Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk żegna się z Zinczukiem, bo przeszkadzała im polityka

Utworzony przez mieszkaniec, 8 stycznia 2013 r. o 15:17 Powrót do artykułu
Bardzo mądra decyzja Panie Żuk, tylko dlaczego tak późno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę problemu w tym zwolnieniu. Bez niego miasto i tak świetnie da sobie radę. Zresztą nie cieszy mnie współpraca z kimś od palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu nie ważne kompetencje a polityka. Czy o to chodzi Panie Prezeydencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
został powołany na pełnomocnika od września Czy to po polskiemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie powinien Pan Prezydent odwołać w trybie natychmiastowym,swojego zastemępce Pana siemińskiego!O ile mi wiadomo jest on prominentnym politykiem Solidarnej Polski,partii będącej w opozycji do Platformy Obywatelskiej z jakiej ponoć wywodzi się Pan Prezydent Żuk!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boguś napisał:
W takim razie powinien Pan Prezydent odwołać w trybie natychmiastowym,swojego zastemępce Pana siemińskiego!O ile mi wiadomo jest on prominentnym politykiem Solidarnej Polski,partii będącej w opozycji do Platformy Obywatelskiej z jakiej ponoć wywodzi się Pan Prezydent Żuk!!!
Co z tego? Od zawsze Żuk mówił,że chce współpracować ze wszystkimi partiami, że najważniejsze jest dobro miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...