targowisko marki made in Romania.To wstyd ze jeszcze coś takiego funkcjonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak najlepiej podnosic oplaty albo najlepiej likwidowac male targowki gdzie mozna kupic bluzki za 10-20 zl za to bedziemy chodzic do sklepow gdzie zwykle koszulki kosztuja 60 zl ! :/ w kraju bieda a tu market za marketem,firmowe sklepy jeden po drugim. Ciekawe kogo stac na to. Beda wieksze oplaty za stoiska to ruskie beda tez podnosic ceny ciuchow ! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozbawią ludzi i tak marnej pracy bo stanie przy takim straganie w zimowy lub deszczowy dzień to żadna przyjemność a w zamian nie dając nic. Nawet Indianom zrobiono rezerwaty i dostarczano żywność. Aby tak robić trzeba być wyjątkowym draniem,bez żadnych zahamowań. Szkoda mi tych ludzi i ich rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekaj trochę, niedługo i za ciebie się wezmą,zamkniesz interes i będziesz sprzątał ulice bo gigantem to ty widzę nie jesteś.
skąd wiesz ze na lewo handlują, bez działalności nikt nie pojdzie na stale handlowac, poknij sie w glowe, sporadyczny handlarz to moze i na lewo, ty wynajmujesz lokal wiec plac a oni wynajmuja miejsce pod chmurka i placa ceny prawie lokali to jest zdzierstwo, pod warszawa w wiekszosci miast sa tancze oplaty targowe, w wielkanoc na targach placilam od 4 zł do 12 maksymalnie za dzien a to co sie dziej w lublinie to doslownie wyludzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja płacę 3000 PLN czynczu plus media plus wywóz nieczystości i też prowadzę handel. Czyli 4000 pln co miesiąc i nikt mnie nie pyta o zdanie.Więc jakim prawem to buractwo się bulwersuje. Większość nie płaci podatku i nie ma kasy ja musiałem na dzień dobry wuwalić 1000 oln na fiskalną kasę. Jak ktoś był tam na tym syfie to widział opłaty za 1m a samochodem wjeżdzają i to jest uczciwe. Zabrali się w końcu za ten margines handlowy i bardzo dobrze. Może Wam jeszcze obady regeneracujne z kasy miasta w zimie sponsorować . Swołocz . Wielka obraz a. Biznesmeni zasrani w dupę kopani. Jak się nie podoba wypad do sprzątania ulic .
skąd wiesz ze na lewo handlują, bez działalności nikt nie pojdzie na stale handlowac, poknij sie w glowe, sporadyczny handlarz to moze i na lewo, ty wynajmujesz lokal wiec plac a oni wynajmuja miejsce pod chmurka i placa ceny prawie lokali to jest zdzierstwo, pod warszawa w wiekszosci miast sa tancze oplaty targowe, w wielkanoc na targach placilam od 4 zł do 12 maksymalnie za dzien a to co sie dziej w lublinie to doslownie wyludzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym rejonie miasta,  to straszny   burdel jest  z tym handlem, z tymi namiotami. Na Ruskiej, na placu  PKS, na ulicy w gore do kosciola, z tymi  czarnuchami, brudasami i  tym chlamem. Wstyd  jak cholera, zeby w miescie wojewodzkim, dużym miescie  wojewodzkim,   dzialy sie takie  handle.   Stadion  wybudowali za dziesiatki  milionow, nikomu niepotrzebny, bo u nas  nie ma ekstraklasy juz od dxziesiatek lat,  a na prawdziwe  targowisko,przeszklone,   eleganckie  boksy, jak w innych miastach,( takie  w Gdyni lub Gdańsku juz  35 lat  temu widzialam) a tu  dalej  zascianek i tylko   wszyscy  stad ucierkaja,  np.  Teraz Hetman  mogl cos  jeszcze   zrobic  to uciekl na    latwy chlebek  do Brukseli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym rejonie miasta,  to straszny   burdel jest  z tym handlem, z tymi namiotami. Na Ruskiej, na placu  PKS, na ulicy w gore do kosciola, z tymi  czarnuchami, brudasami i  tym chlamem. Wstyd  jak cholera, zeby w miescie wojewodzkim, dużym miescie  wojewodzkim,   dzialy sie takie  handle.   Stadion  wybudowali za dziesiatki  milionow, nikomu niepotrzebny, bo u nas  nie ma ekstraklasy juz od dxziesiatek lat,  a na prawdziwe  targowisko,przeszklone,   eleganckie  boksy, jak w innych miastach,( takie  w Gdyni lub Gdańsku juz  35 lat  temu widzialam) a tu  dalej  zascianek i tylko   wszyscy  stad ucierkaja,  np.  Teraz Hetman  mogl cos  jeszcze   zrobic  to uciekl na    latwy chlebek  do Brukseli
Powinieneś się koniecznie wybrać na flohmarkt na ten przykład we Frankfurcie nad Menem, bo z wpisu widać, że najdalej byłeś na targu w Końskowoli.   Nie winą kupców jest, że okolice ul. Ruskiej od 25 lat są ciągle zaniedbane. Byłoby tak nadal gdyby nie zainteresowanie przejęciem terenów za bezcen pod jaką koleją handlową galeryję, bo na tym terenie najwięcej jest przyjezdnych, którzy nie są elektoratem wyborczym kolejnych prezydentów miasta Lublin.   We wspomnianym wyżej Frankfurcie już dawno i bezpowrotnie tacy goście jak aktualny prezydent miasta i jego poprzednicy mieliby dożywotni wilczy bilet w... polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto myśli ze są tam sami Rumunii jest w błędzie są tez obywatele polski lecz czy kogoś to obchodzi ja rozumiem opłaty miasto z czegoś musi sie tez utrzymać ale opłaty powinny być równe a nie bo rada miasta sobie ustala ze właśnie ten targ będzie miał wyższe i nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie na jakim podstawie rada miasta ustala który Tatry jaka jest strefa a po drugie w opłacie napisane jest ze w m2 to dlaczego pobierany opłatę m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekaj trochę, niedługo i za ciebie się wezmą,zamkniesz interes i będziesz sprzątał ulice bo gigantem to ty widzę nie jesteś.
to i tak taniej niż teraz niektórzy na ruskiej dziś skasowali mi 200 zł za dzień czyli miesięcznie wyjdzie ok 6000 plus rezerwacja 1000zl a tobie na lep sie nie leje więc może sie zamieniły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Żuk likwidowała Lubelska Fundację Odnowy Zabytków poprzez odbiranie placu pod parking dla busiarzy to siedzieliscie cicho to teraz przyszła pora na was. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to i tak taniej niż teraz niektórzy na ruskiej dziś skasowali mi 200 zł za dzień czyli miesięcznie wyjdzie ok 6000 plus rezerwacja 1000zl a tobie na lep sie nie leje więc może sie zamieniły?
A kto ci broni o połowę tańszy lokal wynająć?   Ma rację Żuk, że ten burdel chce ukrócić. To znaczy handel powinien być dalej, wciąż dostępny dla każdego, ale w cywilizowanych warunkach, a nie namioty, kartony, syf, kiła i mogiła.   Brakuje niestety hali targowej z prawdziwego zdarzenia, podobnej jak Bazar w Stambule na przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ci broni o połowę tańszy lokal wynająć?   Ma rację Żuk, że ten burdel chce ukrócić. To znaczy handel powinien być dalej, wciąż dostępny dla każdego, ale w cywilizowanych warunkach, a nie namioty, kartony, syf, kiła i mogiła.   Brakuje niestety hali targowej z prawdziwego zdarzenia, podobnej jak Bazar w Stambule na przykład
Zapytaj tego swojego "Zuka" gdzie miał swoje racje przez ponad 5 lat -  ponad 5 lat, bo zanim został prezydentem był jednym z zastępców poprzedniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...