Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawda jest taka, że każdy BURAK, który kupił/dostał mieszkanie w mieście wojewódzkim Lublin - potrzebuje swojej miedzy, żeby wiedzieć, że to jest JEGO! I tak oto powstają nibywspólnoty złożone z buractwa i wsiowych ćwoków. Najpierw mieli rejestracje LU-coś tam a teraz LU i już są nibylubelaki i pany na swoich włościach. Nazjeżdżało to to się jakimiś wieśwagenami, ałdicami i myślą, że już są "miastowe".... CHAM ZE WSI WYJDZIE, WIEŚ Z CHAMA NIGDY! I to cała prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIĘDY MIALAM LAT 15 NIEWIEDZIAŁAM CO TO ŚWIAT ŁÓN MNIE SCISKAL I CAŁOWAL JA MU NIEHCIALAM DAC O DAJ DAJ DAJ O DUPY DAJ KIEDY MIAŁAM LAT 20 TO DAWALAM RAZ PO RAZ BO JUZ NIEBOLAŁO JAK BOLAŁO 1RAZ ODAJ DAJ DAJ O DUPY DAJ KIEDY MIALAM LAT 60 NIEDAWAŁAM WCALE JUZ BO KTO BY SIE ZLITOWAL MOJA STARA PSIOCHE PRUC O DAJ DAJ DAJ O DUPY DAJ.PILNE!!NOWY HYMN EURO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie podobna sytuacja - jeszcze wspólnota się nie zawiązała a już ludzie chcą ogradzać blok. Przecież zaraz ich okradną jak nie będzie płota. Natomiast wyrzucanie petów przez balkon, "piłowanie ryja" w pijackich libacjach po nocy i palenie grilli na balkonach jest już ok. Buractwo pcha się do miasta i przynosi tu swoje wsiowe zwyczaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin fan napisał:
Prawda jest taka, że każdy BURAK, który kupił/dostał mieszkanie w mieście wojewódzkim Lublin - potrzebuje swojej miedzy, żeby wiedzieć, że to jest JEGO! I tak oto powstają nibywspólnoty złożone z buractwa i wsiowych ćwoków. Najpierw mieli rejestracje LU-coś tam a teraz LU i już są nibylubelaki i pany na swoich włościach. Nazjeżdżało to to się jakimiś wieśwagenami, ałdicami i myślą, że już są "miastowe".... CHAM ZE WSI WYJDZIE, WIEŚ Z CHAMA NIGDY! I to cała prawda.
[*]Dokładnie, popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popierasz dokładnie, a można popierać niedokładnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renia napisał:
Popierasz dokładnie, a można popierać niedokładnie?
Czytaj ze zrozumieniem reniu. Tam był przecinek, rozdzielający logikę zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie rozumiem mych sąsiadów, grodzących się i działających na szkodę pozostałej części osiedla. Pomijając prezesów/wspólnoty itp., chodziliśmy SAMI, jako zwykli ludzie do głównych prowodyrów ze Związkowej, umówiliśmy się, że przyjdziemy do nich na zebranie i dogadamy się. Byłem osobiście, więc śmieszy mnie taki ściemnianie, że nikt nie chciał się z nimi dogadać. Co to ma na celu? Chyba tylko wybielanie i na siłę uzasadnianie swoich nie przemyślanych działań.. Płacimy za odśnieżanie - sam widziałem FV! Potrącają mi na to z czynszu! Więc o co właściwie chodzi? Jak płacimy za mało, i jak chcą beszczelnie ZAROBIĆ na tym, że ktoś najprawdopodobniej wziął łapówkę te kilkanaście lat temu i pozwolił na MULTUM błędów przy budowie tego osiedla (bo innej opcji nie widzę, niekompetencja urzędników wszakże też ma swoje granice), to niech o tym napiszą, a nie wymyślają urojone problemy. Stańmy w prawdzie, sąsiedzi ze Związkowej 20, chcecie się dorobić na wspólnym nieszczęściu całego osiedla, tak jak szmalcownicy podczas wojny. To nie jest fair..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
195 zł na miesiecznie z calego waszego osiedla to jest zdzierstwo??? w jakim ty swiecie zyjesz to ile na ciebie jednego wychodzi 5 groszy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BezpośrednioZainteresowany napisał:
Ja też nie rozumiem mych sąsiadów, grodzących się i działających na szkodę pozostałej części osiedla. Pomijając prezesów/wspólnoty itp., chodziliśmy SAMI, jako zwykli ludzie do głównych prowodyrów ze Związkowej, umówiliśmy się, że przyjdziemy do nich na zebranie i dogadamy się. Byłem osobiście, więc śmieszy mnie taki ściemnianie, że nikt nie chciał się z nimi dogadać. Co to ma na celu? Chyba tylko wybielanie i na siłę uzasadnianie swoich nie przemyślanych działań.. Płacimy za odśnieżanie - sam widziałem FV! Potrącają mi na to z czynszu! Więc o co właściwie chodzi? Jak płacimy za mało, i jak chcą beszczelnie ZAROBIĆ na tym, że ktoś najprawdopodobniej wziął łapówkę te kilkanaście lat temu i pozwolił na MULTUM błędów przy budowie tego osiedla (bo innej opcji nie widzę, niekompetencja urzędników wszakże też ma swoje granice), to niech o tym napiszą, a nie wymyślają urojone problemy. Stańmy w prawdzie, sąsiedzi ze Związkowej 20, chcecie się dorobić na wspólnym nieszczęściu całego osiedla, tak jak szmalcownicy podczas wojny. To nie jest fair..
Od ciebie za malo bedziesz placil 100 procent wiecej czyli 10 groszy na miesiac Podolasz temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...