Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ta cała Musztra paradna to było jakieś nieporozumienie. Czy na takie Święto nie powinno się wybierać najlepszych żołnierzy ? było nie równo , od niechcenia i naprawdę aż się człowiek zastanawia skoro płaci podatki , podatki idą na wojsko, w którym jest nadmiar czasu na ćwiczenia wszelkiego typu , a tu przyjezdza oddział żołnierzy z których można by wybrać dwóch czy trzech wiedzących po co się znajdują w tym miejscu i w tym czasie... to nie było tylko moje odczucie, bo jakbyście zwrócili uwagę na elite żołnierską po prawej stronie, to mięli nie tęgie miny co do pochodu to absolutnie nie rozumiem po co "maszerowali" tam ostatni jakcyś nastolatkowie w chustkach. naprawdę to jakaś kompromitacja. szli jak z zakupami z tesco, psuli totalnie widok i tak słabo przygotowanego pochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale wczoraj-przed dzisiejszym świętem-mogli by pomnik Piłsudskiego umyć z gołębich odchodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majku napisał:
ta cała Musztra paradna to było jakieś nieporozumienie. Czy na takie Święto nie powinno się wybierać najlepszych żołnierzy ? było nie równo , od niechcenia i naprawdę aż się człowiek zastanawia skoro płaci podatki , podatki idą na wojsko, w którym jest nadmiar czasu na ćwiczenia wszelkiego typu , a tu przyjezdza oddział żołnierzy z których można by wybrać dwóch czy trzech wiedzących po co się znajdują w tym miejscu i w tym czasie... to nie było tylko moje odczucie, bo jakbyście zwrócili uwagę na elite żołnierską po prawej stronie, to mięli nie tęgie miny co do pochodu to absolutnie nie rozumiem po co "maszerowali" tam ostatni jakcyś nastolatkowie w chustkach. naprawdę to jakaś kompromitacja. szli jak z zakupami z tesco, psuli totalnie widok i tak słabo przygotowanego pochodu.
Jedynym celem wojska mają być parady, żebyś oko mógł nacieszyć? Ci chłopcy mają inne stanowiska i inne specjalizacje, na co dzień nie zajmują się musztrą, tak więc i tak ładnie i równo im wyszło. Chcesz profeski? Jedź do Wawy gdzie są etatowe kompanie reprezentacyjne wojska polskiego. Szkoda że ty nie wiedziałeś po co znajdujesz się w tym miejscu i tym czasie, skoro tylko krytykować potrafisz. A co do dzieciaków - cześć i chwała że pamiętają, że chcą i się starają. Wolisz budować obronność kraju na tych z przed komputerów i pijatyk czy z tych "nastolatków"?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się bardzo podobało,trzeba umieć poprostu doceniać i pozytywnie patrzeć na ludzi a nie krytykowac i sie doszukiwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes napisał:
Jedynym celem wojska mają być parady, żebyś oko mógł nacieszyć? Ci chłopcy mają inne stanowiska i inne specjalizacje, na co dzień nie zajmują się musztrą, tak więc i tak ładnie i równo im wyszło. Chcesz profeski? Jedź do Wawy gdzie są etatowe kompanie reprezentacyjne wojska polskiego. Szkoda że ty nie wiedziałeś po co znajdujesz się w tym miejscu i tym czasie, skoro tylko krytykować potrafisz. A co do dzieciaków - cześć i chwała że pamiętają, że chcą i się starają. Wolisz budować obronność kraju na tych z przed komputerów i pijatyk czy z tych "nastolatków"?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~majku~ Rozumiem że sam lepiej byś maszerował, albo ewentualnie Twoja stara Młodzież ma zapał i jak zauważyłem szła nie najgorzej .....ale najłatwiej krytykować i narzekać. Łaskawie napisz co wspólnego masz z wojskiem poza internetem że stajesz się "głosem eksperta" w dziedzinie musztry wojskowej i polityki finansowej państwa ? Chwała internetowym anonimowym maruderom he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprostu majku chciał się popisać i jakoś mu nie wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się że tak, z góry przepraszam za wjazd na "starą" mnie poniosło....ale zaiste nie dzierżę anonimowego bezpodstawnego krytycyzmu w takim tonie....na forach zaiste samych ekspertów się spotyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sarkazmuj . Tak masz rację moja wiedza jest stosunkowo skromna i świeżo nabyta (rok temu przeczytałem kilka książek i setki filmików musztr) ja to widzę tak: kilka spraw wyjaśniających: Kompania reprezentacyjna - (fr. compagnie) inaczej nazywana też Kompanią Honorową – kompania ze sztandarem i orkiestrą oddająca honory dostojnikom państwowym i wojskowym oraz asystująca przy uroczystościach. która wchodzi w skład Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego - jednostka wojskowa SZ RP stacjonująca na terenie Garnizonu Warszawa; znajduje się w strukturach Dowództwa Garnizonu Warszawa. Do jej głównych zadań należą: [*]zabezpieczanie zgodnie z ceremoniałem wojskowym uroczystości państwowych, wojskowych i patriotyczno-religijnych; [*]realizowanie zadań reprezentacyjnych przy siedzibie Prezydenta RP oraz podczas wizyt oficjalnych składanych Prezesowi Rady Ministrów; [*]reprezentowanie w uroczystościach najwyższej rangi Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej (występuje w umundurowaniu trzech rodzajów wojsk). więc nie masz racji, że w jednostce ta kompania ma kładziony większy nacisk na coś innego niż musztra i dobra prezentacja na obchodach ważnych uroczystości. Nie ma co porównywać z obchodami w stolicy/ tylko skoro przygotowują się razem to na Lublin musięli trafić najgorsi. jedyne co przemyślałem to kwestia brania udziału młodzieży w pochodzie, widzę tylko jeden jasny punkt dołączenia tej grupy, wojsko chciało pokazać młodemu człowiekowi, że ty też możesz wstąpić do nas i bronić wolności oraz honoru kraju i to jest jak najbardziej ok. Bohaterom Cześć i Chwała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy czcigodne władze Lublina mogłyby chociaż raz w roku na Święto Niepodległości wyczyścić pomnik Piłsudskiego z ptasich gówien??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do majku powiem szczerze, że młodzież w żółtych chustach szła dużo lepiej niż policja i straż miejska. Widać było, że się starali i wypadli dużo lepiej niż "olewatorzy" z w/w, którzy nawet podczas trwania uroczystości wychodzili z szyku do Mc Donalda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ptaki paskudzą na samowolę budowlaną prezydenta!!!To jest przykład jak omijac prawo w wykonaniu władzy,no chyba,że prawo jest do d....???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja to widzę tak. zarówno żołnierze, policjanci, pozostałe służby mundurowe (straż graniczna, straż pożarna, miejska) w trakcie naszego długiego weekendu, musieli przyjść do pracy i oddać cześć w tym ważnym dla nas dniu. O pozostałych osobach pracujących tego dnia nie wspomnę. Im należą się podziękowania za to, że mogliśmy uroczyście świętować nasze obchody. Dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAŃBA !!! Jak można było na takie obchody nie umyć pomnika ?????????????????????? Drodzy dziennikarze opiszcie sprawę szerzej !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro -Majku- sam przyznajesz się do tylko do teoretycznej wiedzy odnośnie musztry to dla mnie temat zamyka:) To tak jak bym chciał krytykować konstruktora samolotu na podstawie i doświadczeniu nabytym na sklejaniu plastikowych modeli. Oczywiście miał bym ku temu święte prawo ale czy moje zarzuty były by wtedy rzetelne i czy stał bym się z tego tytułu ekspertem lotnictwa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majku, oni nie ćwiczyli razem z batalionem reprezentacyjnym z Warszawy. Są inną jednostką z innymi zadaniami, tak wiec pada twoja teza o wysłaniu do Lbn najgorszych. Oni są najlepsi pośród tych, którzy musieli zostać oderwani od codziennej służby na innych stanowiskach i zająć się pokazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szabla do munduru polowego ?! To jakis cyrk.. i jeszcze prowadzacy a raczej prowadzaca pewien pododdzial..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majku napisał:
nie sarkazmuj . Tak masz rację moja wiedza jest stosunkowo skromna i świeżo nabyta (rok temu przeczytałem kilka książek i setki filmików musztr) ja to widzę tak: kilka spraw wyjaśniających: Kompania reprezentacyjna - (fr. compagnie) inaczej nazywana też Kompanią Honorową – kompania ze sztandarem i orkiestrą oddająca honory dostojnikom państwowym i wojskowym oraz asystująca przy uroczystościach. która wchodzi w skład Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego - jednostka wojskowa SZ RP stacjonująca na terenie Garnizonu Warszawa; znajduje się w strukturach Dowództwa Garnizonu Warszawa. Do jej głównych zadań należą: [*]zabezpieczanie zgodnie z ceremoniałem wojskowym uroczystości państwowych, wojskowych i patriotyczno-religijnych; [*]realizowanie zadań reprezentacyjnych przy siedzibie Prezydenta RP oraz podczas wizyt oficjalnych składanych Prezesowi Rady Ministrów; [*]reprezentowanie w uroczystościach najwyższej rangi Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej (występuje w umundurowaniu trzech rodzajów wojsk). więc nie masz racji, że w jednostce ta kompania ma kładziony większy nacisk na coś innego niż musztra i dobra prezentacja na obchodach ważnych uroczystości. Nie ma co porównywać z obchodami w stolicy/ tylko skoro przygotowują się razem to na Lublin musięli trafić najgorsi. jedyne co przemyślałem to kwestia brania udziału młodzieży w pochodzie, widzę tylko jeden jasny punkt dołączenia tej grupy, wojsko chciało pokazać młodemu człowiekowi, że ty też możesz wstąpić do nas i bronić wolności oraz honoru kraju i to jest jak najbardziej ok. Bohaterom Cześć i Chwała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze to byli żołnierze z lublina a nie z warszawy , a po drugie oni nie maja nic wspo9lnego z musztrą to są sami kierowcy itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...