Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowa się spóźnia, bo mieszkańcy protestują

Utworzony przez bhrgbh, 22 lipca 2009 r. o 07:20 Powrót do artykułu
Najlepiej stać godzinami w kilometrowych korkach i psuć środowisko spalinami. Tracić nerwy czas. Co wy na to ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze !!!. Nikt nie chce tirów w osiedlu. Zrobić ograniczenie do 3,5 t. i po problemie. Ci co chcą bezwarunkowo mieć asfaltową drogę to samoluby. Lepiej poczekać niż żyć w hałasie. Brawo protestujący - tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko wybudują tą droge specjalnie będe jeżdźił tamtędy chociaż nie musze, ale moge. Nie nawidze społeczników. Ludzi kupcie sobie domy na wsi i nikt wam nie bedzie przeszkadzał. Mam również nadzieje że straż i pogotowie które będzie tam stacjonować w nocy będzie robiło największy hałas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak zwykle protestuja przez swoją "głupotę". Przecież droga tam była projektowana od dawien dawna i wszyscy o tym wiedzieli co się decydowali tam zamieszkać..... bo droga była planowana od b.b. dawna. To jak ta budow Izby Skarbowej przy Orfeuszu- banda społeczników się nagle przebudza i przeszkadza bo w mieście chcą asfalt położyć, naprawde tragedia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm zascianek i jak tu was nie traktowac jak polska C ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto zapłaci za moje zawieszenie w samochodzie, które nie wytrzymuje codziennego rajdu przez wyboje i dziury? Ja jako mieszkaniec Jagodowej chcę mieć normalny dojazd! Nie chcesz drogi? Idź mieszkać pod las w Koziej Wólce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ebe napisał:
A kto zapłaci za moje zawieszenie w samochodzie, które nie wytrzymuje codziennego rajdu przez wyboje i dziury? Ja jako mieszkaniec Jagodowej chcę mieć normalny dojazd! Nie chcesz drogi? Idź mieszkać pod las w Koziej Wólce!
Jak jedziesz tam jak podczas rajdu no to nie ma sie co dziwic, sproboj jezdzic normalnie tak jak jezdzic sie powinno. Po za tym nie stresujcie sie tak bo jak zwykle w tej gazecie dziennikarz nie bardzo ma pojecie o czym pisze, a pisze nieprawde. Ci co protestuja NIE CHCA DWUPASMOWKI, a chca normalna droge z ograniczeniem do 3,5t a widze ze nawet mieszkancy cyprysowej tak sa zaangazowani w to wszystko ze nawet nie wiedza o co chodzi ..... a zabieraja glos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że ta 2-pasmówka była tam w planie od co najmniej 7-8 lat, czyli tyle, co te budynki przy Jagodowej stoją. Aż się ciśnie "widziały gały co brały". Ale nieee, paniska będą teraz protestować, bo oni mają ŻYCZENIA. Ma być maks. 3.5 t i basta! A jak nie to nie! A może jeszcze pomarańczowe krawężniki mają być? Bo jak nie to nie będzie drogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za "hołota" w tej Polsce !!! Nic NIKOMU NIE ODPOWIADA tylko protestować potrafią!!! Radzę mieszkańcom tej ulicy wynieść się do jakiejś puszczy! Tam będą mieli ciszę i spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co dyskutować z Matołami? Należy wybudować drogę i to wszystko! Za dużo się tutaj rozmawia a za mało robi. Droga będzie i basta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda egoistów, nikt im nie kazał się tam wprowadzać, skoro wiedzieli, że plany przedłużenia ulicy były. Olać ich i budować, następnym razem przejrzą sobie MPZP. Pewnie myśleli, że nigdy to nie będzie realizowane, a tu error...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Jak tylko wybudują tą droge specjalnie będe jeżdźił tamtędy chociaż nie musze, ale moge. Nie nawidze społeczników. Ludzi kupcie sobie domy na wsi i nikt wam nie bedzie przeszkadzał. Mam również nadzieje że straż i pogotowie które będzie tam stacjonować w nocy będzie robiło największy hałas.
Tak będziesz jeździł swoim 20-letnim BMW ( zresztą chyba starszym od Ciebie - głąbie ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe czym jezdza Ci protestujacy??? Pewnie na piechote chodza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ciemnota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaja napisał:
Jak jedziesz tam jak podczas rajdu no to nie ma sie co dziwic, sproboj jezdzic normalnie tak jak jezdzic sie powinno. Po za tym nie stresujcie sie tak bo jak zwykle w tej gazecie dziennikarz nie bardzo ma pojecie o czym pisze, a pisze nieprawde. Ci co protestuja NIE CHCA DWUPASMOWKI, a chca normalna droge z ograniczeniem do 3,5t a widze ze nawet mieszkancy cyprysowej tak sa zaangazowani w to wszystko ze nawet nie wiedza o co chodzi ..... a zabieraja glos.
Nie wiem czy widziałeś/aś ironię w tym co napisałam! Jeżdżę tamtędy z minimalną prędkością - bo szybciej się fizycznie nie da! Ja chcę tam drogę i nieważne czy 1, 2,3 czy 4 pasmową! Wiedziałam kupując mieszkanie na Jagodowej, że będzie droga. Dokonuję świadomych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że jest dużo zwolenników drogi. My protestujący też ale bierzcie pod uwagę też nasze racje . Po pierwsze jak budowano blok Bazylianówka 99 w planach miała być zwykła droga osiedlowa a nie czteropasmówka. Po drugie wszyscy zwolennicy drogi bez względu na wszystko przyjmijcie do wiadomości że miasto planuje w tym miejscu puszczenie obwodnicy bo właściwa budowa została zablokowana. Po trzecie miasto zupełnie olewa nasze wnioski o znalezienie jakiegoś kompromisu dlatego protestujemy przeciwko zastępczej obwodnicy a nie przeciwko drodze przykład skoro ma to służyć mieszkańcom to dlaczego nie chce ograniczenia tonażu bo przecież żaden tir nie zmieści się na walecznych. Wniosek droga jak już dostana pozwolenie poleci dalej i wtedy już będzie za późno żeby protestować. Wtedy ci zwolennicy drogi będą mieli drugi Augustów bo ta droga ściągnie cały ruch ze spółdzielczości. Apropo wszystkich którzy uważają że taka droga bez kompromisów nie będzie przeszkadzać niech wezmą pod uwagę że na Bazylianówce bez problemów słychać hałas z ulicy Spółdzielczości a co będzie jak ta droga pójdzie pod oknami. I wtedy będzie że Polak mądry po szkodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...