Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znalazła portfel i poszła na zakupy. Potem tłumaczyła, że chciała kupić prezenty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 grudnia 2016 o 11:01 Powrót do artykułu
Złodziejka kosztem nieszcześcia innych chciała budować swoje szczęsliwe świeta, niech idzie pierdzieć w pasiaki na 3 lata.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Absurdalne prawo! Za morderstwo zawiasy lub kilka lat odsiadki a za dwa tysiące ....10 lat. Kryminał dla tego kto takie prawo stanowi.
0
to nie jest kara za dwa tysiące człowieku tylko za okradanie z konta człowieka ktory zgubił karte kredytową niech idzie siedzieć złodziejskie nasienie.
0
Po piersze znalezione nie kradzione. Po drugie właścicielka kart jest sama sobie winna, bo trzymała zapisany pin razem z kartami. Czysta głupota.
-1
suka ...
0
Jakie 2k? Złodziejka wypłaciła 1tyś +  zakupy za 1 tys + kolejna wypłata 1 tys + 2* nieudana wypłata 1,5 tyś = 3 tys (nieudana kradzież w sumie 6000)
0
Z tych moralizatorów poniżej, to założe się że każden jeden jagby miał okazję, to tak samo by skożystał ze znalezionej karty razem z pinem. Ja wcale się nie dziwię. Ludzie w polsce są biedne.
-1
Znalazcy zgodnie z prawem należy się 10procent znależnego. W przyupadku karty bankomatowej myślę że trzebaby to policzyć od stanu rachunku bankowego. Tak więc może się okazać, że ta co zgubiła portfel jeszcze będzie musiała dopłacić.
0
Złodzieje nie brońcie koleżanki. Jakie to Święta bez Boga, z prezentami z kradzionych pieniędzy, tak się teraz bawi dziadostwo w wymyślone sobie jakieś "świnta"? A po "świntach" jak i będzie pretekst do złodziejstwa?
0
Przykro, że okazja uczyniła złodzieja. I jeszcze ten zapisany PIN (gratulacje za "pomysłowość").
0
Baby są jednak jakieś inne..
0
Gdybym znalazła portfelmz kasą, to też bym poszła na zakupy. Prezent od losu i tyle w tym temacie.
-1
za znalezienie czegoś 10 lat a  za zabójstwo 3-5 lat, widać jakich mamy uczonych po prawie, kiedy tworzą takie przepisy,litości, 
0
Dostałaby 10% znaleźnego zgodnie z prawem a tak będzie się wstydziła i tłumaczyła ze słabości do zakupów ....
0
kto o zdrowych zmysłach trzyma w portfelu PIN do karty?!
0
10 lat za coś takiego? A morderców robią niepoczytalnych i wypuszczają na wolność albo dostają wyrok w zawiasach. To się w głowie nie mieści. Kara karą, ale bez przesady. Polskie prawo pozostawia wiele do życzenia. Jedna wielka paranoja.
0
To nie jest przenet od losu tylko złodziejstwo. 
1
pin do karty zapisany w portfelu??! Policjanci powinni tę ofiarę najpierw oklepać kijami za głupotę, a potem kazać iść do domu na piechotę.
0
znalazłem gówno, komu mam oddać
0
A kto w ogóle nosikarty w portfelu???
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: