Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księgowa przed sądem. Z kasy gminy zniknęło 200 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lutego 2017 o 07:13 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze robi - Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj. A najlepiej sie pani ksiegowa zapisze do jedynej slusznej i uczciwej parti, zostanie kolezanka misiewicza, to jeszcze przeprosza i wyplaca odszkodowanie z 5 setek plus. Najwazniejsze to sie nie przyznawac i mowic ciagle, ze to wina PeŁo i Tuska wina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Babę do pierdla na 5 lat i niech odda pieniądze które ukradła. Z odsetkami. Teraz nawet przepisanie majątku na rodzinę lub znajomych nie powinno uchronić przed komornikiem. I dobrze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
,,Bardzo dobrze robi'' a wszyskie leki dzisiaj rano sia wzieło a?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziękujemy za przedstawienie priorytetów,jakimi kieruje się sympatyk zeteselu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale afera 200 tys PLN. BUL w maju 2015 r nie rozliczył się z ca 60 mln PLN. Opuścił Belweder i Pałac Prezydencki po klęsce wyborczej w maju 2015 r. Budżet Jego włości wynosił 118 mln PLN. Następca Pan A. Duda nie zastał ani grosza w kasie i oprócz tego inwentaryzacja wykryła braki w dziełach sztuki. Nie czytałem w żadnej gazecie nasi AGORY, że miał taki fakt w Polsce. A o tej Pani Księgowej piszą już 2 roczek. Jak mawiał poeta :" znaj proPOrcję Mocium Panie". AGORA to ma proporcję w kroku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejny przykład na to, że dwie kadencje urzędników w samorządach to max!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Miała zdefraudować" ale się rozmyśliła, czy zdefraudowała? Pisarczyku J.Szydłowski zdecyduj się. I naucz się wreszcie po polskiemu. Chyba że Dziennik Wschodni /Sztandar Ludu/ uważa że pisać każdy może...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jutro przed Sądem Okręgowym w Lublinie przy Krakowskim Przedmieściu 43, o godzinie 12:00 spotykamy by zaprotestować przeciwko upartyjnieniu Sądów. Sprawa jest zbyt poważna by ją zlekceważyć. Niemal każdy z Nas był, jest lub kiedyś będzie stroną w jakimś postępowaniu sądowym i źle się stanie jeśli o jego wyniku decydować będą przynależność partyjna lub dyspozycje płynące z Komitetu Centralnego. Nie pozwólmy by praktyki rodem z PRL znowu wróciły.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po reformie Ziobry najważniejsze będzie czy ta księgowa jest zwolennikiem PiS czy kogoś innego. Jeśli jest za PiS to sąd odstąpi od wymierzenia kary ze względu na niską szkodliwość czynu, a jeżeli jest za PO to dostanie 10 lat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba było wcześniej wyrzucić Burego i jego kolesi.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przy Okragłym Stole z Jaruzelskim, później z SLD, ostatnio przez 8 lat z PO nażarli się przy korycie jak jakie tuczniki.Że co? Że pamięć wyborcy jest krótka? Spisane będą czyny i rozmowy... a lądowanie na śmietniku politycznym!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Prezes Sądu: "za 10 tys. brutto dobrze żyć można tylko na prowincji" - Bieńkowska z 6 tyś wysiada.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Jutro przed Sądem Okręgowym w Lublinie przy Krakowskim Przedmieściu 43, o godzinie 12:00 spotykamy by zaprotestować przeciwko upartyjnieniu Sądów. Sprawa jest zbyt poważna by ją zlekceważyć. Niech nikogo nie zabraknie! Pokażmy, że bez wolnych sądów i niezależnej Władzy Sądowniczej to nie ma prawdziwej Demokracji, a przez to i prawdziwej Wolności! Wolne Sądy - Wolna Polska!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Bawią mnie POkraki z nasi sprawiedliwością. Swe niecne działania i praktyki przypisują PiS. A jak tam BUL. Odpowiadał za te 60 mln PLN co zniknęły w maju 2015 r z kasy Kancelarii Prezydenta RP?
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Drogi POkrako Zapeiwajło co zapraszasz tłumy POd Sądem. Zapewniam Cię, że w nosie mam nasi manifestację. W Lublinie trzeba POgonić na głęboką prowincję TYch kurduplowatych sędziów i hodakowych prokuratorów. Co tak bronili Januśka z Biłgoraja jak Jaruzel socjalizmu.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Powinna dostać nagrodę za kreatywność ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dwie kadencje dla "samorządowców" to jednak za dużo!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdzie był nadzór wójta i skarbnika. Tyle lat skubała i nie zauważyli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: