Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZUS zabrał mi ostatnią nadzieję

Utworzony przez Mikolaj, 23 września 2008 r. o 04:01 Powrót do artykułu
Prosze napisac jak tej rodzinie mozna pomoc, czy mozna przeslac srodki finansowe lub inne rzeczy pomocne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po jaka cholerę jest ten ZUS... chyba tylko po to by kasę od ludzi brać i napychać we własne kiesy. Państwo złodziejskie ta Polska... jak była tak jest. Tylko złodzieje teraz inaczej się nazywają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem co si dzieje w tej Polsce ten ZUS to powinni całkiiem zlikwidowac bo na co on skoro ludziom takim jak ta pani i jej dzieciom nic si nie nalezy...dla mnie masakra dal rodziny współczucie jak mozna odmówic pomocy rodzinie w tak tragicznej sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumie jednej rzeczy, skad sie tam wzial rzecznik prasowy Wojciech Andrusiawicz, czy to nie kolejne rozdawanie stanowisko dla PO? tak dla PO. atakujecie partie PSL a nie widzicie co wyczynia PO. zawsze prosze dzielcie to co pisza na dwa. nie zawsze jest to prawda niestety. kto ma media ma wladze. nie zycze zle ale jak tak dalej pojdzie PO zniszczy ludowców. wiem ze nie na temat pisze ale mnie szlak trafia jak napier***aja o stanowiskach dla PSL dziennikarze a nie widza i nie wiedza jak to jest z innej strony. gazety sa sterowane specjalinie przez ludzi wladzy i to jest celowa robota zeby tylko osmieszyc PSL i wykluczyc ich z zycia. tak samo zrobil PiS co robi i PO. jesli chodzi o w/w art. przeciez ZUS-em rzadzi PiS, partia dla ludzi i narodu wiec jesli nie wymiena zarzadu bedzie tak dalej. nieroby maja 1 grype inwalidzka i pracuja-tak pracuja. to jest moloch komunistyczny rzadzacy niestety przez partyjniaków PiS. tak bylo jest i bedzie. zburzyc ZUS bo i tak nic z tego juz nie bedzie. ludzie placa a i tak g.... maja. niech napisze do braci kaczynskich moze oni jej pomoga skoro to patria rzadzaca byla. pozdroawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Makabra. A wypowiedź lubelskiego rzecznika woła o pomste do nieba: zbieg przepisów nieprzystających do rzeczywistości!!! Co za kretyństwo?! To znaczy, że ZUS oficjalnie przyznaje, że przepisy dotyczące świadczeń są głupie i wadliwe. I co dalej? Kasę zabierze ale dawać nie będzie. Chociaż nie - przepraszam - Prezes, rzecznik i chmara nieuprzejmych urzędasów dostanie...Koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są ludzie którzy mają rentę i legalnie do niej dorabiają, prowadzą działalność gospodarczą, to chyba nie są tak chorzy, by pobierać rentę? Jednak państwo troszczy się o nich, by jak najwygodniej im się pracowało poprzez wprowadzanie odpowiednich przepisów. Wiele osób z chwilą utraty pracy po likwidacji zakładu lub stanowiska zaraz otrzymuje rentę. Byli zdrowi jak była praca, a jak się skończyła automatycznie stali się inwalidami? A w opisanym przypadku skazuje się ludzi na zagładę. To tylko w naszym kraju, katolickim kraju takie dramaty spotykają ludzi ze strony tych, co winni się o nich za nasze pieniądze troszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odn. nicka "alosza" faktycznie masz racje w tym co mwoisz ale niestety nic nie zrobimy wsprawie mediów. to jest juz nie do zalatwienia. PO steruje mediami lubelskimi, kompromitujac przy tym PSL. nie zmieni tego ani jk ani ja. tylko ludzie powinni pomyslec nad tym co czytaja a pozniej pisac cokolwiek. no chyba ze i to co jest przez nas pisane jest weryfikowane. oby nie. media sa i beda sterowane-kto ma wladze, ma media-masz facet 100% racji. ja pracuje w firmie w ktorej wiekszosc ludzie "wygrywa" konkursy na stanowisko wlasnie z PO. tylko kurka tego sie nie mow bo jest zakaz. a jak PSL chcialo pomoc swojemu to juz i program sie zrobilo i gazeta sie znalazla - brawo PO. jesli tak wy chcecie przejac wladze to gratuluje. ciekawe czy znacie stare przyslowie mowiace: kto kopie dolki, sam w nie wpada nie zycze wam zle ale tak sie nie robi-troche kultury politycznej proponuje wam PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alosza napisał:
nie rozumie jednej rzeczy, skad sie tam wzial rzecznik prasowy Wojciech Andrusiawicz, czy to nie kolejne rozdawanie stanowisko dla PO? tak dla PO. atakujecie partie PSL a nie widzicie co wyczynia PO. zawsze prosze dzielcie to co pisza na dwa. nie zawsze jest to prawda niestety. kto ma media ma wladze. nie zycze zle ale jak tak dalej pojdzie PO zniszczy ludowców. wiem ze nie na temat pisze ale mnie szlak trafia jak napier***aja o stanowiskach dla PSL dziennikarze a nie widza i nie wiedza jak to jest z innej strony. gazety sa sterowane specjalinie przez ludzi wladzy i to jest celowa robota zeby tylko osmieszyc PSL i wykluczyc ich z zycia. tak samo zrobil PiS co robi i PO. jesli chodzi o w/w art. przeciez ZUS-em rzadzi PiS, partia dla ludzi i narodu wiec jesli nie wymiena zarzadu bedzie tak dalej. nieroby maja 1 grype inwalidzka i pracuja-tak pracuja. to jest moloch komunistyczny rzadzacy niestety przez partyjniaków PiS. tak bylo jest i bedzie. zburzyc ZUS bo i tak nic z tego juz nie bedzie. ludzie placa a i tak g.... maja. niech napisze do braci kaczynskich moze oni jej pomoga skoro to patria rzadzaca byla. pozdroawiam
Chyba jestem tak tepy ze nie moge ogarnac geniuszu Twojej mowy. Szumna ona jak woda w klozecie... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sprawa jest porażająca>Byc może sa przepisy"prawa'które uniemożliwiają ZUS podjęcie jedynie słusznej decyzji w sparwie tej kobiety.Jeśli prasę lubelską czyta p.Palikot,to załatwienie pozytywne tej sparwy będzie swoistym papierkiem lakmusowym jego prawdziwych intencji i zamiarów porawy Rzeczypospolitej.Panie plikot do dzieła,to dużo łatwiejsz sprawa niz oskarżanie prezydenta.Pokaż pan co potrafisz,jeśli nie daj pan kasę tej nieszczęsnej rodzinie.Zmyjesz tym samym swoje grzechy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak w tej PIER.....ONEJ POLSCE tak już jest ,jeśli nie "chorujesz" na chorobę alkoholową ,to już ci żadne świadczenia nie przysługują!!! jestes ciężko chory to radź sobie sam!!! a pijaków należy otoczyć szczególną opieka i zapewnić im "godziwą" rentę ,aby mieli za co żyć(CHLAĆ)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alex napisał:
No tak w tej PIER.....ONEJ POLSCE tak już jest ,jeśli nie "chorujesz" na chorobę alkoholową ,to już ci żadne świadczenia nie przysługują!!! jestes ciężko chory to radź sobie sam!!! a pijaków należy otoczyć szczególną opieka i zapewnić im "godziwą" rentę ,aby mieli za co żyć(CHLAĆ)
święte słowa!! Zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Państwo zagraża już NARODOWI ! Brednie rządzących i decydentów przekroczyły wszelkie możliwe progi bezpieczeństwa i rozwoju Narodu ! A ZUS jest ukrytym narzędziem cichej zbrodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alex napisał:
No tak w tej PIER.....ONEJ POLSCE tak już jest ,jeśli nie "chorujesz" na chorobę alkoholową ,to już ci żadne świadczenia nie przysługują!!! jestes ciężko chory to radź sobie sam!!! a pijaków należy otoczyć szczególną opieka i zapewnić im "godziwą" rentę ,aby mieli za co żyć(CHLAĆ)
zgadzam się w 100% i dodam, że narkoman również ma stałą rentę oraz pierwszą grupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe czasy są gorsze od komuny .Ustrój dla wybrańców i kombinatorów.A co nato kościół katolicki który podobno broni nieszczęśliwych i zagubionych.Proponuję aby skończyć z pomnikomanią i balami prezydenckimi a fundusze przeznaczyć na ubogich i biednych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL, bezduszne urzędasy mnożą bzdurne przepisy. Ja to możliwe, że w takim "prorodzinnym" katolickim państwie, nie szanuje się zycia i rodziny? Wszyscy umuwają ręce. Wsyscy dbają tylko o własne posadki. SKANDAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja jest rzeczywiście przykra, ale to jest wina wielu rządów i wielu czynników. I smutne jest to, że nie ma wyjścia, bo wszyscy działają zgodnie z przepisami. Tylko, że przepisy nie pasują do życia. A Lutek z Łecznej, o którym niedawno pisano to ma stale prawie 500 zł, które wydaje na przelew. Jest sporo fundacji, instytucji charytatywnych, może one pomogą. Co do pisania Tado; to zamiast domagać się od kościoła pomocy to może ty dasz dobry przykład i zadeklarujesz jakąś pomoc zamiast głupio pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Nie wiem po jaka cholerę jest ten ZUS... chyba tylko po to by kasę od ludzi brać i napychać we własne kiesy. Państwo złodziejskie ta Polska... jak była tak jest. Tylko złodzieje teraz inaczej się nazywają...
Kochany! To jest właśnie skandal, że mimo wysokiego poziomu kształcenia w Polsce wielu Takich "wykształconych " ludzi nie ma pojęcia na jakich zasadach przyznaje się świadczenie w drodze wyjątku. A ta Pani nie spełnia warunków do normalnej renty. Przepisy to uchwala Sejm a nie ZUS ale widocznie na wielu lekcjach to się chyba nie było bo o studia przy ględzeniu takich głupot to szanownego internautę nie posądzam.Pa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu lelum!! Odpisałem już trzem internautom, ale teraz muszę publicznie. To jest właśnie skandal, że mimo wysokiego poziomu kształcenia w Polsce wielu Takich "wykształconych " ludzi nie ma pojęcia na jakich zasadach przyznaje się świadczenie w drodze wyjątku. A ta Pani nie spełnia -z tego co czytałem -warunków do normalnej renty. Przepisy uchwala w Polsce Sejm a nie ZUS ale widocznie na wielu lekcjach to chyba wielu internautów nie było bo o studia przy ględzeniu takich frędzli to nikogo nie posądzam. Jak zwykle nikomu nie przyjdzie do głowy że w sprawie przepisów to moze by się jeden z drugim (łącznie z dziennikarzami) wybrali do biur poselskich a nie pytali się dlaczego ZUS nie przyznał. Nie przyzna ł bo nie może przyznać! A gdyby przyznał bez spełnienia warunków to wielkie larum by się podniosło że nieprawnie , niesłusznie itd. Jak by się nie odwrócił to d..a z tyłu. I nikt nie pójdzie po rozum do łepetyny, że nie karci się dziecka że jest agresywne tylko trza się przyjżeć rodzicom o styl wychowania. Kurczę nie wiem czy wielu zrozumie tę złożoną analogię. Krótko o durne i nieludzkie przepisy to pod inny adres mili Państwo. Pa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lelum Polelum napisał:
Znowu lelum!! Odpisałem już trzem internautom, ale teraz muszę publicznie. To jest właśnie skandal, że mimo wysokiego poziomu kształcenia w Polsce wielu Takich "wykształconych " ludzi nie ma pojęcia na jakich zasadach przyznaje się świadczenie w drodze wyjątku. A ta Pani nie spełnia -z tego co czytałem -warunków do normalnej renty. Przepisy uchwala w Polsce Sejm a nie ZUS ale widocznie na wielu lekcjach to chyba wielu internautów nie było bo o studia przy ględzeniu takich frędzli to nikogo nie posądzam. Jak zwykle nikomu nie przyjdzie do głowy że w sprawie przepisów to moze by się jeden z drugim (łącznie z dziennikarzami) wybrali do biur poselskich a nie pytali się dlaczego ZUS nie przyznał. Nie przyzna ł bo nie może przyznać! A gdyby przyznał bez spełnienia warunków to wielkie larum by się podniosło że nieprawnie , niesłusznie itd. Jak by się nie odwrócił to d..a z tyłu. I nikt nie pójdzie po rozum do łepetyny, że nie karci się dziecka że jest agresywne tylko trza się przyjżeć rodzicom o styl wychowania. Kurczę nie wiem czy wielu zrozumie tę złożoną analogię. Krótko o durne i nieludzkie przepisy to pod inny adres mili Państwo. Pa!
Nie wiem jak inni ale ja zozumialem - "Gott mit uns", tyle, że tamci byli bardziej humanitarni i określili normy żywności dla więźniów która miały być wydawana trzy razy dziennie i składać się z podstawowych produktów spożywczych, takich jak: chleb, margaryna, marmolada, kawa zbożowa, cukier, smalec, kartofle, warzywa i płatki zbożowe. W 1944 roku do jadłospisu włączono mleko w ilości 1/4 litra raz w tygodniu, mięso i ser biały dwa razy w tygodniu. Więźniom ciężko i ponad normę pracującym przyznawano dodatkową żywność, tzw. zulagę składającą się z niewielkiej ilości chleba, margaryny i mięsa. Czy widzisz róznice pomiedzy jednymi a drugimi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...