Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZNP: Zapłaćcie nauczycielom za strajk

Utworzony przez NIK, 13 czerwca 2008 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Nauczyciele już przesadzają. Chciałbym być nauczycielem i pracować 18 godzin na tydzień, wakacje, ferie i inne święta mieć wolne. Rozumie - młody nauczyciel do lekcji musi się przygotować ale nauczyciel ze stażem 10 letnim????????? Drodzy nauczyciele przeginacie!!!!! Macie po prostu za dobrze. Chciałby zarabiać 2 tys. zł. Jestem urzędnikiem państwowym średniego szczebla i zarabiam dużo mniej za 40 godzinny tydzień pracy. Nie szalejcie drodzy nauczyciele a weźcie się za nauczanie i wychowanie dzieci. Nie pozdrawiam żadnego nauczyciela!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak traktować łamistrajków, którzy przesiedzieli w pustej szkole kilka godzin???Przecież dzieci NIE BYŁO, a więc też NIC nie robili ?? Księża ,siostry, katecheci, dyrektorzy itp. ODDAJCIE forsę biedniejszym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIK napisał:
Nauczyciele już przesadzają. Chciałbym być nauczycielem i pracować 18 godzin na tydzień, wakacje, ferie i inne święta mieć wolne. Rozumie - młody nauczyciel do lekcji musi się przygotować ale nauczyciel ze stażem 10 letnim????????? Drodzy nauczyciele przeginacie!!!!! Macie po prostu za dobrze. Chciałby zarabiać 2 tys. zł. Jestem urzędnikiem państwowym średniego szczebla i zarabiam dużo mniej za 40 godzinny tydzień pracy. Nie szalejcie drodzy nauczyciele a weźcie się za nauczanie i wychowanie dzieci. Nie pozdrawiam żadnego nauczyciela!!!!
Ot, głupi !!!!!!Slogany waść powtarzasz do znudzenia.Najprostszy przykład. CZy byłeś kiedykolwiek ty- rodzicu lub twoi rodzice na wywiadówce w czasie tych 18 godz. pracy n-la ?????CZY wycieczki , rady pedag.,wypisywanie świadectw, dyskoteki, przyg.apeli. konkursów,szkolenia itp.,itd też w ramach tych 18 godz.????POMYŚŁ chwilę !!!!!!!!Zresztą zrócie nam 40 godz tydzień pracy, tj. od 8 do 16 , a gwarantuję, że szybko będziesz chciał, żeby było , jak TERAZ-urzędniku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIK napisał:
Nauczyciele już przesadzają. Chciałbym być nauczycielem i pracować 18 godzin na tydzień, wakacje, ferie i inne święta mieć wolne. Rozumie - młody nauczyciel do lekcji musi się przygotować ale nauczyciel ze stażem 10 letnim????????? Drodzy nauczyciele przeginacie!!!!! Macie po prostu za dobrze. Chciałby zarabiać 2 tys. zł. Jestem urzędnikiem państwowym średniego szczebla i zarabiam dużo mniej za 40 godzinny tydzień pracy. Nie szalejcie drodzy nauczyciele a weźcie się za nauczanie i wychowanie dzieci. Nie pozdrawiam żadnego nauczyciela!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym dać Ci tę mozliwość uderzędniku zamienić się pracą! A tak apropos od wychowywania dzieci są rodzice a nie nauczyciel !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, nauczyciel nie pracuje 18 godzin (ewentualnie bardzo, ale to bardzo leniwy). A teraz pytanie. Dlaczego nauczyciele mają oddawać pieniądze biedniejszym?? Tak samo długo się uczyli i wkładali dużo pieniędzy w swoją edukację więc też chcieliby godziwie zarabiać. Ja proponuję im to umożliwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem mianowanym z 11 letnim stażem i ja nie zarabiam 2 tys. Więc nie wiem skąd te Twoje informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu się Państwo zdecydują czy zarobki są żenująco niskie(za pracę) czy duże(potrącenie za brak pracy)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...