Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znów rusza budowa Gray Office Park

Utworzony przez serge, 20 marca 2009 r. o 18:23 Powrót do artykułu
Ładnie to on wygląda tylko na obrazku. W rzeczywistości będzie częścią chaosu przestrzennego ul. Zana. Tylko bomba mogłaby to zmienić. Polska gargamelem Europy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę że to się przewróci za chude w nogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo fajnie, oby więcej takich obiektów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 pięter, 20000 metrów kwadratowych i parking na 200 samochodów........ nieco żałosne proporcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie takie budynki powinny powstawać w Lublinie a nie centra handlowe i hipermarkety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu co to miasto robi. Ostatni wolny kawałek ziemi gdzei moglby stanac jakis fajny wysoki biurowiec zabuduja jakims parkingiem wielopoziomowym. Co na to miasto. Pozwalaja budowac byle gdzie tylko zeby pokazac ludziom ze cos sie buduje. Porazka. parking wielopoziomowy powinni postawic w miejsce tego zniszczalego parkingu przed zusem a nie zabudowaywac ostatni wolny kowalek ziemi. A parking powinien powstac w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Miasto daloby ziemie z przed zusu a inwestor wybudowal tam gdzie miasto kaze. Ale w magistracie to nikt nie mysli a co potem. Biora wszystko jak leci a potem bedzie placz. Tak samo co za idiota kiedys tam juz pozwolil postawic komfort tam gdzie stoi. JA nie wiem czy w ty miescie naprawde kompetentni urzednicy maja jakakolwiek sile przebicia??? Kazdy patrzy na cyferki tylko a nie na faktyczny zysk miasta i mieszkancow, na jakis ład zagospodarowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^^ ZMODYFIKUJE SWOJA WYPOWIEDZ . cHODZI MI O PARKING TEN CO MA STANAC POMIEDZY KOSCIOLEM A ZUSAMI. TO ZE BUDUJA BIUROWCE TO BARDZO DOBRZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile razy mozna tym pismakom powtarzac,ze ten budynek bedzie o 7 metrow NIZSZY od rektoratu,no nie dociera to do nich wogle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...