Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzywda: 18-latka zginęła pod kołami pociągu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2017 r. o 08:37 Powrót do artykułu
Agata P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoba która napisała imię i nazwisko, życzę ci takiej tragedii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota to napisał. Ten kto ma wiiedziec ten wie a nie osoby z zewnatrz tu chodzi o sam fakt tragedii a nie kto to. Wątpie w to ze rodzina chce aby były udzielane takie informacje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty nie powiesz ta panna to też człowiek i może trzeba jej było pomoc. Jezeli sadzisz ze człowieka skresla sie w ten sposob to gratuluje. A tak naprawde tu chodzi o sam fakt i mozna było temu zapobiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz ma dużo obrońców, nikt się nie zainteresował kiedy potrzebowała pomocy, może nie powinno paść imię i nazwisko. Ale za chwilę będzie pogrzeb i tak się wszyscy dowiedzą. Szkoda że te osoby mają teraz czas komentować i wypisywać komuś dziecinnie życzenia a nie znalazły czasu dla niej. Przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre. Kazdy moze pisac anonimowo więc nie wiadomo czy osoba która pisze jest z zewnatrz czy bliska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była głupia dziewczyna musiała cierpiec. Czyli grono imbecyli powiększa się..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli tak juz wszystko tu wyciągacie to maartwic powinien sie o konsekwencje ten który zniszczzyl jej przyszłość. Wszystko się wyda w najbliższej przyszłości... Zacznij sie martwic bo ty czytając to wiesz ze o Ciebie chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co kur*wa za różnica, to jest najbardziej istotne w tym momencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda motorniczego jak szon chciał popełnic samobójstwo to mógł się powieśic a nie robić problemy porządnym ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przestańcie pisać takie bzdury tzn oczerniać dziewczne,wymyślać własne hipotezy niestety stała się tragedia.Zginęła młoda osoba z tych wpisów co widzę są tu jej znajomi ludzie nie oczerniajcie jej bo to już nie ma sensu dziewczyna nawet nie pochowana jeszcze a wy ją oceniacie.Może ktoś z was "znajomych"wiedział że coś złego sie dzieje ale nie starał się jej pomóc a teraz najlepiej samemu się wybielić a zwalać na innych.Pomyślcie o rodzinie najbliższej co oni muszą czuć i jak bedą boleć ich wasze słowa dajcie im w spokoju przeżyc ten ogromny szok i wspokoju przygotować pogrzeb Córki,Siostry,Wnuczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była agata p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Ci wszyscy pseudo przyjaciele co się znią bawili i jak piszecie cytuje co z Nią "Cpali,Pili brali dopalacze"gdzie wczoraj byliście że stało się coś takiego uderzcie się w pierś i powiedzcie to głośno "BYŁEM\BYŁAM CHCIAŁEM \CHCIAŁAM POMÓC".POTEM PISZCIE TE WSZYSTKIE RZECZY.Bo teraz nic wam innego nie zostanie jak złożyc sie nie na fajki czy flaszke tylko na wieniec dla Waszej koleżanki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Ci wszyscy pseudo przyjaciele co się znią bawili i jak piszecie cytuje co z Nią "Cpali,Pili brali dopalacze"gdzie wczoraj byliście że stało się coś takiego uderzcie się w pierś i powiedzcie to głośno "BYŁEM\BYŁAM CHCIAŁEM \CHCIAŁAM POMÓC".POTEM PISZCIE TE WSZYSTKIE RZECZY.Bo teraz nic wam innego nie zostanie jak złożyc sie nie na fajki czy flaszke tylko na wieniec dla Waszej koleżanki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opanuj się człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże proszę was opanujcie się człowiek ginie a wy robicie sensację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale profil na FB ciągle aktualny. I te tory ...... bardzo wymowne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jprdl co za naród. Dajcie już spokój. Nie wiecie jak się czuje rodzina czy nawet znajomi. Kto ją znał ten wie jaka była. Nie była może idealna ale była cudowną przyjaciółką, najlepszą siostrą. Opanujcie emocje i własnie nie róbcie z tragedii takiej sensacji, stało się. Dziewczyna zginęła. Będą informacje na temat pogrzebu, może warto to tutaj napisać? Może kogoś ruszy sumienie i przyjdzie się pomodlić?  Cdn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CD  Tymczasem zamknijcie mordy. Popatrzcie na swoje rodziny czy są takie wymarzone, bo wątpię w to. Jeśli kogoś interesuje cudze życie no to widocznie swoje ma mało ciekawe.. dziewczyna była młoda, piękna, taki wiek że się robi różne głupoty, okres dojrzewania. Spoczywaj w pokoju mała :'(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś będzie miał sprawdzone informacje na temat pogrzebu to piszcie tutaj, to ważne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...