Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo dla świadka, że chciał pomóc i uratować tego człowieka, a nie zasłaniał się głupim wykrętem, że lepiej nie pomagać bo można samemu mieć kłopoty - jak to się od niektórych głąbów słyszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla dziewczyny, która przed nami go reanimowała. Wstyd dla policjantów, którzy stali i się przyglądali a raczej dla komendanta, który nie robi szkoleń pierwszej pomocy. Powinien organizować szkolenia z nadejściem wiosny. Mieli w radiowozie ambu i nawet nie wiedzieli, że jest... Szkoda chłopaka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość nawierzchni i to co się na niej znajdowało to temat chyba dla prokuratora... Szkoda chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał pecha. Trzeba było tylko zwolnić. Dzisiaj jechałem woj. Świętokrzyskie to widzę co motocykliści wyprawiają. Nie żałuję gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam tamtędy, widziałam jak mężczyznę reanimuje jakaś kobieta z kucykiem - szacun, policjanci stali i się patrzyli tylko, może się czegoś nauczyli na przyszłośc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mysle ze policja powinna jeszcze umiec latac w kosmos, najlepiej za swoje pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim głos zabiorą nienawistni hejterzy radzę się zastanowić czy wylewanie swojej nienawiści do kogokolwiek ma sens a tym bardziej proszę o odrobine szacunku do człowieka który zmarł oraz do rodziny której bardzo współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat nawierzchnia jest bardzo dobra - pewnie za dobra - bo można dobrze pociąć - jakby nie te ronda i rowy przydrożne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam z rodziną akurat tą drogą ,żadnego objazdu niestety nie było!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł napisany jakby Pan za normalna rzecz ( pomoc drugiemu człowiekowi) chciał otrzymać Oscara :) to powinien być naturalny odruch a nie chec pochwalenia się w dodatku na szerokim polu... No chyba że jest inaczej to proszę o nr konta - społeczeństwo się odpłaci albo koronę wyśle. Poza tym ładnie to tak sobie przygarnywac zasługi? Ja widziałam prawie od początku - przy tym człowieku stała kobieta i jako pierwsi podbiegli do niej policjanci - wspólnie przekręcili go na plecy i zaczęli resuscytację - dopiero po 3-4 min pojawiła się para młodych ludzi którzy "pomogli" - lecz nie przypominam sobie by ktoś inny prócz tej pani i policjantów ugniatał klatkę piersiową tego mężczyzny... Także nie ładnie :) widać kompleksy i brak pochwał przez rodziców wyszedł na wierzch... Przykre. Ale zawsze jestem za prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
annka najwyraźniej gów.o widziałaś albo w nie patrzyłaś. widziałem jak dwójka młodych osób wy***yła z auta i reanimowała człowieka. jakiś chłopak krzyczał do policjantów dajcie torbę medyczną, powinniście taką mieć. pewnie w domu w oknie stałaś "bohaterko" i piszesz od rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem przy jakim wypadku stałaśale chyba nie przy tym. Policja stała i się  przyglądała. Dziewczyna sama reanimowała chłopaka, po chwili nadjechali ludzie chłopak i dziewczyna z torbą medyczną. I  zaczeli reanimować motocykliste. Dopiero później jak ten chłopak co podbiegł zaczął krzyczeć żeby dali swoją torbę z radiowozu raczyli pomóc. Więc nie pierdziel głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polica wszystkiemu winna. Nie zdążyli zabrać kwitów samobójcy oraz nie dokonali cudu wskrzeszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylam przy tym wypadku. Kiedy pobiegłam dziewczyna z policjantem reanimowala motocykliste. Potem z bialego auta wybiegl chlopak z dziewczyna ktorzy byli ratownikami medycznymi, przejeli paleczke w reanimacji. Ja tylko sprawdzalam puls czy wraca a oni robili resztę. Szkoda że się nie udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiosna juz ruszyla i efekty tez sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja widzę ,że od jakiegoś czasu ukierunkowana jest na ochronie..  miesiecznic. Nie dalej jak 2 tygodnie temu wyszedł pan z III komisariatu policji. Dostał padaczki. Jechałem autem ....nikt nie podszedł. Wybiegłem z auta i ci widzę... Policjant patrzy przesz szybę w drzwiach....zero reakcji. Na zwrócona uwagę, że nie pomaga i co potrafi... dostałem odpowiedź ," zamknij mordę" . Ot całe wyszkolenie naszej co nie bądź utrzymywanej z naszych podatków policji. Czy to nie budzi naszego zastanowienia.....co się zmieniło przez kilka lat.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo skąd był ten motocyklista i kto to byl? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tak właśnie było - to oni pierwsi byli przy tym człowieku i prowadzili resuscytację 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
udać się do okulisty ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja jestem "dziewczyną z kucykiem". Przestańcie roztrzasać sprawę i źle mówić o policjantach. Ja pierwsza podbiegłam to prawda, za moment pobiegło dwóch policjantów i razem go przekręciliśmy i zaczęliśmy masaż serca. Za jakiś czas pojawiło się dwoje ratowników mieli super zaopatrzona apteczke. Ten chłopak miał roztrzaskana głowę, nie było nawet możliwości go natlenic, worek ambu na niewiele się zdał. Poniósł śmierć na miejscu. Zobaczcie - ja jestem pielęgniarką, była od razu policja bo akurat przejeżdżali przez rondo, i tych dwoje ratowników super zaopatrzonych - jakby miał szansę to by przeżył, miał na prawdę super zespół przypadkowych ratowników... Niestety... Dajcie Mu już spokój i szacunek, zamiast tutaj pisać głupoty zmówcie lepiej Zdrowaśke za jego duszę. Gadanie takie czyja lub czego to jest wina życia mu nie wróci... Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...