Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aby oszczędzić jeszcze bardziej, należy od dziś uprawnienia do wystawiania zwolnień nadać tylko i wyłącznie orzecznikom ZUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zadać pytanie, dlaczego ludzie tak robią? Może muszą dorabiać, bo państwo goli ich jak sie patrzy? Niech fachowcy z ZUS pokażą człowieka z komfortowym wynagrodzeniem, który łapie po kolei fuchy, bierze zwolnienia, dorabia w sobote i niedzielę! Państwo zmusza do kombinowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ten sukces skłąda się też odebranie świadczeń mojej koleżance, która będąc na zwolnieniu lekarskim, opiekowała się swoim przeziębionym dziedzkiem. Kiedy pojechała do apteki po lekarstwa, miała kontrolę ZUS. Uznano ją za wyłudzacza świadczenia i zarządano jego zwrotu (wstecz). Brawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi odmówiono zasiłku po złamaniu kręgu szyjnego, najpierw na jednej komisji, później po odwołaniu na drugiej. skąd takie barany siedzące za biurkiem mogą wiedzieć czy ktoś jest zdolny do pracy czy też nie. kazała wyprostować ręce, pochylić się, później postukała młotkiem w nogę i stwierdziła, że jestem zdolny do pracy, to nic, że po podniesieniu 10kg ciężaru nie mogę ruszać szyją, a w mojej pracy dźwiga się znacznie większe ciężary. życzę ci jeb**a orzeczniczko, żebyś miała taki sam wypadek i tak samo cierpiała suko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze tak niech wam robia bo chcieliscie komucha michnika i tuska a przeszkadzal wam Kaczynski tera niech kapitalisci doja z was ostatnie soki i niech sabi dolary wysylaja do izraela a mozna bylo otwartoscia glowe napoelnic i dobrze dac glos na prawdziwych Polakow kapitalism nie ma u nas nic do roboty a tylko gonic istote boza i gonic aby samemu sie nacapac u nich nie ma chomulcow zadnych i etyli itd. komuchy i kapitalisci tylko nas chca widziec w robocie a wolne to sami robio dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...