Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księgowa odpowie za "kreatywne" rozliczenia. Miała przywłaszczyć 220 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 grudnia 2016 o 08:35 Powrót do artykułu
Trzeba przyjrzeć się gminie Głusk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ta renta tez pewnie się nalezy
0
Jacku Szydłowski. Tyle razy próbowałem cię nauczyć, ale nic nie pomaga. Nadal piszesz "miała przywłaszczyć... miał kierować po pijanemu... itd". Ale się rozmyśliła i nie przywłaszczyła? Idź człowieku do wieczorowej szkoły podstawowej to może cię nauczą logicznego pisania.
0
Grozi jej zwrot. Pierwsza kara to natychmiastowy zwrot skradzionych pieniędzy. Jeżeli nie ma to ściągnąć z rodziny lub innych osób którzy korzystali z tych pieniędzy. Potem licytacja majątku i do pierdla na długie lata. W islamie, jeszcze obcięcie dłoni i wypalenie na czole: złodziejka. Wtedy będzie społecznie skuteczna kara z przestrogą dla innych jej podobnych. A nie na rentę na wolności, żeby mataczyła. Tak jak żona Michalczewskiego.
0
to pikuś w stosunku d tego co góra bierze dla siebie, bo gdzie nasz majątek narodowy, miałam dostać 100 milionów i kotś mi je zapieprzył
0
Trzeba pracę prokuratora do tej renty dołączyć!!
0
a za ukradzione pieniądze kupiła sobie rentę ?
0
No to ładnie. I jak tu ufać księgowym? Dlatego sama prowadzę sobie kpir na Symfonii i mam pewność, że wszystko jest dobrze rozliczone.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: