Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy kontra rząd. Manifestacja w centrum Lublina (wideo)

Utworzony przez Arystoteles, 26 marca 2013 r. o 17:42 Powrót do artykułu
ciekawe czy byli tekturowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRÓŻNIAKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arystoteles napisał:
ciekawe czy byli tekturowcy
Nie tekturowcy tylko nasi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy związkowcy z MPK Lublin pochwalili się swoim ostatnim osiągnięciem - tj. przyzwoleniem na wprowadzenie umów śmieciowych w tej firmie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPKowiec napisał:
Czy związkowcy z MPK Lublin pochwalili się swoim ostatnim osiągnięciem - tj. przyzwoleniem na wprowadzenie umów śmieciowych w tej firmie ??
Wprowadzają bo taki jest rozkaz z góry,od biskupa tuSSka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam uwagę autorowi tekstu, że strajk generalny na Śląsku miał miejsce dzisiaj, nie wczoraj. Dobrze jest wiedzieć, o czym się pisze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wprowadzają bo taki jest rozkaz z góry,od biskupa tuSSka !!!
Ma to miejsce od zeszłego roku... A jakie ,,lojalki'' się podpisuje... cyrk, a nie rzetelny pracodawca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Związkowcy z MPK dostali POzwolenie od prezesiunia na przemarsz Krak. Przed. ? No bo jak nie to prezesiunio się obrazi , przecież dzięki wam i za waszym przyzwoleniem , "ciągnie "umowy śmieciowe ! Żenująca organizacja Związków Zawodowych ! Pozory , panowie i panie , POzory !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, proszę od 1939 roku nie było prawdziwego rządu. Czyli rząd PiS też był do kitu, nie mówiąc już o Solidzrnościowym rządzie, kierowanym z tylnego siedzenia przez Krzaklewskiego. Nareszcie ktoś to głośno powiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to przwecież nikt inny jak pierwsza matka S doprowadziła do tego co dzieje się obecnie.Czy wcześniej istniało bezrobocie, były umowy śmieciowe czy pracownicy martwili się o miejsca w żłobkach, przedszkolach, czy mieli trudnościw wysłaniu swoich pociech na obozy, kolonie itp. Nie! To przecież zgotowały Wam Wasze rządy postsolidarnościowe.Teraz nie idżcie pod urzędy tylko pod siedziby biur Panny S i niech oni się wytłumaczą dlaczego tak zrobili. Dlaczego doprowadzili do upodlenia społeczeństwa. Pytań jest wiele ale tyle samo prostych odpowiedzi, lecz nie wszyscy nawet te proste odpowiedzi chcą zrozumieć lub udają, że nie wiedzą oczym piszą tak prości ludzie jak ja. Pozdrawiam świątecznie wszystkich bez wyjątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę, proszę od 1939 roku nie było prawdziwego rządu. Czyli rząd PiS też był do kitu, nie mówiąc już o Solidzrnościowym rządzie, kierowanym z tylnego siedzenia przez Krzaklewskiego. Nareszcie ktoś to głośno powiedział.
Tu się mylisz,pierwszym prawdziwym był rząd OLSZEWSKIEGO,wprawdzie na krótko, do momentu NOCNEJ ZMIANY i zamach stanu dokonanym przez konfidenta BOLKA i całą resztę pachołków Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!Prawda jest jedna!Większość z nas pracuje za najniższą krajową!Większość głosowała za lepszym jutrem a wyszło jak zawsze,gówno dostaliśmy a i tak z tego co widać jesteśmy zadowoleni.Każdy dba o to co ma,cieszymy się z tego co mamy nie patrząc na innych,każdy boi się wyjść na ulice i powiedzieć ze ma dość!Potrafiliśćie głosować na PO to teraz postawcie się PO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu na państwowych garnuszkach dostają przykładowo 13- nastki,urlop na rzyczenie,jakieś 10-cio lecia,nagrody itp., a zwykły polak u prywaciarza może tylko pomarzyć!!!Chyba każdy z nas jest polakiem i każdego pracodawce czy pracownika obejmuje takie samo prawo...w końcu pieprzona demokracja!!!Wyjdźmy w końcu na ulice!!!a nie obdasujemy między sobą co nas boli...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
greg napisał:
Czemu na państwowych garnuszkach dostają przykładowo 13- nastki,urlop na rzyczenie,jakieś 10-cio lecia,nagrody itp., a zwykły polak u prywaciarza może tylko pomarzyć!!!Chyba każdy z nas jest polakiem i każdego pracodawce czy pracownika obejmuje takie samo prawo...w końcu pieprzona demokracja!!!Wyjdźmy w końcu na ulice!!!a nie obdasujemy między sobą co nas boli...!
Czerwone bydło które jest u władzy w tym kraju od razu dojechało z pensjami,z wynagrodzeniem do tego unijnego,a naród niestety został z tyłu,ale każdy POLAK musi pamiętać o tym że my to bydło żywimy i że w każdej chwili możemy przestać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIERZE ZE TU BEDZIE KIEDYKOLWIEK LEPIEJ. NIE MAM PLECÓW, JESTEM PRZECIĘTNIAKIEM TUTAJ W POLSCE DLA TAKICH NIE MA MIEJSCA. tylko emigracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być idiotą żeby myśleć że gdy pis wróci do władzy to zmaleje bezrobocie i wszyscy dostaną podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modest napisał:
NIE WIERZE ZE TU BEDZIE KIEDYKOLWIEK LEPIEJ. NIE MAM PLECÓW, JESTEM PRZECIĘTNIAKIEM TUTAJ W POLSCE DLA TAKICH NIE MA MIEJSCA. tylko emigracja.
Nie żadna emigracja JASIU tylko zaćiśnij pięśći !!!! POLSKA dla POLAKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w kryzysie radzę sobie w ten sposó,że mniej daję kochance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
Ja w kryzysie radzę sobie w ten sposó,że mniej daję kochance.
Ja ograniczyłem swoje stadko i drastycznie ilość kochanek, z ośmiu do trzech,reszta niestety na bezrobocie.Wszystko wina TUSKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakim trzeba być idiotą żeby myśleć że gdy pis wróci do władzy to zmaleje bezrobocie i wszyscy dostaną podwyżki.
Nadzieja jest CYCU w tym, że nie pozwolą w tym czy innym podobnym kryzysie by to czerwone bydło okradało nas w formie wielomilionowych nagród,premii czy odpraw, jak oszczędzamy to wszyscy, a nie jak sobie ostatnio zawinszowali marszałkowie sejmu czy senatu,POprostu BYDŁO bez żadnej skromności czy hamulca do grabieży tego kraju !!! a bezrobocie no cóż komuchy wysprzedały prawie cały majątek narodowy,fabryki,zakłady pracy i to się już nie wróci,dla nich kryminał dla ciebie robota za miskę zupy u dobrego żyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...