Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i to malo po 25 powinni dostac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota lat młodzieńczych zniszczyła im życie. Zniszczyła również życie rodzinie zmarłego. Co za straszny żart :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilizm nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wyrok to jakaś kpina ? K.... wa co to za kraj ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zacznijcie używać mózgów!!! Młodzież jest teraz tak rozwydrzona, że brak mi słów. Osobiście bardzo współczuje rodzinie zmarłego bo doskonale wiem co oni czują, sama straciłam tatę w wypadku samochodowym, gdzie kierujący pojazdem był delikatnie mówią "nagrzany".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zabójstwo to zdecydowanie za mała kara! A gdzie kara za stworzenie zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym? Tak jak idioci oślepiają laserami pilotów, takie zachowania powinny być ścigane z urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebane dziecaki pierdolone kurwa zobaczycie kurwa w pierdlu żeby wam tylko nikt rakiet nie dał kurwy małe! Współczuje rodzinie zmarłego żonie dzieciom wnukom Jebany kurwa łeb który to zrzucił zobaczy w kratach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwalić te całe PO i te ich sądy . Tak jak mówił to Korwin Mikke .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z nich po 12 powinien dostać małe kutasy , żeby im dupska pekaly , wyroków Polsce to kpina , dlaczego dwóch dostało po 7 , równe wyroki powinny być za takie coś. 450 tyś za życie człowieka ? Tylko 450 tyś ?!!!!!! Co to kurwa jest życie nie zwroci żadna kwota a więc przynajmniej po 350 tyś . Chlebodawce zabili skurwiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich gnojkow tylko na fotel elektryczny,jeszcze musimy ich utrzymywać 7 lat w więzieniu....współczuję rodzinie zmarłemu kierowcy :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina qwa Kpi powinni dostac 25lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smierc za smierc,po jaka cholere tych bandziorow jeszcze karmic w wiezieniu przez 7 lat,zginal niczemu winien czlowiek,koniecznoscia jest przywrocenie kary smierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordercy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie bandziory tylko bezmózgowce zrobili sobie zabawę nie przewidując zapewne konsekwencji, szkoda człowieka oni powinni ponieść kare ale nie róbmy z nich bandytów których powinno się zlinczować bo jak ma się dzieci i mimo że ich dobrze wychowujemy to do końca nie wiem co w towarzystwie może przyjść im do głowy. Wczoraj oni jutro może to być moje lub twoje dziecko czy byś też tak pisał by je skazać na śmierć . Tym tokiem myślenia tych co po pijanemu jadąc samochodem zabiją też powinniśmy nazywać bandytami i skazywać na śmierć, bo siadają za kierownice wiedząc że mogą zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wartość tych ludzi to wartość narządów do transplantacji. Dobrze, że mózgu nie można przeszczepić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...