Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk jednak rozważa pozew w trybie wyborczym

Utworzony przez Gość, 10 listopada 2014 r. o 19:34 Powrót do artykułu
  Kandydaturę Żuka poparli dziś przedstawiciele środowisk senioralnych podkreślając „zaangażowanie i otwartość” miasta oraz wrażliwość na potrzeby osób starszych. „W odpowiedzi na troskę o nas chcemy wyrazić swoje poparcie” – czytamy w liście podpisanym przez lubelski oddział Polskiego Związku Emerytów i Rencistów, Ogólnopolską Federację Organizacji Osób Niepełnosprawnych Ruchowo, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Integracja”, Lubelski Uniwersytet Drugiego Wieku, Fundację Wzajemnego Wsparcia „Klucz” i Lubelskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie.
  Prawidłowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuka poparli seniorzy... Czy to aby nie te same środowiska, w których "obronie" przed Żukiem chce stanąć kandydatka lewicy Polz-Gruszka? Nie sprawdziła wcześniej, ze nie ma takiej potrzeby, bo seniorzy czuja się wystarczająco "zaopiekowani"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałem, wysłuchałem Prezydenta Żuka (PO) i  Muszyńskiego(PiS) w Panoramie Lubelskiej. Nie chodzę na wybory, ale po obejrzeniu Panoramy zdecydowałem, że zrobię to. Przecież ten Muszyński nie umie nawet składnie, stylistycznie wypowiedzieć sensownego zdania. O merytorycznych wypowiedziach nie ma nawet co pisać. Zachowanie tego "młota" w studiu świadczy o braku elementarnych  zasad kultury. ŻUKU - MASZ MÓJ I MOJEJ RODZINY GŁOS       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też obejrzałem. Muszyński, tobie bym nie zlecił nawet wyczyszczenia moich butów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy  ten Pan  zdawał  sobie sprawę  ze  swojej  mowy  ciała?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde ....kogo wybrać. Żuk 1,2 miliarda długu, ale miasto ruszyło z posad S17.... Muszyński ..lotnisko ale i ta Jego limuzyna. Zuk chce sprywatyzować LPEC i MPWIK a woda to już ceny niebotyczne. a przecież nie wszystka woda idzie w ścieki miliony szklanek herbat, garnków zup podlewanych trawników Panie Prezydencie nie idzie do ścieków a za ścieki MPWiK liczy ...pytam z jakiej racji?  to są tysiące m3 wody, która do ścieków nie idzie a każecie płacić. Muszyński raczej nie znany, ale na pewno wprowadzi coś nowego a może i innowacyjnego? Pierun wie na kogo głosować.....Bede myślał, przekonajcie mnie i moją 10 osobową rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po  obejrzeniu debaty w życiu  nie  zagłosuję na  Pana Muszyńskiego , a  skłaniałam się  oddac na  niego  głos.Dobrze , że  mogłam  obejrzeć na żywo i poznac  bliżej tego Pana. Także  Panie  Prezydencie  masz  mój głos. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to było w tv? To jakieś jaja. Ośmieszył się tylko koleś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałm wTV Muszyńskiego - tragedia. Zero kultury. Zero merytoryki. Nie potrafił zbudować składnego zdania. Może jakieś leki brał i go przyćmiło w programie. Wybierajcie kogo chcecie byle nie jego. Będzie zapaść w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seniorzy poparli Żuka? Czy to byli seniorzy z dawnego pzperu i sztabu WP(3000zł emerytury/miesiąc) bo takich to niewielu. A co z seniorami z FSC, Agroma, Ursus? tak sie nimi zatroszczył ze w jeszcze ostatnij wiosny wodociąg mieli na drzewach(Tatary, ul.Gospodarcza)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Muszyński chyba jest po jakimś wypadku, nie ma się co śmiać. Ale oprócz niego i Żuka jest jeszcze 3 kandydatów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po  obejrzeniu debaty w życiu  nie  zagłosuję na  Pana Muszyńskiego , a  skłaniałam się  oddac na  niego  głos.Dobrze , że  mogłam  obejrzeć na żywo i poznac  bliżej tego Pana. Także  Panie  Prezydencie  masz  mój głos. Pozdrawiam!
I tak cię to zdenerwowało, że POstanowiłeś o tym napisać na 10 różnych forach? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde ....kogo wybrać. Żuk 1,2 miliarda długu, ale miasto ruszyło z posad S17.... Muszyński ..lotnisko ale i ta Jego limuzyna. Zuk chce sprywatyzować LPEC i MPWIK a woda to już ceny niebotyczne. a przecież nie wszystka woda idzie w ścieki miliony szklanek herbat, garnków zup podlewanych trawników Panie Prezydencie nie idzie do ścieków a za ścieki MPWiK liczy ...pytam z jakiej racji?  to są tysiące m3 wody, która do ścieków nie idzie a każecie płacić. Muszyński raczej nie znany, ale na pewno wprowadzi coś nowego a może i innowacyjnego? Pierun wie na kogo głosować.....Bede myślał, przekonajcie mnie i moją 10 osobową rodzinę.
S 17 to przecież nie z budżetu miasta.  Ale stadion tak - bezużyteczny przez sezon jesienno-zmimowy. Zbudowany bo "inaczej przepadłby konkretny fundusz z UE i musieli to wybudować." A wystarczyło zbudować porządną halę sportową np. na 12-13 tyś ludzi - międzynarodowa ranga imprez - siatkarze, koszykarzy, szypiorniści, na stadion piłkarski repra nasza nigdy nie przyjedzie. Na takiej sali koncerty można organizować cały rok, na stadionie do października i od marca - kolosalna strata pieniędzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu debaty pomędzy Żukiem,a Muszyńskim po panramie lubelskiej już wiem na kogo odda moja rodzina głos w nadcodzących wyborach. Oczywiście na pana Muszńskiego, ponieważ argumenty obecnego prezydenta są deliatnie mówiąc nieprawdziwe. Ponieważ lekką ręką ratusz wydaje pieniądze na tzw. inwestycje,a w rzeczywistości zadłuża Lublin.Platforma i psl, chcą medialnie dobrze wypaść a w rzeczywistości kłamią w żywe oczy i codziennie przedstawiają ogrom zwolenników żuka-czysta socjotechniczna zagrywka. Wystarczy tylko wrócić do taśm kelnerów i posłuchać co mówi karpiński,nie zapominając słynnego sawickiego. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że takie media jak "publiczne-regionalne"nie powinny być stroną, a jednak są i to w sposób perfdny. Szkoda mi takch ludzi, którzy oddają swój cenny głos właśnie na skorumpowanych z tych partii. Dlaczego nie pozwie? Bo wie, że Muszyński to wygra. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Muszyński to coś bierze? pije? jak on się w ogóle wysławia, intonuje, akcentuje MASAKRA   starcie Żuk - Muszyński : www . tvp . pl/lublin/publicystyka/pytania-panoramy/wideo/10-listopada-2014/17605577   Żuk wygrał przez KO    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk nie potrafil odpowiedzieć na zarzuty Muszynskiego. POtrafił tylko staszyć go sądem. Zuk jest niegospodarnym oszustem jak udowodnil Muszyński. Cienki jest ten Żuk. Wygrana Muszynskiego coraz blizej dlatego jego pieski sie przestaszyly i ujadają na forach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk nie potrafil odpowiedzieć na zarzuty Muszynskiego. POtrafił tylko staszyć go sądem. Zuk jest niegospodarnym oszustem jak udowodnil Muszyński. Cienki jest ten Żuk. Wygrana Muszynskiego coraz blizej dlatego jego pieski sie przestaszyly i ujadają na forach
a zkim tu gadac ? Jakie zarzuty ? nie smierdzi ci to tym,ze na tydz przed wyborami to wyjmuja ? wczesniej nie widzieli ? przeciez sa tak "zatroskani" o miasto. Banda nieroób i patałachów, krytykantów niec innego. Zero pomysłow maja Ci Pisdowcy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu debaty pomędzy Żukiem,a Muszyńskim po panramie lubelskiej już wiem na kogo odda moja rodzina głos w nadcodzących wyborach. Oczywiście na pana Muszńskiego, ponieważ argumenty obecnego prezydenta są deliatnie mówiąc nieprawdziwe. Ponieważ lekką ręką ratusz wydaje pieniądze na tzw. inwestycje,a w rzeczywistości zadłuża Lublin.Platforma i psl, chcą medialnie dobrze wypaść a w rzeczywistości kłamią w żywe oczy i codziennie przedstawiają ogrom zwolenników żuka-czysta socjotechniczna zagrywka. Wystarczy tylko wrócić do taśm kelnerów i posłuchać co mówi karpiński,nie zapominając słynnego sawickiego. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że takie media jak "publiczne-regionalne"nie powinny być stroną, a jednak są i to w sposób perfdny. Szkoda mi takch ludzi, którzy oddają swój cenny głos właśnie na skorumpowanych z tych partii. Dlaczego nie pozwie? Bo wie, że Muszyński to wygra. pozdro
Lekką reką wydają hajs na tanie linie - a to chu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maurer, marco i twoja rodzina możecie liczyć na bezpłatne wejściówki do muzeum chwały. Mam jednak nadzieję, że ten posrany pomysł kandydata Muszyńskiego realizacji nie doczeka, bo ja i cała moja rodzina, ale i normalna większość poprze Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałem, wysłuchałem Prezydenta Żuka (PO) i  Muszyńskiego(PiS) w Panoramie Lubelskiej. Nie chodzę na wybory, ale po obejrzeniu Panoramy zdecydowałem, że zrobię to. Przecież ten Muszyński nie umie nawet składnie, stylistycznie wypowiedzieć sensownego zdania. O merytorycznych wypowiedziach nie ma nawet co pisać. Zachowanie tego "młota" w studiu świadczy o braku elementarnych  zasad kultury. ŻUKU - MASZ MÓJ I MOJEJ RODZINY GŁOS     
Stawiam dolary przeciwko orzechom że twój żuk nie pozwie Muszyńskiego, jego seminarzyści którzy wszystko wiedzą na temat partnerstwa publiczno -prywatnego niech się zgłoszą do prof.Andrzeja Panasiuka  po wiedzę ,bo te idiotyzmy które opowiadał żuk na ten temat świadczą o zerowym pojęciu z tej dziedziny. Jego umowa z leńczukiem jest ewidentnym obejściem prawa a nie zawarta w oparciu o partnerstwo publiczno -prywatne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...