Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolennicy toru znowu protestowali w Lublinie

Utworzony przez ehhhh, 22 marca 2015 r. o 18:53 Powrót do artykułu
znowu ta hołota paraliżowała miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o meczu klasy okręgowej KS Dąbrowica - Stal Poniatowa to już nic nie napiszecie? A przecież był rozgrywany tuż obok Areny Lublin :P   Tor by się przydał. Po co ludzie mają rozbijać latarnie, gdy chcą trochę poszaleć samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<_< Narodzie CHrześcijański znowu protesty - do czego na co ? Zamiast protestować i rządać - przepracować niedzielę i pieniądze przeznaczyc na budowę toru. "Ja tez bym chciał by za mnie pracowano i kredyty spłacano" - UTOPIA nie. :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie byles pajacu na czerwono ubrany?miales sie caly na czerwono zrobic?taki kozak jestes zza monitora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali... był tor to i tak nie mieli kasy żeby z niego skorzystać a teraz jak go nie ma to wielcy obrońcy...   Niech sobie jeżdzą i tak ich wszyscy mają w dupie i smieją się z wielkich obrońców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie wiesz pajacu ile osób korzystało z toru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwo mówio że drogie, a na jazdy bezcelowe to majo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa niech państwo zbuduje tor, a Lis i kilku cwaniaków będzie kasę kroiło - żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma i nie było czegoś takiego jak Tor Lublin. Był tor kartingowy, należący nie do miasta ale do Polskiego Związku Motorowego. Oddał on w roku ubiegłym prawo wieczystego użytkowania deweloperowi, który wybuduje tam bloki. Zwolennicy toru - wasz protest to skrajna indolencja i zaprzaństwo - idźcie protestować do PZMotu, bo on was wyrolował, nie miasto, nie prezydent, nie normalni uczestnicy ruchu w Lublinie. A granie pierwszych skrzypiec przez pana z Chełma, to już skrajny nonsens - idź człowiecze protestuj u siebie w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma i nie było czegoś takiego jak Tor Lublin. Był tor kartingowy, należący nie do miasta ale do Polskiego Związku Motorowego. Oddał on w roku ubiegłym prawo wieczystego użytkowania deweloperowi, który wybuduje tam bloki. Zwolennicy toru - wasz protest to skrajna indolencja i zaprzaństwo - idźcie protestować do PZMotu, bo on was wyrolował, nie miasto, nie prezydent, nie normalni uczestnicy ruchu w Lublinie. A granie pierwszych skrzypiec przez pana z Chełma, to już skrajny nonsens - idź człowiecze protestuj u siebie w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co dał ten protest? W kogo miał uderzyć? We mnie, bo stałem 20 minut przy rondzie Racławickie/Sikorskiego/Warszawska/Kraśnickie? Spowodowało to tylko moją niechęć do protestujących. A to czy tor jest, czy nie - obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestujcie przed ratuszem a nie utrudniacie jazde normalnym użytkownikom dróg!!! Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lis i jego spółka wiedzą wiecej na temat bezpieczeństwa w publicznym niż ktokolwiek inny z hejterów z pod tego artykułu. Policjanty i straż graniczna tez sie u niego szkolą tak ze ma chłop poięć w temacie. Ale lepiej krytykować i być bucem za klawiatury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lis i jego spółka wiedzą wiecej na temat bezpieczeństwa w publicznym niż ktokolwiek inny z hejterów z pod tego artykułu. Policjanty i straż graniczna tez sie u niego szkolą tak ze ma chłop poięć w temacie...
hahaha...hehehe... łoj! Setnie się z rana ubawiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blokowanie dróg to nasz nowy sport narodowy. Rolnicy, właściciele firm przewozowych, gówniarze z beemek... Każdy chce sobie trochę poblokować, to miłe zajęcie, można się powozić powolutku po drodze, albo pogadać na blokadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie same bejce i audice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsze tory niż 50 nierentowny stadion z którego normalni ludzie nie mogą korzystać. Rolnicy niech strajkują na polach, a kierowcy na drogach. To ludzie zaczęli się budować przy torze w Lublinie nie odwrotnie, powinni zdawać sobie sprawę gdzie wybierają miejsce zamieszkania. A co do komentarza "gówniarze z BMW" i innych hejterów to ludzie nie znacie ludzi o których się wypowiadacie więc tego nie róbcie. Zazdrościcie pasji i determinacji fanom motoryzacji? Widać wasze życie musi być bardzo smutne, że odciągacie uwagę od swoich problemów krytykując innych. Idźcie może lepiej na jakąś terapię. Nie chcecie nas na ulicach niech rząd da nam obiecany nowy tor, powinniście wszyscy wspierać tą akcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co dał ten protest? W kogo miał uderzyć? We mnie, bo stałem 20 minut przy rondzie Racławickie/Sikorskiego/Warszawska/Kraśnickie? Spowodowało to tylko moją niechęć do protestujących. A to czy tor jest, czy nie - obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg.
  łoo jezu!!! tosz sie nastałeś :D i co?? frytki z macusia wystygły czy parking dla inwalidów umysłowych pod MARKIETJEM zajął CI ktoś? dlaczego w lbn mieszka taka wieś co im tylko bloki, GALERYJE i zasrane przesz wszarzy trawniki potrzebne!!wstyd! "miasto kórltury"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  łoo jezu!!! tosz sie nastałeś :D i co?? frytki z macusia wystygły czy parking dla inwalidów umysłowych pod MARKIETJEM zajął CI ktoś? dlaczego w lbn mieszka taka wieś co im tylko bloki, GALERYJE i zasrane przesz wszarzy trawniki potrzebne!!wstyd! "miasto kórltury"  
  A ty gdzie zakupy robisz, czy mamusia ci w słoiku przysyła gotowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...