Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze Weronika że zabrałaś głos w tej sprawie Brawo dla Ciebie za szybką reakcję i umiejętności Dobrze że sprostowałaś temat reakcji policjantów. Adam napisał "Policja stała i się przyglądała" a moze mieli wszyscy razem go reanimować??? W takich sytuacjach ile obserwatorów tyle wniosków i opini ale wylewanie swoich żalów jest słabe, szkoda mi tych którzy hejtami leczą swoje kompleksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli czyta to ktos z bliskich to bardzo prosimy o informację o pogrzebie i czy rodzina życzy sobie obecność motocykli Chcemy pożegnać kolegę i być przy rodzinie i bliskich tego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak nazywał się Michał Ostanek, mieszkał w gminie Iłża. Spróbuję sprawdzić datę pogrzebu ale wiem, że ma odbyć się w Iłży. *RIP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb Michała Ostanka odbędzie się 8 maja (wtorek) 2018 r. o godz. 14.00 w Iłży w kościele WNMP (kościół przy głównym parkingu w Iłży). Niestety nie mam kontaktu z rodziną aby zweryfikować ich wolę uczestnictwa motocyklistów w ceremonii. *RIP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że żona jak i rodzice Michała nie podzielili jego pasji do motocykli, znaliśmy się z nim dobrze i wiem że zasługuje na ostatni przejazd,a to co piszą ludzie co nie mają pojęcia o motocyklistach niech darują sobie głupie komentarze,Michał jesteśmy z Tobą i z Twoją rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż nie mogę być na pogrzebie to myślą i sercem jestem z Michałem i jego rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...