Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witamy sojuszników Amerykanów. 80 000 sołdatów na wszelki wypadek zakończyło ćwiczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy jesteśmy, na dźwięk słowa amerykańskie dostajemy małpiego rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy darmowe dziwska będą na Kruczkowskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko kierunek tego konwoju, wydawać by się mogło że powinni jechać w kierunku Estoni bo ich obecność tam jest chyba bardziej uzasadniona niż w bezpiecznych bazach na zachodzie europy :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow  to teraz napewno  juz zniosą nam wizy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W*Y*P*I*E*R*D*A*L*A*Ć z Polski!!! Razem z rządem który straszy obywateli wojną do której sam dąży!! Nasi politycy od dwóch miesięcy nic nie robią tylko straszą - to jest karygodne!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W*Y*P*I*E*R*D*A*L*A*Ć z Polski!!! Razem z rządem który straszy obywateli wojną do której sam dąży!! Nasi politycy od dwóch miesięcy nic nie robią tylko straszą - to jest karygodne!!! 
Sam najlepiej wypier***aj do Rosji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOGLI BY TU ZOSTAC NA STALE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super. szkoda ze nie zostana na stałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś odpowie kiedykolwiek za rozbrojenie polskiego wojska i dezorganizację państwa w ogóle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Владимир - поехали !!! - тепер будем строить Расию,    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś odpowie kiedykolwiek za rozbrojenie polskiego wojska i dezorganizację państwa w ogóle?
Polskich koszarów na wschodzie pilnują firmy ochroniarskie - żołnierze z teczkami do domu na obiadek 15.30 - widok jak kiedyś z zakładów mięsnych za Gierka! Ot i wolność - chodnik jest. muzeum jest, ścieżki rowerowe itp - są; chleba nie ma :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakies amerykanskie show, a nie konwoj. Parodia....i z USA i z PL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przyszłość zamiast kurczaków proponuję pierogi ruskie i z mięsem !!! Będą bardziej zadowoleni, wierzcie mi :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam najlepiej wypier***aj do Rosji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam najlepiej wypier***aj do Rosji
Nie lubie Rosji wiec nie skorzystam. Ale to ze ich nie lubie, nie oznacza ze mam ich prowokowac albo isc z nimi walczyc. A antyrosyjska propaganda uprawiana przez nasz rzad i media jest juz naprawde meczaca. Niech sie zajma balaganem ktory jest tutaj! Zobacz sobie chocby jak rosnie zadluzenie Polski. Ale kogo to obchodzi...brakowalo nam przez tyle lat zachodu, wiec sie zachodowi poprostu bezmyslnie sprzedalismy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś cieszyliśmy się z defilad armii radzieckiej... Dziś zachwycają nas przejazdy wojska USA... A ja się zastanawiam czy przyjdzie kiedyś czas, że będziemy się cieszyć swoim wojskiem i wreszcie zaczniemy liczyć na siebie a nie ciągle na "przyjaciół", z jednej bądź drugiej strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) w okresie stanu wojennego do Białej Podlaskiej do szpitala przyjechał konwój z darami z Niemiec. Na naczepie tora stał niemiaszek i rzucał w tłum pracowników szpitala kolorowe motki z wełną które panie wydzierały sobie z rąk. Drugi ROBIŁ WTEDY ZDJĘCIE  jak sie Polacy kompromitują. Wtedy jedna z pań powiedziała do koleżanki obok, cyt. ''JAK BY BYŁA WOJNA TO JA BYM CHCIAŁA BYĆ W ZABORZE AMERYKAŃSKIM"" :D  :D no i prawie sie doczekała.Polak to zawsze musi mieć jakiegoś okupanta u siebie albo go najada albo sam sie podda. parę samochodów a wiwaty jakby co najmniej NAPOLEON wolność nam zwracał, wstyd i obciach. Gorzej jak z podobnym konwojem z Kaliningradu wybiorą sie ruscy , tylko w stronę Warszawki, tez będą wiwaty????????? :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy jak będziecie się cieszyć jak rusek przejdzie granice i dadzą wam kałachy,to wtedy jeden z drugim zesracie się tak w majty że przejdzie ochota na takie głupie żarty,bo pewnie i tak większość "mądrali" tutaj na forum nie wiem jak uzywać karabin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A czemu,  ich nie zakwaterowani w koszarach na Majdanku. Tak pięknie zaniedbane , zarośnięte badylskiem ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...