Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żmigród: Straż Miejska złapała lisa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2016 r. o 20:06 Powrót do artykułu
widzę w jego ślepiach obłęd czyli wścieklizna i trza bedzie dziada ubić. A po co to wieść 50km do lasu, lisy to największe ścierwa co zjadają zające sarny i bazanty nie mówiąc o ptactwie domowym. Ja na swoim terytorium mam już sytuację opanowaną nie ma żadnego scierwa a rok temu aż się od nich roiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Info na miarę DW. Gratulacje, trzymajcie tak dalej miernoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieść niesie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST TO NIEWĄTPLIWIE NAJWIĘKSZY SUKCES EMERYTOWANYCH MILICJANTÓW, OBECNIE ZATRUDNIONYCH W STRAŻY (NIKOMU NIE POTRZEBNEJ) MIEJSKIEJ. OD DNIA POWSTANIA LUBELSKA STRAŻ MILICYJNO - MIEJSKA WIĘKSZEGO SUKCESU NIE MIAŁA. CZEŚĆ JEJ (SM) PAMIĘCI - R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam takie wypociny, że jakieś zwierzę to ścierwo to zastanawiam się z kim mam do czynienia. Dla mnie jesteś zwykłym gnomem, który widzi tylko swój czubek nosa. Lis jest po to, aby w sposób naturalny redukować nadmiar zajęcy czy kurowatych. Człowiek zabrał zwierzętom lasy, wolną przestrzeń, więc te od zawsze dzikie zwierzęta coraz częściej pojawiają się w miastach. Są wyłapywane i pojedynczo wywożone do lasu, ale przecież one mogą mieć młode, które zostaną bez pożywienia. Może należy przeszukać zielone tereny koło Żmigrodu? Może okolice Rusałki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ sukces!!!!!!!!!!! jeden lis!!!u nas na osiedlu maja się dobrze rudasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tego lisa złapała SIELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja właśnie widziałem jednego o 21 na Paganiniego spory skubaniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okrucieństwo. Wywieziono go jak Polaka na Sybir, z dala od rodzinnego gniazda. A co to komu przeszkadzało, że się kręcił po mieście?! Nie było nas, były lis, nie będzie nas, będzie lis! [sprawdzić czy nie Tomasz]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślicznota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porównanie bardzo niesmaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jakaś paranoja. Dzikie zwierzęta w mieście można wyłapać/wystrzelać. Jednak tylko szczelne ogrodzenie podlubelskich lasów zabezpieczy nas przed inwazją kolejnych intruzów.Węże to większy problem. Trutki? Pułapki? Ostatnio zaskroniec spowodował kupę zamieszania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy w końcu ta straż przestanie istnieć.Ile to się kasy zaoszczędzi?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...