Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cały szkopuł w tym że Kościół nie idzie w zadną stronę - konserwatywną czy otwartą, prawą lewą górę czy dół i tego typu dywagacje są żałosne. Kościół trwa sobie mimo wojen, ustrojów i innych tego typu ludzkich wymysłów tylko dlatego że jest neizmienny w swoich podstawach, poglądach, zmieniać się może jedynie otoczka, zewnętrzna fforma obrzędów, ale podejście do zachowań ludzkich i zasad moralnych wciąz to samo... co oczywiście wielu nie w smak..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoływanie się na Wyborczą - żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościół trwa" i co komu po tej stagnacji i skostnieniu? Na obdzieraniu nas przez Tuska do gołego i nędzy--- nie reaguje ale po swój FUndusz to leci razdwa do koryta!Wymrą biskupi wymrą dewotki zdechnie kościół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wyborcza namaszczała niejednego na nastepcę życińskiego.Do rzeszowa pójdzie leszczyński z zamościa.obstawiłem w sts
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azazello napisał:
kościół trwa" i co komu po tej stagnacji i skostnieniu? Na obdzieraniu nas przez Tuska do gołego i nędzy--- nie reaguje ale po swój FUndusz to leci razdwa do koryta!Wymrą biskupi wymrą dewotki zdechnie kościół
Spokojnie,przyjda kolejni biskupi i kolejne dewotki Kościół jakoś nie zdechł przez ostatnie 2000 lat )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i nie "zdechnie" przez kolejne tysiące lat. Pozdrawiam serdcznie wszystkich Chrześcijan i ludzi dobrej woli. Niechaj będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacie nie pozdrawiam Pozdrawiam LUDZI PRACY a nie zakłamanych darmozjadów w sukienkach a dobrą wole to oni mają tylko robić ni ma komu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKOŚ to bedzie napisał:
jacie nie pozdrawiam Pozdrawiam LUDZI PRACY a nie zakłamanych darmozjadów w sukienkach a dobrą wole to oni mają tylko robić ni ma komu
...jacie no co ty ? Takżeś to ujął, że w pewnym momencie pomyślałem że dzisiaj mamy PIERWSZY MAJA ! Czy ty uważasz że kobiety chodzące w sukienkach to darmozjady ? Łał ! To najwidoczniej nie spotkałeś jeszcze porządnej kobiety w swoim zaszczanym życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście będzie istniał - przyjda kolejni biskupi i kolejne fanatyczki może jesze bardziej odmóżdżone niż Ty folsratko, tylko pytanie czy bedzie taki jak dziś, czy moze marginalną grupą? I jeszcze jedno - budddyzm, judaizm są o wiele starszymi religiami i mają się dobrze ty zakompleksiona istoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stęsknilam się za Tobą, odzywaj się częśćiej. Nie rozumiem Twojej uwagi co do buddyzmu i judaizmu. Jasne, ze sa to starsze religie - chociaż tak naprawdę religia mojżeszowa, jaką znamy ze Starego Testamentu, byla zupelnie czymś innym niż współczesny judaizm, ale to na marginesie. PS religią znacznie starszą niż chrzescijaństwo jest również hinduizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że hinduizm jest starszy - Ameryki nie odkryłaś Ty fanatyczna myślicielko. Stęskniłaś się? Popatrz na siebie, kim ty jesteś - odreagowujesz swoje kompleksy na forach internetowych. Nigdy, nigdy nie zaznasz szczęścia, nie zaznasz tego co mają ci mali (tak nazywani przez Ciebie) ludzie - oni mają rodziny - coś co dla Ciebie pozostanie na zawsze czymś nigdy nieosiągalnym.Tu w necie każdy taki jak Ty zakompleksiony osobnik może pisać co chce i podbudowywać swoje ego, tu pouczasz innych - przynajmniej tutaj czujesz się choć przez krótki czas kimś lepszym, mądrzejszym. Udowodnij , że masz rację. Skąd wiesz, że katolicyzm jest jedynie słyszna wizją Boga - wmawiasz to sobie , bo przeceż nie masz innego wyjścia by znaleźć sens Twojej egzystencji na tym świecie. Piszesz, że to co piszę o Tobie znasz to na pamięć i własnie mój cel został osiągnięty - to utrwaliło się to w w Twoim umyśle. Mimo wszystko życzę Ci wiecej pokory i szacunku dla inaczej niż Ty myślących osób i żeby zdarzył się cud i żebyś była szczęśliwa. Pozdrawiam. As.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. To by było poniżej mojej godności. Ja - owszem - dyskutowac lubie (i wbrew temu, co o mnie sądzisz - szanuję ludzi o odmiennych przekonaniach, w swoim najbliższym kręgu towarzyskim mam znajomych różniących sie ode mnie o 180 stopni swiatpoglądem), ale nie będe dyskutowac z kimś, kto notorycznie mnie poniża, obraża, wyzywa, podszywa sie pode mnie i pod moim nickiem wypisuje różne głupoty (zwłaszcza na Kurierze, bo na gazecie już Ci sie nie zdarza). Moge Ci zadedykowac jeden cytat, pasuje do Ciebie jak ulał: ( Mat. 7:3–5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego. Ponieważ Jezus Chrystus nakazał nam miłować naszych prześladowców, więc również życzę Ci Wesołych Świat.
Ostatnio edytowany 30 marca 2013 r. o 12:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...