Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Życie w luksusie jest tańsze niż... w bloku

Utworzony przez riki, 3 kwietnia 2008 r. o 15:50 Powrót do artykułu
Wpisywać się ile i w jakich spółdzielniach płaci się za mieszkanie. Ja za 60 m2 na II p Czuby WIDOK 640,- w tym ( fundusz remontowy + docieplanie 111,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
63 m kw. - 382 zł - całość opłat z wyjątkiem gazu i prądu. Bloki (15 lat) przy Nowym Świecie w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewo, nie napisała Pani że jesteśmy zakompleksionym prowincjonalnym miastem? Aż się zdziwiłem. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZECHÓW 60 M2 , 380 ZŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi wielki luksus, na Porębie w nowych blokach sporo jest nie doróbek, a co do nowo budowanych to zobaczymy. PS Co do ogródków przy apartamencie godebskiego to niezły żart budują blok w miejscu małego parczku pomiędzy prl-owskimi blokami to nic dziwnego że będą mieli zielono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy 3,5 zł, bo nie wiem. Jak obecnie wyglądają opłaty z ogrzewaniem miesięcznie chodzi mi średnio przez cały rok.. tzn. ogrzewanie, prąd, woda, śmieci, gaz itp. Mieszkam w domku stąd moje pytanie. Mi wychodzi około 200 zl średnio za miesiąc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tk napisał:
Co to znaczy 3,5 zł, bo nie wiem. Jak obecnie wyglądają opłaty z ogrzewaniem miesięcznie chodzi mi średnio przez cały rok.. tzn. ogrzewanie, prąd, woda, śmieci, gaz itp. Mieszkam w domku stąd moje pytanie. Mi wychodzi około 200 zl średnio za miesiąc...
dodam, że mam do dyspozycji piętro około 78 metrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...