Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZNP: Uczeń powinien płacić złotówkę za bilet MPK

Utworzony przez Zuzia, 2 lutego 2009 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Rozumiem że ZNP chcąc obniżyć koszt biletu, zwiększając wysokość dopłaty pokryje różnicę z własnej kieszeni. Ja jako podatnik nie mam zamiaru ani ochoty i jestem stanowczo przeciwny tej zmianie !!!! Dla czego miasto ma dopłacać jeszcze wiecej do tych dzieci ?? W imie czego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne popieram , samo kupienie biletu miesiecznego juz powoduje ze nam sie oplaca , i nie wiem z jakiej paki studeeeeci maja tak duza znizke , lublin jako miasto studeckie powinno wlasnie korzystac z tego ze jest ich tak wielu w okresie szkolnym mpk winno zarabiac na ludziach z poza miasta a nie jeszcze do nich dokladac , niedosc ze robactwo ma wszedzie znizki to jeszcze im malo , zreszta zobaczcie ilu z nich zostanie tu w Lublinie i bedzie placic podatki pracujac w naszym miescie najpierw panstwo ich wykarmi da dyplomy apotem co anglia szwecja niemcy Bog wie gdzie jeszcze wyjada ....a my dalej bedziemy doplacac kupjac bilety normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak rozrzucajcieszanowni panstwo kase ciekawe kto za to doplaci dotego interesu , z jakiej paki ja mam iinni bulic za kogos samych studentow ilu jest w lublinie czemu oni moga placic o polowe mniej a szara eminencja ktora jezdzi do pracy przeplaca kim onisa do cholery ze cale zycie mieszkaja w tym miescie musimy za nich doplacac do wszystkiego , nie no najlepiej to oddajcie im wszystko za pol darmo ciekawi mnie czemu w saloniee mercedesa nie maj do tej pory znizki niech im korporacje daja auta za pol ceny , czemu domow nie mogakupic za 50 % ceny ej no ruszcie sie panowie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam to za dobry pomysł.W końcu ktoś zaczął myśleć racjonalnie.Dlaczego to ucznoiwie mają płacić więcej za bilet niż studenci?Jeśli już to odwrotnie.Studenci mają możliwość dorobienia,spora część ma stypendia.Uczniowie są na wyłącznym utrzymaniu rodziców.Mam dwoje dzieci w szkole średniej i jestem za tym ,aby te bilety były w takiej cenie jak studenckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy przygotować kontruchwałę. Studenci powinni płacić 1,40 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są właśnie zakompleksione polaczki (specjalnie z małej). Sami pewnie nie mają studiów, to chociaż sobie ponarzekają. Gdybym mogła pracować i studiować dziennie, chętnie bym poszła, a nie żyć z marnego stypendium i łaski rodziców i płaciłabym te wasze cenne 1,40zł!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w studentów należy bardziej inwestować niż w uczniów...z resztą studia sa bardziej kosztowne niż szkoła...i fakt, że student może sobie dorobić, nie wyklucza dorabiania przez chocby licealistów...i uczniowie też mogą mieć stypendia....i tak nic z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzycie głupoty STUDENT stac go na taki bilet za 1,40 czy nawt wiecej jestescie jak biedaki a tu guwno prawda macie na uczelni wszystko stypendium naukowe, rozne dodatki macie kasy w brud a my na to płacimy podatniki gnoje jestesca i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...