Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzywda: 18-latka zginęła pod kołami pociągu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2017 r. o 08:37 Powrót do artykułu
Pogrzeb Agaty odbędzie się w poniedziałek o godzinie 12 w szczalbie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem że za tydzień sobota lub niedziela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te informacje o pogrzebie są pewne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miało byc w niedziele ale teraz zmienione na poniedzialek na 12 w Szczałbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie macie już termin pogrzebu Agaty dajcie już święty spokój rodzinie przestancie pisać obelżywe komentarze jej to już nic nie pomoże a tym bardziej wam jako koleżanki i koledzy pomyślcie co mogliście zrobić żeby do tego nie doszło nie obwiniajcie rodziny bo oni przeżywają teraz piekło nikomu tego nie zyczę jako matka siostra czy któreś z was co piszecie obrażliwe teksty zasanowiło sie nad swoim życiem czy wasza rodzina wytrzymałaby i dała rade czytać takie teksty  po waszej śmierci do której p[oniekąd sami się przyczyniliście paląc z nią pijąc sama tego nie robiła według mnie jesteście cichymi zabojcami których bawiło palenie cpanie i picie bo nie reagowaliscie jako jej koledzy kolezanki i podobno "przyjaciółki" mam nadzieję że niektóre zakłamane osoby nie będą miały czelności pojawić sie na pogrzebie bo to już przesadą bedzie chyba że jesteście ludzmi bez honoru i nic was nie obejdzie śmierć Agaty bo potem dalej się będziecie bawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tu tylko obserwatorem. Nie znałam Agaty, nie znam jej rodziny ani nikogo z was- piszących. Przeczytałam informację o wypadku. Wstrząsnęło mną to do reszty, taka młoda dziewczyna, przed nią było życie... :-( Czytałam dalej.... do kkkkkkk: moim zdaniem masz dużo racji ale zauważ, że forum już trochę przycichło, ludzie pytają o pogrzeb... a ty zaczynasz od początku o tym, co kto robił z Agatą (nie będę cytowała konkretów).... Czy ty sam/sama nie prowokujesz i nie zaogniasz dyskusji na tym forum??? Gdybyś był/była człowiekiem myślącym, dałbyś/dałabyś sobie spokój z przypominaniem faktów z przeszłości tej dziewczyny i jej znajomych! Składam najgłębsze wyrazy współczucia Rodzinie Zmarłej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CD. znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kkkkkkk:   jesteś oburzona/oburzony na wcześniejsze komentarze a z twojej wypowiedzi jasno wynika, jakie masz zdanie o Agacie. Sam/sama sobie przeczysz. Nie różnisz się niczym od pozostałych komentatorów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie miałam na mysli zaogniać tego niestety tak wyszło z mojego wpisu ale to nie jest jedyne miejsce na którym oczerniaja ta dziewczyne i a trudno żebytm śledziła wszystkie dlatego napisałam tutaj a akurat znam tą rodzinę i chciałam to uciszyć a wyszło niestety jak zwykle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do obserwator ja to wywnioskowałam po wpisach ale wcale sie z tym nie zgadzam nie wstawiłam cudzysłowia w niektórych wyrazach i absolutnie dziewczyny nie osadzam ani nie oczerniam NIECH JEJ ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz policja powinna zająć się tym śmieciem. Posadzić gnoja raz na zawsze. Czy to jeszcze Borowina czy już Siedliska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim się zająć? Wszystkie informacje są bardzo ważne bo wychodzi na to że ona sama tego niechciala zrobić tylko,, inni tak chcieli," z ostatniej jej wiadomości tak wynika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim się zająć? Wszystkie informacje są bardzo ważne bo wychodzi na to że ona sama tego niechciala zrobić tylko,, inni tak chcieli," z ostatniej jej wiadomości tak wynika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja" źle to odebrałes/as
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny ten komentarz: "Kim się zająć? Wszystkie informacje są bardzo ważne bo wychodzi na to że ona sama tego niechciala zrobić tylko,, inni tak chcieli," z ostatniej jej wiadomości tak wynika"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Teraz policja powinna zająć się tym śmieciem. Posadzić gnoja raz na zawsze. Czy to jeszcze Borowina czy już Siedliska."???????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiej ostatniej wiadomości??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...