Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To samo było na marszu KOdU :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne króliki w zaciasnych klatkach,smutny widok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczenie wiekowe! Od 13 roku życia! A nie bachory pchające paluchy do klatek! Dorośli też inteligentni walący zdjęcia z fleszem. Facet od gołębi pokazujący gówniakom jak to się gołębie nie boją i tupiący na nich aby je przestraszyć. Alpaki i ptaki przerażone, otoczone dookoła, nie mając gdzie uciec. Cyrk w ludzkim wydaniu. Nie jest to napewno wystawa dla ludzi, którzy kochają zwierzęta, wysiądą nerwowo. Hołota mile widziana, coś dla was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo było na marszu KOdU :D
  Co ty mówisz? A ja byłem na wystawie i widziałem piękne okazy-Pwłowicz (maciora rasy polskiej),Sasin (padalec zwyczajny),Zero (gibon białoręki),Szydło (kura domowa) i do kompletu andrzej dupa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ''Iżyk ''na foto =słodziak= jak go kurczę przytulić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne tłumy i przerazone zwierzeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...