Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZNP: Wicekurator oświaty nie zna prawa. Odwołać

Utworzony przez Gość, 22 sierpnia 2012 r. o 16:38 Powrót do artykułu
Ja proponuję, żeby zarząd ZNP zmienił radcę prawnego oraz osobiście zapoznał się z ustawami (ale ze zrozumieniem). Niejednokrotnie miałam w swojej pracy wątpliwą przyjemność prostowania interpreacji prawa przez członków zarządu ZNP i wiem, że nawet ustawy o związkach zawodowych nie znają dokładnie ( nie wspominając już o Ustawie o systemie oświaty, czy KN).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję, żeby zarząd ZNP zmienił radcę prawnego oraz osobiście zapoznał się z ustawami (ale ze zrozumieniem). Niejednokrotnie miałam w swojej pracy wątpliwą przyjemność prostowania interpreacji prawa przez członków zarządu ZNP i wiem, że nawet ustawy o związkach zawodowych nie znają dokładnie ( nie wspominając już o Ustawie o systemie oświaty, czy KN).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP interpretuje wszystko na korzyść ZNP, choć niezgodnie z prawem. Prawo to ZNP, he, he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli w świetle prawa nie musi być w Polsce ani jednej samorządowej szkoły - tylko prywatne???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wydawało by się, że tak ostro walczą o dobro ucznia. A tym czasem chodzi im o kartę nauczyciela, która w szkołach prowadzonych przez stowarzyszenie nie obowiązuje. Więc żegnaj 18-godzinny tygodniu pracy, wakacje i pozostałe ekstra przywileje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJĘ'' ODWOŁAĆ'' KURATORIA - ZGODNIE Z POSTULATAMI OBECNEGO PREMIERA, Taka instytucja to strata pieniędzy . Kompetencje? kto tam na to patrzy?. Zaręczam też ,że utrzymanie kuratorium i filii tej instytucji zbilansuje budżet i nie trzeba będzię likwidować szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP nie ma prawa żądać odwołania wicekurator wszak 60 % członków ZNP głosowało na PO, 20 % na Palikota, a 20 % na SLD - to lewicowo-liberalna organizacja związkowa rodem z PRL teraz rozdziera szaty a przedtem za czasów PiS brzęczała i "strajkowała" w byle pierdołach, które tak naprawdę z perspektywy czasu były dobre dla nauczycieli i oświaty. ZNP mogło protestować wcześnie kilka lat temu jak PO zaczynało psuć oświatę i wprowadzać "nową podstawę programową" - teraz jako były cichy sojusznik Platformy, Tuska i Komorowskiego ZNP dziękujemy i nie może się on wypowiadać w sprawie odwołania - bo czas tego związku minął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze zmienic tytuł, dziala podprogowo i sugeruje wine wicekurator, choć jeszcze tego nie rozstrzygnięto. Fe, nieładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 9 lutego 2006 (I OSK 1372/05) - Obowiązkowy charakter zadań własnych gminy w postaci prowadzenia szkół podstawowych i przedszkoli powoduje, że gmina nie może z tych zadań zrezygnować, czy też przekazać ich do wykonywania innemu podmiotowi, nawet fundacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...