Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany na cmentarzu na Majdanku. Są pieniądze na inwestycje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2016 r. o 22:33 Powrót do artykułu
A co ze spalarnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile do kaplicy dorzuci sie Kościół? Odp jasna nic nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jestem katolikiem i twierdze ze kuria powinna dac na kaplice kase, przynajmniej 50%. Spalarnia tez powinna powstac ale zydzi podkrecaja swoje looby i pchaja lapy w nasze miasto... bo byl oboz... a co w izraelu moga sie spalac a tu nie pozwalaja i robia zamieszanie przy kazdej budowie pejsaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejszą inwestycją w tym przypadku jest drugie wejście i dojazd od strony Muzeum, mimo darmowego transportu wiele osób musi robić kilometry do mogił bliskich. Tylko pytanie kto dogada się z żydkami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ile do kaplicy dorzuci sie Kościół? Odp jasna nic nie da
Kościół skasuje opłatę za pokropienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, bo nie byłem, ale kuzyn twierdzi, że u niego w Szczecinie na cmentarzu jest 6 (sześć) bram. U nas z ul. Wyzwolenia do grobów jest przysłowiowy "rzut beretem" a bramki nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam cichą nadzieję, że kaplicę rozbudują w ten sposób, aby wejście było od strony bramy cmentarnej a nie prostopadle do niej - jak teraz. Teraz ludzie nie wchodzący do kaplicy stoją na zewnątrz a inni - odwiedzający cmentarz depczą im po nogach. Większa kaplica z wejściem z tej samej strony nie rozwiąże problemu, ponieważ część osób i tak będzie stała na zewnątrz. Zrobienie wejścia z innej strony da przynajmniej trochę komfortu tym, którzy idąc na groby bliskich nie chcą przemykać pomiędzy osobami uczestniczącymi w nabożeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...