Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZUS daje i odbiera

Utworzony przez 1.2.3, 22 września 2008 r. o 06:48 Powrót do artykułu
Ja miałem taką samą sytuację....ZUS ma termin 18 miesięcy aby ...złożyc ponowny wniosek, a przeciez rozprawa w Sądzie trwa min. 2lata a wmoim przypadku nawet 3.......i ci nawet jakbym wygrał to ZUS ma swoje wewnętrzne przepisy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS musi komuś zabierać żeby dawać swoim znajomkom. Sam znam takich co zadziwiają mnie że zostali uznani za nie zdolnych do pracy a regularnie po kilka miesięcy pracują za granicą w Anglii,Grecji, i wszystko jest OK. Tam mogą pracować a tu nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupie przepisy działające na krzywdę człowieka. Co za idiotyczne (a może celowo ) wymyślone przepisy. Najlepiej zabrać wszystko, świadczenia, renty chorym ludziom i niech sobie radzą albo.. Bulwersuje mnie ta "niby" dbałość o człowieka. Jest coraz gorzej, człowiek - uczciwy, szaraczek nie znaczy nic. Powstały kliki które w imię prawa krzywdzą ludzi. Na oczach wszystkich ZUS 'bawił się" za nasze pieniądze i nic. Żadnego odzewu. Zabrali świadczenia alimentacyjne dzieciom (bo w naszym państwie szczególnie olewa się dzieci, ludzi starszych i pokrzywdzonych przez los), . Liczy się tu i teraz. Tylko zaradni i cwani, pobratańce mogą i mają prawo żyć. Mają prawo zarabiać krocie i wszystko jest dla nich!!! Szkoda mi człowieka. Ten zawał spowodowany był kłopotami z ZUSem. Ten pan powinien wystąpić do sądu o odszkodowanie za stracone zdrowie i oskarżyć ZUS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prosty żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalka, wiem tez cos na ten temat.....w ZUS są sami cudotwórcy, zeby tacy lekarze pracowali w szpitalach i przychodniach to niE bylo by ludzi chorych....(oczywiscie jest to dygresja)....\ NIESTETY TO PRAWDA......LEKARZY W ZUS NIC NIE INTERESUJE LOS LUDZI ZCHOROWANYCH, A PRZECIEZ TA INSTYTUCJA JEST POWOLANA BY POMAGAC, POMAGAC A NIE DRECZYC .................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alez przeciez wiadomo skad biora pieniadze ci cudotworcy na swoje nagrody i palace nie przecierz wszyscy o tym wiedza to rozboj w bialy dzien . ja mialam to samo i jak tu czlowiek moze byc zdrowy slyszac takie rzeczy co ci CUDOTWORCY wyprawiaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Rząd nie zajmie się....reformą ZUSu...tylko KRUSu............Rolnicy płacą i płaczą.....a Rząd ma ich "gdzieś"!!!!! A tu ...płacą wszyscy a Rząd nie widzi problemów "korupcji" w tej Instytucji!!!!!!!!!!! Całe lata pracy i składek żrerają przepisy i wewnętrzne paragrafy!!!!!!! Mamy więc Rząd, Prezydenta...........i ZUS.....który jako "widmo"ma władzę "absolutną nad emeryturami i rentami............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYPADEK TEGO PANA PO ZAWALE, SWIADCZY OCHOROBIE ORZECZNIKOW.ONI DBAJA O WYTYCZNE I REALIZUJA ZALECENIA ZUS.ORZECZNICY POWINNI BYC SLUZBA NIEZALEZNA I NA WLASNYM ROZRACHUNKU,SADY ROWNIEZ SA POD KURATELA ZUS IKOLO SIE ZAMYKA.BIEDNY CZLOWIEK NIE JEST W STANIE WALCZYC Z TA MACHINA.MOZE DOCZEKAM,ZE PRZYJDZIE CZAS I TO WSZYSTKO ROZPEDZ NA CZTERY WIATRY.JA SAM WALCZYLEM PARE LAT BEDAC EMERYTEM WSZYSTKIE TRZY SPRAWY PRZEGRALEM NIBY PRZED NIEZAWISLYM SADEM.NIESTETY WIERZYLEM JA I DZIESIATKI TYSIECY EMERYTOW,ZE WYGRAMY Z GLUPIMI PRZEPISAMI.W JEDNYM WYPADKU POMOGL SAD NAJWYZSZY A W DRUGIM TRYBUNAL KONSTYTUCYJNY.EMERYTURY ZOSTALY PRZELICZONE PO NOWEMU.ALE CO MI Z TEGO UKRADZIONO MI DUZO PIENIEDZY NIE WYROWNUJAC NALEZNOSCI.TEMU PANU POLECAM SKIEROWANIE NA DROGE SADOWA I UZBROIENIE SIE W CIERPLIWOSC. ZYCZE DUZO ZDROWIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to proste - nie dał w łapę i nie ma renty, innej opcji brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój przypadek jest podobny.....ponad 20 lat pracy w tym 15 górnictwa p/z (gdzie składki były na ZUS 300% normalnej) i co.......po 10 latach ZUS mnie "cudownie uzdrowił".....i "przywrócił" na papierze do pracy....jakiej......???? Jestem bez świadczeń...bezrobotny....mam 53lata......gdzie mam szukać swoich pieniędzy?????? Tego ZUS nie mówi!!!!!! Kto mnie przyjmie do pracy w tym wieku, skoro nie mogę wykonywać pracy fizycznej????? Jestem "wrakiem", którego "nie przyjmie żaden port".... Ile jeszcze takich "wraków" wyprodukuje ZUS?????? A podobno "bezrobocie spada"??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w Polsce nie istnieje eutanazja. A jak nazwać to co robi ZUS w majestacie prawa? Czy niedouczeni lekarze orzecznicy mogą negować diagnozy doktorów nauk medycznych lub profesorów. Na jakiej podstawie? Czy na podstawie dowolności interpretacji wyników badań? Czas z tym skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS powinien byc w lublinie przeczesany z przekretami ludzie tam pracujacy wraz z dyrektorami maja swoje humory i nastroje i swoje według upodoban ustawy nawet z 1983 co nie jest zgodne z obecnymi dyrektor zc rzecznik i wielu innych powinna zostac dyscyplinarnie zwolniona za wyrzadzona szkode ludzka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mowia znawcy tematu tam gdzie ZUS tam konczy sie logika. Dla ulatwienia zycia biurokratom z ZUS proponuja nowy przepis do kodeksu drogowego : Wszyscy Obywatele Polski po przekroczeniu 50 lat zycia moga przechodzic jezdnie na czerwonym swietle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODPISUJĘ SIĘ POD WSZYSTKIMI WYPOWIEDZIAMI !!!! Wiele osób ma bardzo poważne zastrzeżenia do traktowania nas przez ZUS . To będzie gorący niemilknący temat ! Oby tylko jakiś zusowiec to przeczytał. Może się zastanowi zanim zadecyduje o losie człowieka. Odnoszę takie wrażenie, że w Polsce, a w ZUS szczególnie przeciętnego petenta traktuje się w SZCZEGÓLNY sposób ! Robi się wszystko by odesłać z kwitkiem . Jeśli tylko jest możliwość neqatywnego załatwienia petenta - TO TAK WŁAŚNIE SIĘ GO ZAŁATWIA !!!!!!!! No i ten brak życzliwej podpowiedzi...ukierunkowania........a nie każdy przecież wie wszystko . Daaaaaaleko nam do cywilizowanych krajów, gdzie urzędnik WIE, że jest po to by służyć interesantowi....... DAAAAAAALEKO.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....i jeszcze zastanawia mnie..... - wprost "zachodzę w głowę"......skąd ZUS bierze pieniądze na swoje tak wypasione gmachy ? na wysokie/!!/ płace swoich pracowników? .......no i gdzie są te wszystkie wpłacane przez ubezpieczonych pieniądze ? A ogólnie biorąc....to chyba ZUS jest biedny - skoro nie może być bardziej szczodry....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konowaly-:lekarze:to osoby bez specjalizacji siedza ZUS im placi za kazda komisje to odrzucaja bo licza ze chory czlowiek bedzie sie odwolywal a oni tym samym pare zlotych uciulaja.Ale wlasnie ukroci sie im to Centralne Biuro Sledcze bierze sie za tych lapowkarzy.Narazie poaresztowane osoby w mniejszych odzialach ZUS-u,nastepne przewidziane sa w przyszlosci wykaz lubelskich konowalow zasiadajacych w komisjach tez juz CBS ma.Niedlugo sie wyjasni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez oczekuje na komisje w Lublinie ale nawet grosza nie dostana .Wiem ze wykaz ich tych lapowkarzy lubelskich co zasiadaja w komisjach ma Centralne Biuro Sledcze .Ich zywot ku koncowi na kaucje im strczy a z czego za kratkami bedA zYC .PACZKI NIE ZAWIOZE NIECH ZDYCHAJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...