Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochody jak domino. 18-latek spowodował kolizję pięciu aut

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 o 14:34 Powrót do artykułu
laweta na miejscu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś czytałem na forum, że takie szofery są bardzo doświadczone- zwłaszcza za kierownicą starego bmw.
0
Noi co takiego? Ja mam prawojazdy juz 5 lat i tez czasem mi sie myli gaz z hamulcem.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Noi co takiego? Ja mam prawojazdy juz 5 lat i tez czasem mi sie myli gaz z hamulcem.----. Badania psychotechniczne są ci potrzebne. Takie pomyłki ,to tak jak gdyby zamiast gasić ogień wodą- gasisz benzyną stojącą obok. To też nic takiego!.
0
Dlaczego od razu zabierać prawo jazdy??? Jakim prawem???
0
Bandytka mająca 20 lat i 2 (słownie:dwa) miesiące prawo jazdy pędziła jak pirat wyprzedzając w zimie na podwójnej ciągłej, na wzniesieniu, przy śliskiej jezdni i padającym śniegu uderzyła w nas czołowo (nie było gdzie uciekać, bo z prawej skarpa, z lewej inne auta). nasze 4-letnie auto do kasacji, trzy osoby do szpitala, a prokurator w Krasnymstawie wystąpił o umorzenie sprawy!!! W sumie otrzymała karę: jeden tysiąc złotych. Nie zabrano jej prawa jazdy. Popatrzcie ile wypadków śmiertelnych jest w rejonie Krasnegostawu przez takie działania... Jeśli następnym razem ta młoda bandytka. rozzuchwalona takim pseudowymiarem pseudosprawiedliwości i pseudokarą skasuje auto i rodzinę prokuratora albo sędziego, ciekawe jak wówczas będzie odpowiadała... Opamiętania życzę!!!
0
W pozostałych wypadkach dla poszkodowanych odszkodowanie z oc sprawcy,dopłata do kosztorysu z oc sprawcy bezpłatnie auto zastępcze w tej samej klasie na pełny okres rozliczenia szkody. Uwaga nie podpisujcie UGODY z ubezpieczycielem- zamkniecie sobie drogę do dochodzenia roszczeń z tytułu zaniżonego kosztorysu/odszkodowania. Jeśli mieliście wypadek i odnieśliście uszczerbek na zdrowiu z nie waszej winy, to po zmianie przepisów należy wam sie dopłata do już wypłaconego odszkodowania więcej info euco@onet.pl 513 996 555
0
do tego co mu się myli. uważaj bo jak ktoś na płocie napisze pi ... da,  to jak ci sie pomyli będziesz przez tydzień drzazgi z ***a wyciągał niedorobie wiejskiej lochy.  sam chyba też przez pomyłkę zostałeś wysrany.
0
Bandytka mająca 20 lat i 2 (słownie:dwa) miesiące prawo jazdy pędziła jak pirat wyprzedzając w zimie na podwójnej ciągłej, na wzniesieniu, przy śliskiej jezdni i padającym śniegu uderzyła w nas czołowo".................. CIEKAWE JAK SIĘ NAZYWAŁA? MÓJ MĄŻ TEŻ JEST NIE DO RUSZENIA. MA W RODZINIE ZNANEGO PROKURATORA. I TYLE W TYM TEMACIE.
0
Zagapić się ludzka rzecz. Jaka utrata uprawnień? Nikt nie ma orażeń. Zwykła kolizja. Mandat, 6 punktów i spadaj przemyśleć sprawę. A ten  z czerwonego auta mandacik dostał???
0
Ten w czerwonym aucie też powinien dostać mandat za blokowanie skrzyżowania.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: