Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz jak będzie wyglądał Teatr w Budowie (wideo)

Utworzony przez kolka, 18 maja 2009 r. o 20:22 Powrót do artykułu
Niech on będzie lepiej teatrem jednej kultury,a inne w nim goszczą na zaproszenie.W przeciwnym razie teatr może stać się cyrkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin 3 mam kciuki zeby wszystko wypalilo co do tego teatru bo naprawde robi wrazenie!!!!! Taki obiekt z pewnoscia sie przyda u nas w regionie a zwlaszcza w Lublinie!!! I nie bede kłamał jak powiem ze jeden z lepszych chyba w PL. Oby jak najszybciej zostal dokonczony i zeby nie skonczylo sie tylko na obietnicach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle ze to nie bedzie trafiona inwestycja , moim zdaniem Miasto Lublin powinno miec porzadny Stadion i to by wypromowalo Lublin a nie jakis tam teatr!!! Z kibicowskim Pozdrowieniem BYL BEDZIE JEST MOTOR RKS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukasz napisał:
Mysle ze to nie bedzie trafiona inwestycja , moim zdaniem Miasto Lublin powinno miec porzadny Stadion i to by wypromowalo Lublin a nie jakis tam teatr!!! Z kibicowskim Pozdrowieniem BYL BEDZIE JEST MOTOR RKS!!!
Twój łeb możesz wypromować. Bardziej podoba mi się 3 miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY WIECIE ILE LAT BUDUJE SIĘ ?TEATR W BUDOWIE? ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem już coś napisać o klimatach architektoniczno konkursowych w Lublinku ( i nie chodzi mi tylko o Teatr).... ale co tam, do roboty Panowie ... oby to powstało nawet w takiej formie jaką zaproponował Pan architekt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZED WYBORAMI TRZEBA PO BAJEROWAĆ MALUCZKIM A NA PEWNO SIĘ NABIORĄ .PLANY SĄ PIĘKNE I OBY SIĘ NA TYM NIE SKOŃCZYŁO BO OD 20 LAT TO W LUBLINIE TO SIĘ WSZYSTKO ROZKRADA I NISZCZY NP.ODLEWNIA .FSC ,CUKROWNIA ITD.JUŻ MIAŁA BYĆ OBWODNICA ,TUNEL POD RACŁAWICKIMI ITD ITP.W LANIU WODY I NAPYCHANIU KIESZENI TO TO RZĄDZĄCE OD LAT OSZOŁOMSTWO JEST NAJLEPSZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu...."za trzydzieści parę lat - jak dobrze pójdzie", skąd my to znamy????? I tak co władza to albo buduje stadion, albo kończy teatr - tylko zawodnicy i aktorzy szybciej odejdą na emerytury niż COŚ sensownego się zbuduje!!!! Czekam na "odlot" z lotniska tych "uzdrowicieli" miasta!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIWNE TO VIDEO QRNA OLEK .. JAKOS TAKIE STABIILNE CY CO ... SIAKIES NOWE ?? .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...