Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zabrakło literek na napis  - tekst sponsorowany ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Ale np.w Turcji takie tarasy były na dachach "znane" już ponad 20 lat temu... To tylko świadczy o zapóźnieniu Polski. Ale: lepiej późno niż wcale :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna galerai nic nowego , a może dolinę krzem .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby się tylko kobita nie dowiedziała o tych tarasach, bo znowu debet na koncie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile mkw galerii handlowych w Lublinie przypada na 1 mkw powierzchni zakładów produkcyjnych ,nie mylić z zakładami budżetowymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna galeria handlowa. handel, handel, handel. tylko CZYM? W tym kraju się nic nie produkuje, a już na pewno nie w Lublinie. Perła, Herbapol i Lubella, jedyne większe zakłady produkcyjne w tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec zarabiający 2k na rękę i płącący 1200zł za mieszknia, co z tego będę miał? Do czego mi ta galeria?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec zarabiający 2k na rękę i płącący 1200zł za mieszknia, co z tego będę miał? Do czego mi ta galeria?
miejsce do wyjścia w niedzielę-nie wezmą na tacę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super opja, ciekawe jak to będzie wyglądać no i ciekawe jakie otwarcie będzie miało media expert bo zwykle jest z wielką pompą i promocjami nie mówiąc o kolejkach :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no byle media expert zrobiło dobra promocje na począttek, botak to nic poza nimi mnie nie interesuje, chociaz wiem ze się tutaj cąły ten kompleks przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha nie ma się co martwić, oni zawsze robią otwarcie z pompą i zawsze są tłumy i wcale sięnie dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...