Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy jadą do Warszawy wstrząsnąć Tuskiem

Utworzony przez Gość, 30 sierpnia 2013 r. o 17:24 Powrót do artykułu
z chęcią pojadę ale w sobotę, nie jestem z lublina, w jaki sposób telefonicznie  mogę się zapisać i czy będą w sobotę wyjazdy do warszawy z innych miast czy tylko z lublina, podajcie jakiś nr telefonu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioci !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się za robotę nieroby i karierowicze. W dupach się związkom popieprzyło . Zarabiają kasę nie robiąc nic. Skakać jak powaleniec to każdy potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wręga niech sie lepiej za uczciwą robotę weźmie. Na Azotach zarabia sie bardzo dobrze, a on z racji zajmowanego stanowiska zarabia kokosy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się za robotę nieroby i karierowicze. W dupach się związkom popieprzyło . Zarabiają kasę nie robiąc nic. Skakać jak powaleniec to każdy potrafi
  a pierdzielony walęsa zarabia krocie gdzie nas w wuja zrobił to dobrze, nie nienależe do żadnych związków, ale pojadę po to bo albo będę zdychać z głodu albo przejdę przynajmniej w wieku 60 lat na emeryturę, jak ja nienawidzę tego złodziejskiego kraju, w którym pracownik jest traktowany jako zło konieczne. Walęsa też skakał i co pieprzony klamca przestał i ci to nie przeszkadza, gdzie te moje 100 tys., gdzie ta druga japonia, zaorać ten pieprzony kraj  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się za robotę nieroby i karierowicze. W dupach się związkom popieprzyło . Zarabiają kasę nie robiąc nic. Skakać jak powaleniec to każdy potrafi
Dobrze robią. Jeb ać tą całą żydokomunę,tusk musi odejść,przegiął pałę z komuchami !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) Popieram Solidarność i Związki musiałem wyjechać na emigracje za chlebem bo wypłatę dostawałem w ratach tak płacą prywaciarze w Polsce..///////// Nie dajcie się tej władzy gdzie jest ta zielona wyspa którą propaganda PO i ten fałszywy Tusk obiecał ;;;;;;;;;; POZDRAWIAM ;;SOLIDARNOŚĆ i LUDZI PRACY ;;;;;;;;;Emigrant JERRY :)  :)  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram z całego serca , już czas najwyższy zrobić porządek , dosyć traktowania nas jak śmieci , jak niewolników , wszystkie postulaty są bardzo ważne dla nas NIE  !! dla emerytur  67 itd.  itd.  NIE  !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda niech się weżmie do roboty. Premier Donald Tusk to najlepszy Premier po 1989 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy, że wprowadzony będzie w życie postulat, że zebranych 500000 podpisów i referendum jest obowiuązkowe i wiążące dla rządzących. TO JEST WŁAŚNIE DEMOKRACJA. Na tym to powinno polegać. W takim wypadku jedno referendum na rok a jakie i ile pytań pytania w nim, to by zależało od zebranych podpisów - obywatele by wskazywali o co chcą zapytać naród!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ada.ty.się.weź.za.robotę.a.nie.obrażasz.ludzi.precz.z.tuskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem,że związkowcy wiozą postulaty co trzeba zrobić aby lepiej się żyło w tym kraju-jakie zmaiany muszą zajść.Samo pojechanie do stolicy i przeszkadzanie mieszkańcom Warszawy w codziennym życiu,pokrzyczenie "precz z Tuskiem";to wystawia świadectwo dla związków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się za robotę nieroby i karierowicze. W dupach się związkom popieprzyło . Zarabiają kasę nie robiąc nic. Skakać jak powaleniec to każdy potrafi
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slepemu i gluchemu tylko walniecie miedzy uszy uswiadomi ze cos sie nie tak dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda niech się weżmie do roboty. Premier Donald Tusk to najlepszy Premier po 1989 roku.
  Bu,ha,ha,ha no to też teraz zapierd olił jak łysy w czerwony beton !!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dalej nie ma jak z lublina czy innych miast można pojechać, nie należę do żadnego związku ale chcę jechać, nagłośnijcie więcej, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związkowcy solidarni pojadą do Warszawy wstrząsnąć Tuska, lepiej by było, gdyby się wybrali do Brukseli i zaczęli od Buzka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...